DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1078897  autor: mnicho
 20 sie 2019, 13:42
Witam.
Szukam jakiejś sprawdzonej oferty na abonament z możliwością jedno miesięcznego wypowiedzenia. Zależy mi na :

- Darmowych sms-ach i rozmowach w kraju ( niekoniecznie darmowe mms-y )
- Możliwie dużego pakietu danych do korzystania z Internetu
- Dobrego zasięgu, mimo że mieszkam w Warszawie ten u mnie w mieszkaniu czasem dość mocno spada.
- Zakres cenowy 20-30 zł ( ewentualnie więcej gdyby naprawdę było warto ze względu na większy pakiet internetowy )
 #1078899  autor: Remington
 20 sie 2019, 14:24
mnicho pisze:
20 sie 2019, 13:42
- Dobrego zasięgu, mimo że mieszkam w Warszawie ten u mnie w mieszkaniu czasem dość mocno spada.

Musisz sam ocenić, która sieć ma najlepszy zasięg w miejscach, w których bywasz najczęściej. Daj nam wtedy znać, to zawęzi wybór ofert.
 #1078900  autor: mnicho
 20 sie 2019, 14:45
,, Musisz sam ocenić, która sieć ma najlepszy zasięg w miejscach, w których bywasz najczęściej. Daj nam wtedy znać, to zawęzi wybór ofert. ,,

Rozumiem że mam sprawdzić to fizycznie , poprzez umieszczanie kart sim różnych operatorów w telefonie ? Czy istnieje może jakaś mapa zasięgu dla różnych sieci porównująca ich zasięgi ?
 #1078915  autor: mnicho
 20 sie 2019, 19:49
Rozumiem że różne sieci w różnych miejscach mają różne zasięgi. W moim mieszkaniu spada co prawda zasięg ale przecież nie tylko w mieszkaniu korzystam z telefonu. Daruje więc już sobie porównywanie fizyczne zasięgu różnych operatorów. Prosił bym więc o jakieś propozycje pomijając ten aspekt.
 #1078951  autor: Karlos20
 21 sie 2019, 12:08
TomLee: Lajt wymaga opłaty aktywacyjnej 20 zł, Flex nie. Poza tym jeśli we Flexie coś się nie spodoba w ciągu pierwszych 14 dni korzystania, 100% pobranej kwoty z karty płatniczej zostanie zwrócone na konto.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