DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 24 z 25
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
 #1078884  autor: przemo_one
 20 sie 2019, 00:42
Jeśli ktoś ma jakieś niepotrzebne kody do Maca lub Coca-Cola, to z chęcią przyjmę na PW ;-) Nie zmarnują się.
 #1078888  autor: Marek_G
 20 sie 2019, 08:42
Są chyba jakieś nowe puszki Coca-Coli. Ostatnio wpadła mi w ręce taka normalna, bez celebrytów ale zawleczka była jak przy tych z celebrytami (uchwyt bez oczka). Pod spodem był kod który o dziwo zadziałał po wbiciu na stronie. Na puszce nie było żadnej wzmianki na temat promocji.
 #1078967  autor: pipawolowa
 21 sie 2019, 15:29
Czy wam udało się odebrać 2 for u samo? ( u mnie Mc nie przyjmują samych 2 for u ) w automacie też wywala błąd (kod ważny) Ps gdyby ktoś chciał gratisowy zestaw Pisać

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #1078969  autor: bartek07
 21 sie 2019, 15:38
pipawolowa pisze:
21 sie 2019, 15:29
Czy wam udało się odebrać 2 for u samo? ( u mnie Mc nie przyjmują samych 2 for u ) w automacie też wywala błąd (kod ważny) Ps gdyby ktoś chciał gratisowy zestaw Pisać
Wczoraj automat tak samo nie chciał przyjąć vouchera a skanowałem i wpisywałem też ręcznie na 2 automatach. Jeden kod poszedł do kosza. Poszedłem to kasjera i mu podałem 2 vouchery to zeskanował u siebie normalnie
 #1079004  autor: jarekt
 22 sie 2019, 15:20
Pełna i poprawna odpowiedź, to jest taka:
*107# lub *108# lub *109# (w zależności od taryfy), przy czym podana zostanie suma GB z coli i standardowych GB z innych pakietów, a data będzie datą najpóźniej kasowanego pakietu (albo GB z coli albo GB z innych pakietów).
 #1079048  autor: jarekt
 23 sie 2019, 16:50
Obiecane gdzieś tam kiedyś komuś ciekawostki i statystyki...

10 dni z życia cebuli, darmowego internetu LTE i "wadliwego" systemu Play.
1 900 GB (prawie 2 TB) w ciągu 10 dni piechotą nie chodzi, zwłaszcza za całkowitą darmoszkę:

Obrazek


A tak pakiet 999 GB nabity i zużyty wygląda w bilingu Play24:

Obrazek


Jeśli ktoś chciał pobrać sporo GB czy TeraBajtów to napotykał na 3 drobne problemy w tej "promocji":

Problem 1. Na saldzie GB w Play może być maksymalnie 931 GB.
Problem wynika z tego, że system potrafi zapamiętać tylko 12 cyfr ilości Bajtów na koncie, a więc maksymalnie pamięta 999 999 999 999 Bajtów, a to jest właśnie 931 GB (dokładnie 931,32 GiB).
Z problemem radzimy sobie w ten sposób, że nabijamy 931 GB, zużywamy np. 100 GB i znowu nabijamy do 931 GB, i znowu zużywamy i nabijamy.
Ale...

Problem 2. Pakiet nabić można tylko 999 razy.
No niestety. Nikt nie przewidział wiele lat temu, że ktoś będzie chciał więcej niż 999 razy wbić jakiś pakiet :). O wariatów nigdy nie dbają :).
Z problemem radzimy sobie w ten sposób, że po osiągnięciu (nabiciu i zużyciu) 999 GB, jedziemy z tym cyrkiem na kolejnym numerze. Potem na kolejnym i na kolejnym...

Problem 3. Nabijanie tysięcy GB jest męczące.
Całkowita zgoda.
Z problemem radzimy sobie w ten sposób, że zlecamy/włączamy automatyczne nabijanie GB :) (szczegółów nie będzie).
 #1079117  autor: jarekt
 23 sie 2019, 23:33
@piotr, no we wszystkich, objętych promocją CC.

