DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 123
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 123
 #1078359  autor: Karlos20
 13 sie 2019, 11:18
Tomkiz: jest na stronie internetowej. W wierszu "Odkrywaj świat bez limitu GB" klikając na Music Pass.
Testowałem Flexa i darmową wersję Music Passa i Spotify nie zjadał mi GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1078364  autor: Tomkiz
 13 sie 2019, 11:30
Karlos20 pisze:
13 sie 2019, 11:18
Tomkiz: jest na stronie internetowej. W wierszu "Odkrywaj świat bez limitu GB" klikając na Music Pass.
Testowałem Flexa i darmową wersję Music Passa i Spotify nie zjadał mi GB.
Rzeczywiście, strona jest trochę niespójna.

Kurcze gdyby była wersja 5GB za 15zł, do tego Video Pass i byłaby dla mnie oferta idealna :)
 #1078369  autor: Robin560
 13 sie 2019, 11:36
W piątek przeniosłem numen do mobile vikings a tu nowa oferta szkoda :(. ale z flexa korzystałem od dnia premiery i naprawdę byłem zadowolony ten najniższy plan z music i social pass naprawdę mi wystarczał na plus darmowy roaming w UE. też dobre są te dodatki typu druga karta sim video pass i sama aplikacja. nadal uważam że to jest najlepsza oferta subskrypcyjna na rynku miałem numer w każdej z nich :mrgreen:

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1078371  autor: TomLee
 13 sie 2019, 12:12
Gdyby w cenie 25 pln dali 20 GB internetu to oferta byłaby w ogóle nie do przebicia. I dziwię się, że tak nie zrobili.
 #1078372  autor: Wosiu96
 13 sie 2019, 12:13
Pozytywna zmiana w flexie ;) Patrząc na małą ilość pobrań w google play ( ponad 10 tyś. ) musieli zmienić tą ofertę. Sam obecnie jestem w orange free i zastanawiam się nad flexem ze względu na obiecanego ekstra sim do zegarka np.
Ktoś tu pisał, że t-mobile ma dać coś podobnego na wrzesień. Chodziło o ofertę podobną do flexa?
 #1078374  autor: spotify
 13 sie 2019, 12:28
Tomkiz pisze:
13 sie 2019, 11:12
Gdzie jest napisane, że Spotify działa w music pass? Na FAQ strony są wymienione: : Tidal, Apple Music, Deezer, Amazon Music oraz Polskie Radio
Jak nie ma na stronie?
https://flex.orange.pl/#/oferta
Kliknij music pass i jak byk Spotify jest.
Wosiu96 pisze:
13 sie 2019, 12:13
Ktoś tu pisał, że t-mobile ma dać coś podobnego na wrzesień. Chodziło o ofertę podobną do flexa?
Nikt nic nie wie. Ponoć we wrześniu jakieś zmiany w TM. Może odświeżone oferty? Tylko w jaką stronę, skoro Plus ma zrobić w tym czasie podwyżki?
Były plotki, że Heyah ma dostać nowy środek antykorozyjny i ma być odpowiedzią na Flex. Ile w tym prawdy, też nie wiadomo.
Osobiście wątpię. Nie dali w TM do dzisiaj odpowiedzi na nju (Plus ma Plusha, Play ma RBM - lepsze gorsze od nju, sprawa indywidualna) a nawet gdyby w TM zrobili, to pewnie nie będzie odpowiedzią tak atrakcyjną jak Flex (ceny wyższe, mniejsze pakiety jak w TM #najlepsza sieć)
TomLee pisze:
13 sie 2019, 12:12
Gdyby w cenie 25 pln dali 20 GB internetu to oferta byłaby w ogóle nie do przebicia. I dziwię się, że tak nie zrobili.
Najlepiej 50GB :mrgreen:
To nie jest oferta dla dusigroszy. I oby tego nie zmienili. Im więcej tzw. Heńków, Januszy, Karyn, Grażyn w sieci, tym gorzej będzie sieć chodzić.
Ja liczę, że już niżej z cenami nie zejdą!!
Tomkiz pisze:
13 sie 2019, 11:30
Kurcze gdyby była wersja 5GB za 15zł, do tego Video Pass i byłaby dla mnie oferta idealna :)
Kolejny....
To nie oferta neta ale voice. Już tak dali świetne warunki. Nawet 45zł z 15GB + VideoPass to cena mega na rynku.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2019, 14:36 przez spotify, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1078380  autor: Remington
 13 sie 2019, 13:31
Mechanizm roamingu we Flex ma niesłychaną zaletę dla mieszkających na terenach przygranicznych z krajami spoza UE. Nie ma ryzyka naliczenia opłat przez sieci zagraniczne, a i tak można mieć automatyczny wybór operatora.
 #1078426  autor: Karlos20
 13 sie 2019, 20:53
VoWiFi i VoLTE - tego nie utracę odchodząc z Play. Super :)
Jak macie skonfigurowane plany we Flexie? Podstawowe czy w tym passy?

