DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 123
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 123
 #1078509  autor: Karlos20
 14 sie 2019, 13:45
spotify: dzięki za info. Oby te promo trwało jak najdłużej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1078579  autor: Duke
 15 sie 2019, 18:00
spotify pisze:
14 sie 2019, 00:06
W Iphonie nawet nie ma smsów po wifi czy necie tylko jest imessage (więc leci po necie jak komunikator)
iPhone obsługuje SMSy i MMSy po VoWiFi.
 #1078585  autor: f0ku5
 15 sie 2019, 18:37
Na blogu Orange tuż po starcie usługi była informacja o 6 miesiącach za darmo, doskonale to pamiętam. Tak samo jak działające VoWiFi poza granicami kraju.
 #1078593  autor: spotify
 15 sie 2019, 19:40
Duke pisze:
15 sie 2019, 18:00
spotify pisze:
14 sie 2019, 00:06
W Iphonie nawet nie ma smsów po wifi czy necie tylko jest imessage (więc leci po necie jak komunikator)
iPhone obsługuje SMSy i MMSy po VoWiFi.
Ale w każdej sieci, czy u wybranych operatorów?

Mnie tutaj chodziło o to, że jak masz zasięg (co najmniej 3g) i wysyłasz do innego Iphone to wysyłasz po necie (jak komunikator) a nie jako zwykły sms/mms
 #1078597  autor: iphoneski
 15 sie 2019, 20:43
A mnie ciekawi jak to będzie z poszerzaniem list serwisów bez limitu. Ktoś w ogóle wie jak to się robi? Zawsze gdy w takiej ofercie dochodzi jakiś serwis w komunikacie jest „dzięki współpracy...”
Ale jakiej współpracy? Czy to operator sobie nie ustala co wchodzi w limit a co nie?
PS. Tak sobie policzyłem ile wydaję obecnie na dodatkowe pakiety internetu i wyszło mi, że bardziej opłaci mi się zerwać umowę np w listopadzie i zapłacić karę niż bez przerwy kupować dodatkowe gigabajty. No i dodatkowa karta do routera i wreszcie nie będę miał skoków ciśnienia podczas udostępniania neta z telefonu i patrzenia jak bateria znika w oczach. Jest jakiś limit tych dodatkowych kart? Druga do Apple Watch też by się przydała.
 #1078602  autor: Duke
 15 sie 2019, 21:55
spotify pisze:
15 sie 2019, 19:40
Ale w każdej sieci, czy u wybranych operatorów?
U wszystkich obsługujących pełne VoWiFi (w Polsce Play i T-Mobile). Tak wiem jak działa iMessage bo sam używam do komunikacji z innymi iPhoniarzami. Jednak brak obsługi smsów przez Orangowe VoWiFi bardzo mi przeszkadzał.

Usługi używam głównie poza UE. Kupuje lokalną kartę SIM, wkładam do przenośnego routera, a ten do plecaka. Włączam VoWiFI, a telefon ustawiam w tryb samolotowy aby mieć pewność że przy niestabilnym necie nie przerzuci mi rozmowy na drogi roaming. Z telefonu korzystam jakbym był w Polsce.

