DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #1079575  autor: jamto02
 31 sie 2019, 08:39
Ktoś tu polecał ową ofertę czyli Plus elastyczna która daje w promocji 3 mieś darmowych rozmów. Otóż przeniosłem nr jestem już w Plusie ale nie wiem co dalej. Na koncie mam 1 zł. regulaminie znalazłem że trzeba wpisać kod *136*11*02# ale pokazuje mi że usługa niemożliwa. Regulamin mówi o konieczności zasilenia konta ale ktoś wspominał że daje się bez to uruchomić. Jakieś podpowiedzi?

Edit. Znalazłem ten post
mateo1995 pisze: ↑
01 sie 2019, 15:21
Przeniosłem nr do Plus Elastyczna i włączyłem kodem *136*11*00# promocję "Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu" za 25 zł. Przez trzy mc się za nią nie płaci, ważność konta wydłużyła się o trzy miesiące.

włączyłem zatem *136*11*00# i pod *136# pokazuje mi takie info
Aktywne promocje: Rozmawiaj smsuj bez limitu w tym 100.00 min.na poł. wych. i przych. w UE do 30.09Rabat za przeniesienie 100% do 6,12,2019 (treść nieco skrócona)
Mam rozumieć że właśnie odpaliła mi się TA PROMOCJA ?
 #1080142  autor: jbe
 10 wrz 2019, 13:14
Mam podobną sytuację: wczoraj przeniosłem numer z innej sieci do plus na kartę dziś po aktywacji numeru wpisałem kod który mi pani w plus poleciła (zaznaczyła) na ich reklamie - kod miał uruchomić 3 miesiące rozmów i sms-ów za darmo w promocji natomiast doładowania miały być przeznaczone na inne np. internet. Po wpisaniu kodu dostałem info aktywacja niemożliwa skontaktuj się z BOK. Po telefonie w BOK dowiedziałem się że numer został przeniesiony do takiej taryfy w której nie obowiązuje ta promocja. Napisałem jeszcze na infolinii w tym temacie polecili bym tam złożył reklamacje - musiałem podać adres wysyłki, dostanę odpowiedź pocztą do 30 dni. Dla bezpieczeństwa doładowałem konto za 5 zł które to doładowanie przydłużyło mi konto na rok czasu.

To niby jest promocja a jak by jej nie było tylko utrudniają i przenoszą numer nie informując do jakiej taryfy - mają bałagan w tym PLUS-ie sami nie wiedzą na jaką taryfę przenoszą - a może wiedzą ale taki przykaz "z góry" może to celowo?
Proponuję abyś złożył reklamację albo na infolinii lub w salonie gdzie składałeś dokumenty o przeniesienie - jak miałeś podobną sytuację jak ja.
 #1080164  autor: jamto02
 10 wrz 2019, 17:02
Mi to ostatecznie zadziałało i hula w najlepsze. Od razu przy przenoszeniu zażyczyłem sobie przeniesienie do elastycznej Ale masz rację że nie jest to wszystko przejrzyste i myślę że to nie przypadek.
Pytanie do znawców. Czy poprzez WWW można migrować na inne taryfy? Chodzi mi o to czy gdyby mi nie przenieśli na elastyczną to czy mogę sam sobie nią zmigrować?
 #1080929  autor: jbe
 25 wrz 2019, 09:53
Wracając do problemu z bonusem za przeniesienie numeru:
po zgłoszeniu na infolinii w sprawie nie przyznania bonusu - po 2 dniach bonus został przyznany i zmienili sami na taryfę w której obowiązuje bonus.
 #1081329  autor: TomekErek
 01 paź 2019, 23:20
Pytanie do osób, które przeniosły numer do elastycznej i korzystają z tych 3 darmowych miesięcy - czy to nadal aktualne, że po wpisaniu kodu *136*11*00# ważność konta wydłuża się o 3 miesiące czy jednak trzeba doładować za 5zł?

edycja: przy założeniu oczywiście, ze pracownik salonu wszystko zrobi dobrze i numer faktycznie będzie przeniesiony do taryfy elastycznej :D
 #1082067  autor: mateo1995
 12 paź 2019, 11:23
3mc dla darmowych rozmów i smsów nadal działa i nie trzeba doładowywać.
Mam dwa nr, które przenoszę regularnie Plus(3mc darmowe) - Play(dawniej 2m za darmo obecnie już nie działa) - Plus(3mc)
Ostatnio jednak jest z tym coraz więcej problemów. Przeniosłem nr z plusa do play na 1 dzień i znów do plus. Numer się nie przeniósł, nadal działa w Play. Na pytanie o powód otrzymałem informację na infolinii plusa, że przeniesienie zatrzymał urząd, który zajmuje się przeniesieniami pomiędzy operatorami ze względu na dużą liczbę przeniesień w krótkim czasie i że możliwość zmiany operatora została stworzona dla klientów, którzy chcą na dłużej pozostać w sieci. Polecono ponowienie wniosku.
Poprzednio numer został zwolniony z Play ale nie aktywował się w Plusie, w salonie nie wpisano wszystkich danych we wniosku i na kilka dni zostałem bez numeru.
Trzeba też pilnować, żeby w salonie przy składaniu wniosku zaznaczono jako docelową taryfę Elastyczna na kartę, bez tego nie zadziała później ten bonus darmowe 3mc a potwierdzenia taryfy jaką się wybiera klient nie dostaje.

