DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1080639  autor: Mikolaj94
 19 wrz 2019, 20:12
Witam wszystkich !
Jestem nowy na forum, ale mam już dość przepłacania więc potrzebuję pomocy.
Jestem klientem Play od 8 lat, umowa kończy mi się w połowie października i zaskoczył mnie wzrost cen przy przedłużeniu.
Na razie płacę 40 zl/msc I mam wszystko no- limit a Internetu mam 7GB (trochę mało).
Przy przedłużeniu oferują mi albo 45 za to samo albo 55 za 20 GB (co wydaje się być w miarę uczciwe) Ale żeby wykorzystać każdą złotówkę z abonamentu postanowiłem wziąć jakiegoś smartwatcha (Galaxy lub Huawei GT Activ lub Classic) często pojawiają się też zestawy co też mnie urządza (telefon może być jakimś zeszłorocznym flagowcem czy coś - nie zależy mi na 2019, ważne żeby nie przepłacać ).
Chciałbym zapłacić za urządzenia mniej niż zapłaciłbym w wolnej sprzedaży. A za abonament chciałbym zapłacić jak najmniej to możliwe (minimum 10 GB).
Obliczenie tego jest dla mnie zbyt czasochłonne i jestem zbyt mało zorientowany w ofertą i cenach urządzeń. Dlatego proszę Was o pomoc.
Będę wdzięczny! Z góry dziękuję
 #1080689  autor: amigo007
 20 wrz 2019, 15:02
Marcz ma rację. "Olej" ten abonament. Przepłacasz bardzo mocno, a w takim abonamencie 55zł i tak musisz grubo zapłacić nawet za "starego" zeszłorocznego flagowca. Nie bądź głupi, kup mądrze. Nie daj się naciągnąć, 45zł za to samo co masz (7gb + no limity) to rozbój. Za 55zł no limit + 20gb to tylko "mega przepłacanie". Nie bądź głupi, i jeszcze cyrograf na 24 miesiące... A nie zapłać to będą kary, wezwania do zapłaty. Windykacja, komornik. Po co ci to? A może będziesz miał gorszy czas, i będziesz bez pracy? I cały czas przy abonamencie 55zł za flagowca zapłacisz dużo. O wiele lepiej poszukać jakichś promocji w tradycyjnych sklepach. A z telefonem przejść na pre-paid.

Edit. jak jesteś zadowolony z zasięgu sieci Play. I nie chcesz bawić się w aktywację pakietów. To "komfort" jak w abonamencie, masz w ofercie submarki play mobilevikings.pl Za 25zł masz nolimity + 20gb internetu. Płatność co 31 dni pobierają z twojej podłączonej karty. W każdej chwili możesz zrezygnować. I co, warto za to samo przepłacać 30zł miesięcznie?? Płacąc 55zł i mieć jeszcze cyrograf na 24 miesiące. Nie bądź głupi, bierz prepaid. A sprzęt szukaj w promocjach na internecie. Dużo lepiej na tym wyjdziesz. Zresztą podaj co chcesz kupić, to znajdziemy najniższą cenę :-)
 #1080701  autor: TomLee
 20 wrz 2019, 17:38
Napisz czy korzystasz z mms-ów. Jak nie to w Play na kartę za 25 zł dostajesz 10GB internetu z no-limit rozmowy i sms. W cenie 25 zł znajdzie się przynajmniej kilka ciekawych propozycji również z mms-ami. Orange flex z 15GB, Plush z 10GB, Plus na kartę z 10GB.
 #1080834  autor: amigo007
 23 wrz 2019, 16:21
Autor tematu chyba nie jest zainteresowany odpowiedzią. Ale TomLee po co polecasz standardową ofertę play, kiedy w mobilevikings za 25zł masz 20gb internetu. A telefon najlepiej kupić w sklepie. A można i nawet na raty 0% choćby nawet w Orange (bez abonamentu, same raty).