Właśnie: czy dalej jest promo z dodatkowym SIMem za darmo na 6 miesięcy?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1078450  autor: spotify
 14 sie 2019, 00:06
surface123 pisze:
13 sie 2019, 22:08
Pamiętaj tylko że musisz mieć telefon i soft który lubi Orange....
To się każdej sieci dotyczy. Telefon musi lubić brand danej sieci.
No i w Orange WiFi-calling bez smsow.
W dobie smartfonów, gdzie każdy ma jakiś komunikator smsy są zbędne.
W Iphonie nawet nie ma smsów po wifi czy necie tylko jest imessage (więc leci po necie jak komunikator)

W każdym razie, potwierdzone.
Są połączenia oczekujące oraz przekierowanie połączeń (oczywiście to drugie to płatne)

@Remington
Ktoś Cię wczoraj chyba przeczytał :P
https://antyweb.pl/orange-wczoraj-po-ci ... liscie-to/
 #1078455  autor: Remington
 14 sie 2019, 01:43
HA HA rzeczywiście! Ciekawe na ile sprawdzą się tezy autora tego artykułu. Mają szansę, bo już widziałem reklamę Flexa w TV.

Co do potrzeby SMS-ów to jednak nie mogę się zgodzić. Niemal każdy ma jakiś komunikator to fakt, ale nie ma jednego uniwersalnego (ani komunikatora, ani protokołu). Przez to choć każdy ma komunikator, musielibyśmy mieć ich kilka by z każdym móc się porozumieć tą drogą. SMS-y więc jako konieczny substytut komunikatorów są i będą miały się jeszcze długo dobrze.
 #1078461  autor: sylwekZolkusza
 14 sie 2019, 07:58
Komunikatory internetowe stopniowo eliminują konieczność korzystania z SMS-ów. Wciąż jednak Polacy wysyłają ich nawet 50 mld rocznie. Przestarzały standard wiadomości wkrótce ma przejść do historii. SMS-y zostaną zastąpione przez bogatsze RCS-y.
 #1078463  autor: surface123
 14 sie 2019, 09:30
spotify pisze:
14 sie 2019, 00:06
surface123 pisze:
13 sie 2019, 22:08
Pamiętaj tylko że musisz mieć telefon i soft który lubi Orange....
To się każdej sieci dotyczy. Telefon musi lubić brand danej sieci.

Głupoty kolego gadasz :)

Mam Xiaomi Mi9 ( brand niemozliwy ;) i jakoś w Playu czy T-Mobile śmiga i Volte i WiFi calling

Tylko Orange ma swoje "widzi mi się" - patrząc praktycznie, nie regulaminowo
 #1078466  autor: spotify
 14 sie 2019, 10:16
Remington pisze:
14 sie 2019, 01:43
Co do potrzeby SMS-ów to jednak nie mogę się zgodzić.
Mam akurat inne zdanie.
surface123 pisze:
14 sie 2019, 09:30
Głupoty kolego gadasz :)
Głupoty Ty opowiadasz. Kogo interesuje Xiaomi?
Jakoś LG bez brandu tylko się z Orange dogaduje :)
http://wificalling-volte.pl/

Więc napisałem, że dotyczy to kazdego operatora i Orange tu nie jest wyjątkiem. Są modele telefonów, gdzie działają bez brandu w jednej sieci i modele gdzie bez brandu działają w innej.
 #1078490  autor: surface123
 14 sie 2019, 12:14
Ale Xiaomi gada ok z Orange tyle że banują po 1-2 dniach bo to "nie ich..."

A ta tabelka to jest nijak aktualna

A na temat volte czy WiFi-calling to już kilkanaście dni poświęciłem więc wiem trochę co i gdzie na czym działa :)
 #1078494  autor: spotify
 14 sie 2019, 12:35
Nie ma takiego operatora, na którym każdy telefon działa z tymi usługami. Ty piszesz o Xiaomi i "stękasz" na Orange. A ktoś inny ma LG i powie, że ma gdzieś Play.
Nie można tak kategoryzować operatora jakiegokolwiek.
Akurat tabelka @pabloz jest najbardziej aktualna ze wszystkich w sieci.

BTW
Tak wszyscy stękają na Orange i ich brand. Mój znajomy ostatnio wziął Samsunga A50 w Play. Już samo uruchomienie telefony z "glutem" fioletowym jako intro odrzuca. Do tego multum aplikacji, których nie da się usunąć od Play.
Więc brandowanie telefonów w Orange aż tak źle nie wygląda. W Tmobile miałem Sony i również tam był jakiś syf rózowego, którego nie dało się wywalić. Podobnie w Plusie. Nie widzę tu jakieś przewagi "syfu" ze strony jakiegoś operatora. Jeden diabeł.
 #1078497  autor: Karlos20
 14 sie 2019, 12:57
Dowiem się, czy dalej jest promo z dodatkową kartą SIM/USIM w Orange Flex na 6m? To bardzo fajna opcja, gdy chcę z niej skorzystać na drugim urządzeniu. W regulaminie oferty piszą o braku opłat abonamentowych za nią i promo może zostać odwołane z 30-dniowym wyprzedzeniem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1078500  autor: spotify
 14 sie 2019, 13:04
surface123 pisze:
14 sie 2019, 12:52
A piszemy teraz o problemach z tym z Orange ;)
Nie piszemy o problemach w sieci Orange, tylko wyskoczyłeś z tym jak Filip z konopi, że w Orange są (tylko) problemy
Karlos20 pisze:
14 sie 2019, 12:57
Dowiem się, czy dalej jest promo z dodatkową kartą SIM/USIM w Orange Flex na 6m?
Wczoraj mój kolega przeniósł się z TMobile do Flex. Dodatkową kartę dostał gratis.
Niestety nie jest określone do kiedy tylko na czas trwania promocji.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2019, 16:07 przez spotify, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 8 z 123
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 123
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 123