DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 27 z 28
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
 #1080716  autor: babciagienia1p
 20 wrz 2019, 19:16
adbadbad pisze:
20 wrz 2019, 18:52
Ale co to daje że bezposrednio do Faktu przeniose a nie z Play do Faktu?

Nie jestem pewna czy zachowasz prawo do promocji 200/20/60. W regulaminie jest zapis, że zmiana taryfy powoduje utratę prawa do promocji.
Promocja w Fakcie wystarcza na około 2 razy dłużej (max. 60 dni). Ceny min/SMS-ów 0,15 vs. 0,29. Dodatkowo, w Fakcie, można zwiększać pakiety promocyjne kodami z gazety (sprawdzone), które schodzą jako pierwsze. Niewiele, ale zawsze ... .
 #1080828  autor: areksz
 23 wrz 2019, 14:53
co do dalszej historii z tymi kartami sim w FM w salonach p4 Pruszków:
*dzwoniłem do Bok , karty miał być wysłane .
Lecz ich nie ma. Z tego co się dowiedziałem(BOK), za owy stan jest odpowiedzialny regionalny przedstawiciel operatora. Za wysyłkę kart sim na salony.
Jak widać owy człowiek bierze $$$ za nic.
Kart nie ma .
od miesięcy .... a zgłoszenia klientów są ignorowane.
 #1080846  autor: babciagienia1p
 23 wrz 2019, 18:34
areksz pisze:
23 wrz 2019, 14:53
co do dalszej historii z tymi kartami sim w FM w salonach p4 Pruszków:
*dzwoniłem do Bok , karty miał być wysłane .
Lecz ich nie ma. Z tego co się dowiedziałem(BOK), za owy stan jest odpowiedzialny regionalny przedstawiciel operatora. Za wysyłkę kart sim na salony.
Jak widać owy człowiek bierze $$$ za nic.
Kart nie ma .
od miesięcy .... a zgłoszenia klientów są ignorowane.

Zerknij na mój wpis wyżej. Jest tam kilka adresów gdzie są karty. Salon na Pańskiej masz kilka minut pieszo od WKD Śródmieście. Nie chce mi się wierzyć, żeby regionalny był odpowiedzialny za wysyłkę. Mnie konsultanci w BOK-u zwykle mówili "dajemy zlecenie wysyłki do magazynu". Bardziej to pachnie obstrukcją salonu. Spotkałam takie.
 #1080873  autor: neotele
 24 wrz 2019, 08:54
Jest to rzeczywiście sytuacja kuriozalna, że są nowi chętni potencjalni abonenci FM, a ciągle i prawie wszędzie brak jest kart SIM. Kto za to odpowiada? "Ciekawy" przypadek..
W mojej małej miejscowości, z jednym salonem Play, wydaje mi się, że pracownicy raczej nie robią problemów. Mówili, że próbują zamówić w swojej lokalnej hurtowni, ale tam od długiego czasu nie ma tych kart!
Dziwniejsze jest, że dzwoniłem i pisałem już wielokrotnie do FM i konsultanci za każdym razem obiecują, że "właśnie składają zlecenie na wysłanie tych kart, do 'mojego' salonu i za 1-2 tygodnie karty dotrą". Jednak żadne karty nie docierają. I tak "zabawa" trwa już 3-4 miesięcy!

Może powinniśmy się zastanowić, komu może zależeć na takim stanie rzeczy?
FM to niby niby wspólny biznes gazet Fakt i Play, jednak FM jest także konkurencją do oferty kartowej Play, więc może to być sabotaż w białych rękawiczkach ze strony pracowników Play, oddelegowanych do obsługi FM.
Dlatego, wg mnie, warto zgłaszać także sprawę z problemami z kartami FM do gazety Fakt.
Jak dostaną odpowiednią ilość takich zgłoszeń, to może się zainteresują, także swoim biznesem.
 #1080963  autor: areksz
 25 wrz 2019, 16:23
tak jest też to słyszałem od BOK wcześniej mówili co innego jak można było zgarnąć bonus ...
Nie zmienia to faktu, że to jest strasznie słabe by nie mieć startówek w salonach w których teoretycznie miał bym przenieść numer. Czy ne jest to złamanie prawa telekomunikacyjnego art.71?
 #1081162  autor: babciagienia1p
 29 wrz 2019, 13:12
atlantydas pisze:
29 wrz 2019, 12:52
Dostanę bonus za przeniesienie jeśli na początku byłem w Play a teraz jestem w plusie od kilku msc ?

No właśnie wszyscy tutaj czekamy na wiarygodną i nie teoretyczną informację w tej sprawie.
Według mnie - tak, pod warunkiem, że przeniesiesz się do Faktu po otrzymaniu karty w salonie (czerwona Fakt). Ewentualnie RBM (ale to słabszy bonus).
Na innym wątku kolega @driver poinformował, ze dostał bonus w Playu po bonusie w Fakcie. Start w Fakcie w grudniu 2018 + 5 miesięcy? (wtedy tyle było), potem Plus (Plush?) i przeniesienie do Playa.

PS. Oczywiście - powyższe to moje teoretyczne wydłubki.
 #1081257  autor: TomekErek
 30 wrz 2019, 23:20
Jeśli już był odbierany bonus w Play to na 99,99% już po raz kolejny go nie dostaniesz. Możesz spróbować szczęścia i przenieść się do Faktu lub RMB - w teorii tam bonusa za przeniesienie powinienieś otrzymać, no bo jeszcze w tych sieciach (tzw. wszyscy wiemy, ze Fakt i RMB to submarki Play) jeszcze bonusu nie odbierałeś
 #1081891  autor: Okazjonator
 09 paź 2019, 13:42
Przenosiłem ostatnio trzy numery z virgin i a2 niestety bonus można włączyć tylko przez konsultanta bo po wpisaniu kodu wyskakuje komunikat że bonus został już wykorzystany. Biorąc pod uwagę różnych operatorów i różne terminy przeniesienia tych numerów raczej uważam że to celowe działanie play. Oczywiście po złożeniu reklamacji bonus został przyznany tego samego dnia. Więc próbujcie reklamować bo to nie działą czy był już ten numer w play czy nie.
 #1082206  autor: areksz
 14 paź 2019, 19:24
ja jak pisałem wczesnej zamawiałem ponowie karty sim FM do salonu na Pruszków.
Jeszcze się nie pytałem czy są, zobaczymy w tym tygodniu czy skarga do UKE pójdzie.

Jednocześnie przeniosłem 3 numery w salonie p4 w Warszawie do p4 (CH Okęcie sim FM brak!), po migracji tych kart do FM bonus teoretycznie mi nie przysługiwał, złożyłem reklamację do FM o naruszenie art.71 Prawa telek. i uporczywe jego nie wykonywanie brak kart sim , po 3 godzinach 200zł/20GB na koncie , numery były wcześniej tylko w Heyah.
  • Strona 27 z 28
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28