A i mam pytanie, czy w salonie konsultanci mają wgląd do historii przeniesień dla danego numeru?
 #1082077  autor: jamto02
 12 paź 2019, 15:09
mateo1995 pisze:
12 paź 2019, 11:23


A i mam pytanie, czy w salonie konsultanci mają wgląd do historii przeniesień dla danego numeru?
Kiedyś założyłem tu wątek co operatorzy widzą i niby wynika że właściwe widzą wszystko.....
 #1082108  autor: adacomp
 13 paź 2019, 12:11
No jak widać opy też się w końcu wycwaniły i ukrócają cwaniakowanie Januszom i Grażynom w przeniesieniach. Play daje BzP tylko raz na jeden numer, Plus też zaczął to robić a teraz dodatkowo jak ktoś skacze za szybko to wprowadzą karencę po MNP tak np. 30 dni aby znowu się gdzieś przenieść kto wie jak to się skończy xD
 #1082140  autor: jamto02
 13 paź 2019, 21:52
E tam..... Zakup startera za 5 zł daje 6 mieś. darmowego gadania :) (przeniesienie do Play >Plusa>A2) potem jeszcze można coś tam Pojanuszować np 2 GB na rok w Orange
 #1090000  autor: TomekErek
 12 lut 2020, 18:26
Przenioslem dzis numer do Plusa, trzy razy prosilem pania, zeby sie upewnila, ze wrzuci go do "plus elastyczna na karte" i po aktywacji sim w plusie waznosc konta ustawila sie z automatu (nic nie robilem) na 3 miesiace w przod.

Wpisalem kod i po chwili uruchomilem darmowy pakiet rozmow, sms i mms bez limitu - czyli promo MNP nadal dziala :D
 #1090004  autor: 24bis24
 12 lut 2020, 19:06
TomekErek pisze:
12 lut 2020, 18:26
Przenioslem dzis numer do Plusa, trzy razy prosilem pania, zeby sie upewnila, ze wrzuci go do "plus elastyczna na karte" i po aktywacji sim w plusie waznosc konta ustawila sie z automatu (nic nie robilem) na 3 miesiace w przod.
Skoro dziś przeniosłeś do Plusa to nie aktywowała się jeszcze simka. Aktywuje się najwcześniej jutro. :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1090056  autor: TomekErek
 13 lut 2020, 10:43
DZIS MOJ NUMER ZOSTAL PRZENIESIONY DO SIECI PLUS, poniewaz wniosek o mnp zlozylem osobiscie w salonie plusa dwa dni wczesniej -

Wymoderowano osobiste zaczepki. Masz coś do kogoś, to napisz mu to na PW.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2020, 12:55 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: wymoderowano osobiste zaczepki
 #1090164  autor: jamto02
 14 lut 2020, 17:18
Nigdy nie miałem do czynie z połączeniami za granicę, ale jak to wygląda w przypadku otrzymaniu tego bonusu np połączenia do Czech?
 #1090234  autor: Remington
 15 lut 2020, 16:18
Nie rozumiem, czego nie rozumiesz 🙃

W Elastycznej 25 zł miesięcznie kosztuje pakiet „Rozmawiaj, SMS-uj i MMS-uj bez limitu”, który składa się z:
- nielimitowanych rozmów krajowych
- nielimitowanych SMS i MMS krajowych
- ww. usług na dowolny nr z UE bezpłatnie, ale tylko będąc w roamingu UE (czyli poza Polską).

Ten pakiet promocyjnie przez 3 miesiące masz za darmo, o czym Plus pisze tutaj:
https://www.plus.pl/na-karte/przenies-numer
 #1090400  autor: TomekErek
 17 lut 2020, 16:40
Jeśli (tak jak ja) przeniesiesz numer do plusa na karte (elastyczna) to na 3 miesiace masz rozmowy bez limitu za darmo na wszystkie polskie numery komórkowe.

A jeśli będąc w Polsce chcesz zadzwonić na np. czeski czy słowacki numer telefonu to to już będzie taryfikowane jako połączenie międzynarodowe czyli osobno płatne, bo będąc w Polsce dzwonisz na zagraniczny numer.

Troche sie inaczej robi jeśli pojechałbyś np. do Niemiec i chciał zadzwonić z tej polskiej karty SIM np. na czeski numer telefonu - wtedy to już jest połączenie wychodzące wykonywane w roamingu czyli powinno być dla Ciebie bez żadnej opłaty (zgodnie z obecnymi przepisami o połączeniach w roamingu)

Tyle, ze tutaj lepiej sie dopytac kogos, kto faktycznie był z numerem z plusa za granicą, bo ja sam nie byłem i nie mam pewności czy ten pakiet za 25zł, który dostajemy w ramach promo za przeniesienie numeru przez 3 miesiące za 0zł nie ma przypadkiem jakiś ograniczeń na roaming...
  • Strona 1 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8