DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1081658  autor: D.KRUK
 05 paź 2019, 19:34
Cześć.

Potrzebuję dodatkowego telefonu z androidem - do pracy. Jestem kierowcą autobusu, który potrzebuje użytkować aplikację mobilempk, niedostępnej na iOS. Chodzi o nawigowanie po różnych nowych trasach, których jeszcze nie znam. Podejrzewam, że po kilku miesiącach będzie mi zbędny i go sprzedam.

Nie będę go użytkował do niczego innego. żadnych innych aplikacji, zdjęć czy gier.

Moje jedyne wymagania to ekran minimum 5 cali. Dobrze gdyby miał na pokładzie andka 6-7, aktualnie mam pożyczonego samsunga galaxy s5 z androidem 6.0 i wszystko działa ok. Miałem go odkupić ale bateria jest w tragicznym stanie.

Także im lepsza bateria tym lepiej, ekran tak jak mówie 5-5,5 cala wystarczy nawet w zwyczajnych hd.
Myślę nad jakims Xiaomi, które nie są zamulane nakładkami i nawet te tanie wersje jakoś w miare sensownie chodzą.
W grę wchodzi oczywiście używka i na taką się nastawiam. Może mieć wydartą obudowę, lekko pęknięty ekran itp. Ma po prostu działac i spełnić swoją funkcję.

Budżet powiedzmy 200-300zł. Im mniej tym lepiej.
 #1081659  autor: Eragon
 05 paź 2019, 19:41
OLX i do dzieła. Szukaj jak najlepszego Redmi, w Twojej okolicy, z baterią 4000...

:smt006
 #1081661  autor: D.KRUK
 05 paź 2019, 20:30
Czyli tak jak myślałem, Xiaomi będzie w tym budżecie i "wymaganiach" najlepsze ;-)