DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1080093  autor: Daskot
 09 wrz 2019, 18:12
Witam,

Jesli był taki temat to prosił bym by do niego mnie Przekierować.

Nigdy nie korzystałem z sieci t-mobile u siebie i nie wiem nawet jak z zasiegiem ale mnie ta oferta zaciekawiła.
https://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/of ... karte/nowy

Mam pytanie odnośnie oglądania bez limitu np. Netflixa czy youtuba.
- Jak zamontuje karte sim w moim routerze i bede ogladał po wifi lub kablu na swoim smart tv w aplikacji. To nie bedzie mi pobierać danych??
- Czy to działa tylko jak mam w telefonie karte.
- A i jeszcze jedno jak bym miał jakiegoś tv-boxa z androidem i tez np. po wifi. to bedzie mi pobierac z limitu czy nie??
- Jak to sie ma do oglądania na laptopie w przegladarce czy to jest możliwe czy nie?

Najbardziej mi zależy na oglądaniu na moim smart tv. TV z systemem tizen

Pozdrawiam.
 #1080130  autor: maniek357
 10 wrz 2019, 09:47
Taka drobna uwaga - regulamin usługi mówi o max przepustowości 1,5 Mb/s i rozdzielczości 480p.
9. Usługa Supernet Video DVD to usługa z maksymalną prędkością transmisji danych do 1,5 Mb/s (dla wysyłania i pobierania)
pozwalająca, przy spełnieniu wszystkich warunków, na oglądanie treści video w ramach Aplikacji Video w standardzie DVD
(oznacza on m.in. jakość 480p).
https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... 016773.pdf

Nie używam tej usługi, ale pytanie do @gudcezar i innych korzystających, czy przy rozdzielczościach wyższych niż 480p też nie pobiera danych ? Chodzi o Supernet Video DVD w ofercie na kartę. Bo w abo jest opcja Supernet Video HD za 15 zł miesięcznie.
 #1080153  autor: Daskot
 10 wrz 2019, 15:00
Kupiłem dzisiaj starter na probe włożyłem do routera Huawei b715.
I sprawdziłem po wifi w smart tv samsung z systemem tizen 2
Youtube 480p i 720p i nie pobiera z transferu tylko jeden problem jest troche wolny internet bo tylko 15mb/s - speedtest sprawdzany po kablu na lapku na roznych czestotliwosciach.
Korzystałem tez z netflixa i player+ z programami na żywo jakośc troche słaba ale mozna ogladac.

Pozdrawiam.
 #1080190  autor: Karlos20
 11 wrz 2019, 07:00
Jeśli macie prędkość do 15 mega - usługa SŁUSZNIE nie działa (SuperNet Video) bo zgodnie z regulaminem oferty, nie załączy się darmowy lejek 1,5 mbps, gdy korzystamy z ww. serwisów w regulaminie / materiałach promocyjnych poprzez inne ścieżki dostępu niż aplikacje (iOS, Android, Android TV) czyli na przykład ustawienia proxy, Opera (również Mini), dostęp do serwisów poprzez przeglądarkę internetową. Stracicie tylko przyznany pakiet netowy.
Usługa jest zoptymalizowana pod jakość 480p i zwykłe 720p (720p 50/60 klatek na sek i wyżej będzie przycinać i buforować). Niekiedy będzie trzeba je ręcznie ustawić w danej aplikacji. Na podobnej zasadzie działa też promo "Gruba Tuba na YouTube'a" w Plush na kartę z pakietem 50GB na 60 dni na YT w 480p lub zwykłym 720p - nie zjada neta podstawowego, a wyższe rozdzielczości zjadają neta promocyjnego, ale będzie się przycinał.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