DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1080535  autor: irmarcin
 17 wrz 2019, 22:03
dodatkowo 2xSim zamienialny na microSD

Poprzednio miałem Huawei P10 i byłem bardzo zadowolony, ale po utopieniu go kupiłem HTC U12+ i niestety bardzo nie lubię go w użytkowaniu.

Co polecicie? z góry dzięki!
Jeśli ktoś chce kupić HTC U12+ (4 miesięczny bez uszkodzeń) to też prośba o info :)
marcin.giernas(at)gmail.com
 #1080569  autor: buba1234
 18 wrz 2019, 16:13
Teraz chyba najlepszym wyborem w stosunku jakości do ceny jest Xiaomi Mi 9T 6GB/128GB.
Ekran: AMOLED bez notcha
Procesor: Snapdragon 730
RAM: 6GB
Pamięć: 128GB
Bateria 4000 mAh
Aparaty: 48MPix + Szerokokatny 13Mpix + 8MPix zoom optyczny x2 i przedni wysuwany 20 MPix.
Brak Notcha.
Dual sim, ale nie ma slotu na karty pamięci. Jak wystarczy Ci 128GB to warto.
Obecnie kosztuje na bestcenie chyba 1435zł.

Obrazek

Obrazek


A jak chcesz koniecznie dual sim jednocześnie i kartę pamięci to Motorola Moto G7 Plus chyba, ale ona ma baterię tylko 3000 mAh. Jednak chyba lepiej poczekać do stycznia 2020 na Moto G8 albo G8 Plus. Z przecieków wynika, że możliwe, że będą mieć mocne baterie 4000 mAh i wysuwane przednie kamerki, czyli nie będzie notcha.

________________________________
 #1080779  autor: pillsxp
 21 wrz 2019, 22:39
Za 1500 zł chyba na sklepie Huawei był Mate 20 Pro który byłby najlepszy w tych pieniądzach.
Na myśl mi jeszcze przychodzi Samsung M30s którego jeszcze nie ma na rynku, a ma się pojawić jakoś za niedługo.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.
 #1080813  autor: Wiola_K
 23 wrz 2019, 09:43
pillsxp pisze:
21 wrz 2019, 22:39
Za 1500 zł chyba na sklepie Huawei był Mate 20 Pro który byłby najlepszy w tych pieniądzach.
Na myśl mi jeszcze przychodzi Samsung M30s którego jeszcze nie ma na rynku, a ma się pojawić jakoś za niedługo.
był, ale po godzinie nie było i niestety nie zdążyłam kupić.
Postanowiłam dołożyć i zamówiłam P30. Jakoś wolę Huawei od Samsungów. W sklepie oglądałam Samsunga A50. Aparat ma super możliwości ale jakoś Samsung mnie nie przekonuje. Mam nadzieję że będę zadowolona z aparatu w P30. Przerzucam się z P9. A biorąc P20 chyba nie było by dużej różnicy, nie wartej ceny.