DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1078613  autor: CreIser
 16 sie 2019, 10:03
Dzień dobry.

Wielkimi krokami zbliża się koniec umowy na jeden z moich numerów. Na chwilę obecną posiadam Smart Plan LTE, którego nie ma już w ofercie. Jak widać na załączonych obrazkach, aktualna kwota abonamentu, po odjęciu rabatów, wynosi 16,30 zł. Z wcześniejszych rozmów z Orange (ok. 5 miesięcy temu) dostałem informację, że tego planu nie ma już w ofercie (co wiem) i aby utrzymać obecną ilość danych (dwa kolejne screeny) będę musiał płacić ok. 55 zł, gdzie finalnie i tak byłbym stratny na pakiecie internetowym.
DUK ponoć zlikwidowany (szarpałem się już podczas przedłużania umowy na Internet stacjonarny, gdzie musiałem wycofywać rezygnację).

Czego szukam? Albo abonamentu w PODOBNEJ kwocie, gdzie ilość danych w pakiecie będzie oscylowała w granicy 20GB +/-, albo oferty na kartę również w podobnych pieniądzach. W Yanosiku (nawigacji) wyskakuje mi oferta sponsorowana od Premium Mobile (24,70 zł (no limit + 20GB Internetu)). Czy brać tę opcję pod uwagę, czy ktoś ma coś lepszego w zanadrzu do polecenia?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
 #1078619  autor: Robin560
 16 sie 2019, 11:59
obrazki nie działają.
jeśli jesteś zadowolony z zasięgu orange to jest w ofercie na kartę no-limit na rok cena max 25zł miesięcznie (da się taniej) :mrgreen: i masz ok. 90GB internetu miesięcznie i rozmowy i sms bez limitu wszystko opisane w tym wątku. minusem jest płatność z góry na rok viewtopic.php?f=22&t=83319&start=2730
ewentualnie na zasięgu plusa masz Lycamobile rozmowy i sms bez limitu i 30GB za 20zł miesięcznie(na kartę) ale minusem jest brytyjskie IP.
jest jeszcze lajt mobile rozmowy i sms bez limitu i 30GB za 19,99zł miesięcznie (abo)
jest jeszcze wątek o przedłużaniu umowy z orange może coś ci pomogą wybrać viewtopic.php?f=23&t=63021&start=13290
niestety obecnie ciężko zejść z ceną przy sensownej ilości internetu poniżej 20zł

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1078672  autor: Karlos20
 17 sie 2019, 02:01
A może Orange Flex? 25 zł = wszystko no-limit + 15GB. Za 30 zł = 30GB. Music Pass za 5 zł/mies., Video Pass: od 5 zł/1 dzień do 20 zł/mies. Dodatkowa karta SIM (również eSIM) za 0 zł. Sam dobierasz sobie plan i passy. Ja wybiorę na start na pierwszy miesiąc 15GB za 25 zł i Music Pass za 5 zł. Jak będzie za mało neta, wybiorę 30GB za 30. Sam tam będę przechodził z Play abo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1078836  autor: CreIser
 19 sie 2019, 12:02
Robin560 pisze:
16 sie 2019, 11:59
minusem jest płatność z góry na rok viewtopic.php?f=22&t=83319&start=2730
No właśnie tu jest problem :)
Robin560 pisze:
16 sie 2019, 11:59
ewentualnie na zasięgu plusa masz Lycamobile rozmowy i sms bez limitu i 30GB za 20zł miesięcznie(na kartę) ale minusem jest brytyjskie IP.
W pierwszym poście pisałem, że to mój numer, ale faktycznie korzysta z niego dziewczyna i nie chcę, żeby potem mi narzekała na jakieś nieprzyjemne rzeczy :P [/quote]
Robin560 pisze:
16 sie 2019, 11:59
jest jeszcze lajt mobile rozmowy i sms bez limitu i 30GB za 19,99zł miesięcznie (abo)
Sprawdzę ;)
Robin560 pisze:
16 sie 2019, 11:59
jest jeszcze wątek o przedłużaniu umowy z orange może coś ci pomogą wybrać viewtopic.php?f=23&t=63021&start=13290
niestety obecnie ciężko zejść z ceną przy sensownej ilości internetu poniżej 20zł
Nie chciałem tam "spamować", bo jest wiele wątków bez odpowiedzi, ale mimo wszystko może jednak spróbuję ;)
Karlos20 pisze:
17 sie 2019, 02:01
A może Orange Flex? 25 zł = wszystko no-limit + 15GB. Za 30 zł = 30GB. Music Pass za 5 zł/mies., Video Pass: od 5 zł/1 dzień do 20 zł/mies. Dodatkowa karta SIM (również eSIM) za 0 zł. Sam dobierasz sobie plan i passy. Ja wybiorę na start na pierwszy miesiąc 15GB za 25 zł i Music Pass za 5 zł. Jak będzie za mało neta, wybiorę 30GB za 30. Sam tam będę przechodził z Play abo.
Ciekawa propozycja. To jakaś nowa oferta, bo nie słyszałem o niej?
 #1078875  autor: Karlos20
 19 sie 2019, 22:17
CreIser: Jeśli chodzi o Orange Flex to niedawno odświeżyli ofertę, która jest naprawdę korzystna.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1078929  autor: MaziSM
 20 sie 2019, 22:55
Witam,

Dziewczynie kończyła się umowa na Orange Love. Chciała zostawić sobie tylko abonament na komórkę oraz Internet stacjonarny,ale to by ją kosztowało prawie tyle samo co za Full pakiet z tv co się nie opłaca.

Dlatego przed miesiącem wypowiedziała umowę co powinno się stać z dnie 24.08.

Nie znalazła na razie satysfakcjonującej oferty. Może byłaby nią oferta na kartę, ale usłyszała żeby to zrobić musi cofnąć wypowiedzenie. Czy to prawda ?

Czy do Orange Flex nie można przejść z Orange Love?

Czy dla osoby,która w sposób standardowy korzysta z netu czyli przeglądanie netu,komunikatory i Youtube korzystną ofertą będzie standardowa na kartę 30 zł za 25 gb?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Bartek