Niestety, w Orange nie mogłem wtedy odbierać sms-ów do autoryzacji operacji, czy komunikować się z osobami które nie mają komunikatorów.
 #1078716  autor: spotify
 17 sie 2019, 17:38
iphoneski pisze:
15 sie 2019, 20:43
Tak sobie policzyłem ile wydaję obecnie na dodatkowe pakiety internetu i wyszło mi, że bardziej opłaci mi się zerwać umowę np w listopadzie i zapłacić karę niż bez przerwy kupować dodatkowe gigabajty.
A przy zerwaniu umowy mamy prawo do zachowania numeru?
 #1078720  autor: iphoneski
 17 sie 2019, 17:47
spotify pisze:
17 sie 2019, 17:38
iphoneski pisze:
15 sie 2019, 20:43
Tak sobie policzyłem ile wydaję obecnie na dodatkowe pakiety internetu i wyszło mi, że bardziej opłaci mi się zerwać umowę np w listopadzie i zapłacić karę niż bez przerwy kupować dodatkowe gigabajty.
A przy zerwaniu umowy mamy prawo do zachowania numeru?
Dobre pytanie, trzeba będzie regulaminy poczytać.
 #1078751  autor: trifek
 18 sie 2019, 01:24
Witajcie.
Mam iPhone XS i taryfę Orange Free na kartę.
Mam pare pytań związanych z tą ofertą:
1. Jakie technologie przydatne iPhone (hd voice, volte, wificalling itp) są dostępne/niedostępne w Free/Flex?
2. Czy w 1 aplikacji można mieć obsługę 2 numerów?
3. Czy można przejść z Free na Flex bez wizyty w salonie?
4. Ile iPhone obsługuje eSimow?
5. Roaming w Flex i Free działa identycznie?
 #1078752  autor: Window
 18 sie 2019, 02:04
1. WifiCalling w OFnK i we Flexie działa tylko w Polsce. Volte powinno działać
2. We Flexie musisz się przelogować w MO możesz normalnie
3.Można. tylko musisz podać Pesel
4.NW
5. We Free są dopłaty w ue we Flexie nie ma
 #1078757  autor: iphoneski
 18 sie 2019, 10:52
4. Ile iPhone obsługuje eSimow?
To zależy o co pytasz. Dodać możesz ile chcesz ale jednocześnie może być aktywny tylko jeden ESim i jeden tradycyjny.
 #1078771  autor: mumiok
 18 sie 2019, 12:10
1. Czy do aplikacji Orange Flex trzeba być cały czas zalogowanym? W połączeniu z internetem?
2. Jeżeli jeżdżę do Holandii przez Niemcy to muszę coś zmieniać w roamingu czy nie?
3. Rozumiem, że to tylko podpinam kartę pod moje konto i wszystko później automatycznie ściąga z karty co miesiąc w zależności od wysokości pakietu jaki wybiorę?
4. Jeżeli aktualnie mam numer w konkurencji na abonament na umowie na czas nieokreślony to muszę ją wypowiedzieć i dopiero z karty przejść na Orange Flex czy przy przenoszeniu numeru Orange zrobi wszystko za mnie (wypowie umowę)?
 #1078837  autor: jutek
 19 sie 2019, 12:03
Ile kosztuje minuta połączenia przekierowanego? W cenniku (flex.orange.pl/media/2c0c96d7-69de-4894-b337-8ff1c6141921/Cennik_Uslug_w_ofercie_Orange_Flex.pdf) są nieścisłości, jest taki zapis: III 3. "Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, Nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w Polsce nie obejmują połączeń z numerami specjalnymi wskazanymi w tabelach, połączeń realizowanych w ramach usługi rozmowa konferencyjna, połączeń międzynarodowych, połączeń w roamingu poza Strefą UE i przekierowań połączeń." To sugeruje, że połączenia konferencyjne jednak są dostępne a niby nie ma. Nigdzie nie jest podana też cena za minutę połączenia przekierowanego, w Tabeli 12 widnieje zapis: Przekierowanie połączeń opłata jak za połączenie z numerem, na który nastąpi przekierowanie. No właśnie, ile to będzie zakładając przekierowanie w Polsce na zwykły krajowy numer: 0,29zł na minutę, 0,19zł na minutę? Cennik milczy. Jeśli przekierowania są płatne to w jaki sposób się płaci, trzeba wcześniej wykupić jakiś specjalny pakiet na przekierowanie połączeń krajowych, jest w ogóle taki pakiet? A może jednak, skoro brak jest wyszczególnionej konkretnej ceny za minutę a widnieje zapis "jak za połączenie z numerem, na który nastąpi przekierowanie" to przekierowania na krajowe numery są darmowe (w ramach subskrypcji), tak jak to jest w prepaidach Play czy np. Mobile Vikings.
Taki trochę bubel ten cennik ;)
 #1078901  autor: bxx1
 20 sie 2019, 14:46
5. We Free są dopłaty w ue we Flexie nie ma
[/quote]

Koszt dopłaty w FREE za 1gb,to 1,89zl.A jak wyczerpiesz limit to 23zł za 1gb.Po 2 miesiącach właczy się FUP,i będzie 23zł za 1gb.Nju też to ma po 2 mies,to i flex pewnie też.
 #1078902  autor: iphoneski
 20 sie 2019, 15:41
Nikt nie odpowiedział, także zrobię to ja.
mumiok pisze:
18 sie 2019, 12:10
1. Czy do aplikacji Orange Flex trzeba być cały czas zalogowanym? W połączeniu z internetem?
Możesz mieć kilka kont i kilka numerów co dowodzi, że nie. Ale to i tak bez znaczenia bo ta aplikacja nie pobiera transferu także może być połączona cały czas.
2. Jeżeli jeżdżę do Holandii przez Niemcy to muszę coś zmieniać w roamingu czy nie?
Raczej nie.
3. Rozumiem, że to tylko podpinam kartę pod moje konto i wszystko później automatycznie ściąga z karty co miesiąc w zależności od wysokości pakietu jaki wybiorę?
dokładnie tak.
4. Jeżeli aktualnie mam numer w konkurencji na abonament na umowie na czas nieokreślony to muszę ją wypowiedzieć i dopiero z karty przejść na Orange Flex czy przy przenoszeniu numeru Orange zrobi wszystko za mnie (wypowie umowę)?
Tu możesz zrobić jak ci wygodniej. Możesz wypowiedzieć umowę, poczekać aż przejdzie na kartę i wtedy przenieść albo zaznaczyć w aplikacji żeby oni zrobili wszystko za ciebie.
  • Strona 9 z 123
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 123
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 123