Z tym, że najlepsza to PnKLT ze zrobionym RWK, bo ma lejek (nie zeżre kasy z konta jak nabity pakiet się skończy), ma Stan Darmowy, no i nie ma górnego ograniczenia prędkości.
A jak nie PnKLT z RWK, to OdN - jest SD i fabryczne RWK i również nie ma górnego ograniczenia prędkości, ale nie ma lejka więc trzeba uważać (zostawienie z kolei 0zł grozi wyłączeniem SD, no chyba że to karta tylko do neta to jest nieistotne).

Potem ewentualnie 2 taryfy bez lejka: PnKRWK albo FPnK - PnKRWK to brak SD i górny limit 7Mbit/s ale jest darmowe RWK, z kolei FPnK ma SD i nie ma górnego limitu prędkości, a ważność przedłużamy już żywą gotówką: 5zł daje 50 dni.
Najgorsza to oczywiście PnK - jedyna zaleta to fabryczny SD, reszta to same wady, duże wady.

Ja od lat używam PnKLT ze zrobionym RWK. Mam trochę takich kart, obecnie z ważnością do lutego 2020 roku (przy czym "trochę" to często u mnie kilkadziesiąt lub grubo ponad 100 kart - takie hobby :)).


Ta "promocja" to takie RIzD#2, a w zasadzie RIzD#3, no i na podobnej zasadzie można było zautomatyzować proces nabijania GB.
 #1079123  autor: piotr789
 24 sie 2019, 06:16
@jarek wbijam od czasu do czasu kody z cc i albo ślepy jestem albo nie wiem, jakoś nie widzę żeby coś więcej można było wbić, można więcej info na pw?
 #1079127  autor: Ryszard Lubicz
 24 sie 2019, 07:19
jarekt pisze:
23 sie 2019, 23:33
OdN - jest SD i fabryczne RWK i również nie ma górnego ograniczenia prędkości, ale nie ma lejka więc trzeba uważać (zostawienie z kolei 0zł grozi wyłączeniem SD.
Mam OdNova ,zero zł na koncie i SD cały czas działa .

Grażynko wybacz...
 #1079132  autor: jarekt
 24 sie 2019, 09:30
@Ryszard, napisałem, że "zostawienie 0zł GROZI wyłączeniem SD", a nie "zostawienie 0zł WYŁĄCZA SD".
Jeśli nie wykonasz AKTYWNOŚCI (nie tłumaczę co to znaczy) w miesiącu rozliczeniowym w OdN, a masz 0zł na konie i włączone SD, to SD zostanie wyłączone (bez ostrzeżenia), i aby go włączyć ponownie, MUSISZ doładować minimum 5zł (nie ma innej możliwości, no poza zmianą taryfy i powrotem do OdN, ale tracisz wtedy wszystkie pakiety).

Jeśli o tym wszystkim nie wiedziałeś, to teraz wiesz, jeśli oczywiście to wszystko rozumiesz.
 #1079187  autor: bolek2004
 25 sie 2019, 08:27
Jak była ta "promocja" na internet i działała przez kilka dni to po trochu nabijałem każdego dnia po kilka/kilkanaście GB, a potem to już tylko dla jak najdłuższego przedłużenia tych gb póki się dało. Nie chciałem przesadzać i nabiłem około 140 GB, ale widzę że niektórzy dobili na maxa:) Nie przewidziałem tylko jednego że każde nabite gb miały swoją oddzielną ważność czyli 30 dni.
No i pod koniec zaczęły mi znikać spore ilości gb, a korzystałem minimalnie i wtedy dopiero się zorientowałem że po prostu te gb nabijane w innych dniach zaczęły przepadać bo każdy gb miał swoją ważność, a nabijane były w różne dni. W każdym razie 102gb udało mi się w sumie wykorzystać.
Przecież człowiek nie jest w stanie się doliczyć tych gb i jak oni to w systemie zrobili to nie wiem. Dla mnie to jest bezsens w ogóle.
  • Strona 24 z 25
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25