DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1080454  autor: Baczyk
 16 wrz 2019, 01:58
Wymagania:
- rozmowy no limit w tym stacjonarne
- SMS no limit
- MMS w pakiecie, nie muszą być no limit ale będzie to dodatkowym atutem
- min 2 GB w pakiecie
- bezobsługowość (pakiet automatycznie odnawiający się)

Priorytetem jest cena.
 #1080465  autor: TomLee
 16 wrz 2019, 12:19
mms wrodzinie kosztuje 20groszy. Zależy ile ich średnio potrzebujesz to sobie dolicz do tych 15 zł na 30 dni. Od dwóch tygodni jestem wrodzinie i jestem bardzo zadowolony. Żadnych problemów z zasięgiem, czego nie mogę powiedzieć o sieci a2mobile.
 #1080482  autor: TomLee
 16 wrz 2019, 18:47
Jakość jest ok. Czasem przerywa ale jest to wina zasięgu osoby do której dzwonię. Nie ma pogłosu. Na tym samym telefonie byłem wcześniej w a2m i było masakrycznie. Teraz jest po prostu normalne. Telefon starszy Samsung solid 2100.
 #1080509  autor: TomLee
 17 wrz 2019, 12:59
Minusem sieci w rodzinie są bardzo słabe warunki w roamingu międzynarodowym. Z tego co pamiętam to odbieranie rozmów jest za 0 zł, minuta wychodzące 0,19 zł, internet chyba 0,20zł/1mb.
 #1080924  autor: perdos1
 25 wrz 2019, 08:09
@ grzesio0401
Jeśli wystarczy ci 300 min miesięcznie, to idealną opcją jest pakiet #MINI 9 300 min/300 sms/1GB za 9 zł w Virgin Mobile. Jest on całkowicie bezobsługowy. Podpinasz konto na PayPal i nic cię nie obchodzi, 9 zł jest pobierane z konta/karty automatycznie co miesiąc.

Jeśli jednak 300 minut nie wystarczy, to proponuję sieć Otvarta i taryfę O! NAJLEPSZA!, koszt 13,99 zł/miesiąc. Ustawiasz zlecenie stałe i masz również bezobsługowo.

W przypadku sieci wRodzinie co prawda rzadko, ale jednak trzeba pamiętać o doładowaniach, jest drożej no i brak HD Voice.