DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1081406  autor: uzytkownikxxx
 02 paź 2019, 17:20
Witam serdecznie,
szukam dla siebie najlepszej oferty na kartę do telefonu. Głównie zależy mi na internecie, spokojnie wystarczy mi 10-15 GB na miesiąc. Miesięcznie przez telefon rozmawiam kilkanaście minut, więc nie potrzebuje żadnego "no limit". Ludzie polecają ofertę Orange Free i Mobile Viking ale to 25 zł miesięcznie, a ja i tak nie wykorzystam miesięcznego transferu. Czy znajdę jakiś rozsądny pakiet u innego operatora?
 #1081524  autor: kamil4862
 03 paź 2019, 21:14
achromski pisze:
02 paź 2019, 23:27
Może oferta "wRodzinie" zaspokoi Twoje potrzeby.
30 PLN na 60 dni, no limit rozmowy i sms, 10 GB miesięcznie.
https://www.wrodzinie.com.pl
Pakiet jest na 60 dni wiec dzieląc to na pół wychodzi 5GB na miesiąc.

Obrazek
 #1081526  autor: perxenat
 03 paź 2019, 21:19
kamil4862 pisze:
03 paź 2019, 21:14
achromski pisze:
02 paź 2019, 23:27
Może oferta "wRodzinie" zaspokoi Twoje potrzeby.
30 PLN na 60 dni, no limit rozmowy i sms, 10 GB miesięcznie.
https://www.wrodzinie.com.pl
Pakiet jest na 60 dni wiec dzieląc to na pół wychodzi 5GB na miesiąc.
Wyjeżdzając za granicę spodziewaj się braku sygnału. Roaming zagraniczny - jak to w aero2 - niby działa. Jest apka na karcie, jest wspaniały BOK, ale ciężko jest w praktyce korzystać z roamingu zagranicznego w tych sieciach.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1081602  autor: Robin560
 04 paź 2019, 19:55
Podepnę się pod wątek by nie zaśmiecać forum. Potrzebuję tylko internetu ok 6GB miesięcznie . Sieć dowolna poza plusem i aero2. oczywiście jak najtaniej ;)

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1081604  autor: TomLee
 04 paź 2019, 19:59
kup kartę Orange fnk na portalu aukcyjnym z ważnością 17 miesięcy i zawartością 100 GB do wykorzystania.