DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1081205  autor: zakopane
 30 wrz 2019, 11:21
Znalazlem w domu nowy starter Play online na karte 4g lte. Zarejestrowalem i dziala.
Chcialem przejsc do Rok waznosci konta kodem *163*2# ale pisalo ze kod dla mnie niedostepny.
Udalo sie tylko przejsc *163# do Internet za 9 zl. Probowlalem z niego do RWK przjesc ale sie tez nie daje.
Co moge zrobic by przejsc do innej "nieinternetowej" taryfy. Szczegolnie RWK.
Ta strona https://www.play.pl/pomoc/na-karte/jak- ... aryfe.html sugeruje ze sie da. Tylko jak?
 #1081208  autor: marcz123456
 30 wrz 2019, 12:08
Z taryf internetowych nie da się przejść na zwykłe.

Przecież strona którą podałeś właśnie sugeruje że się nie da.
Ofertę głosową (karta do telefonu) możesz zmienić tylko na inną głosową.
Internet na Kartę (karta do modemu lub telefonu) możesz zmienić tylko na inną internetową.
 #1081251  autor: Karlos20
 30 wrz 2019, 21:42
Przejdź na ofertę INK 50 (polecam poprzez Play24) i doładuj konto po zmianie taryfy za 50 zł, a następnie włącz specjalny pakiet w którym dostajesz 2GB + 11x po 2GB co miesiąc. GB z doładowań i pakietu będą się kumulować i przez najbliższy rok nie przepadną. Kasa na koncie będzie ważna rok.
Tylko taką masz możliwość. Na taryfę voice nie przejdziesz.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2019, 23:51 przez Karlos20, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1081258  autor: TomekErek
 30 wrz 2019, 23:26
aby przejsc z tym swoim numerem do oficjalnej oferty "voice" czyli głosowej a nie tylko innej "data" czyli internetowej byś musiał zmienić operatora np. na T-mobile (bez problemu przyjmuje numery data i wrzuca do siebie jako voice) i np. po 2 tygodniach złożyć wniosek o przejście do Play na kartę (typowa oferta voice)


Ps. Próbowałem kiedyś przenieść playowy numer data do plusa voice i mi odrzuciło wniosek - w salonie Gość tłumaczył, że data z play mogą tylko przyjąć do siebie tez tylko jako data. Jak pisałem - w T-mobile MNP data-> voice idzie bez problemu.

U innych operatorów nie próbowałam :D