DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 131 z 179
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 179
 #1078254  autor: spotify
 12 sie 2019, 12:58
Wg mnie nieciekawie. Za dużo danych w zbyt niskich cenach. Janusze mają inne oferty na rynku od tego.
Poza tym, czy Ty przejdziesz ? :mrgreen:
Ostatnio pisałeś, że w Orange jest mrożenie sesji i że po tym jak kiedyś miałeś awarię to przekreśliłeś tą sieć :-)
Czyżby drugi raz piekło zamarzło w to lato?
Najpierw Patrix-83 przeniósł się do TM i opuścił Play. Teraz Iphoneski chce odejść z Play ?
I don't believe!!! :-)
 #1078257  autor: iphoneski
 12 sie 2019, 13:07
Tylko krowa nie zmienia poglądów. Poza tym teras sytuacja jest inna bo mogę używać dwóch kart. Nawet jakby była awaria to zawsze mogę uruchomić drugi numer na jakimś RWK.
Nie widzę powodu dla którego miałbym nie przejść. Play tyle mi nie da. Janusze i tak nie przejdą bo w A2 jest dychę taniej ;)
 #1078267  autor: spotify
 12 sie 2019, 16:35
iphoneski pisze:
12 sie 2019, 13:07
Tylko krowa nie zmienia poglądów (....)
Nie widzę powodu dla którego miałbym nie przejść. Play tyle mi nie da.
To kiedy zatem przechodzisz :P?


Mnie we Flexie nawet starczy to za 25zł + 5zł za Music Pass. :)
Ratuje Cię właśnie ten dual sim. Jakaś karta na Plusie/Play i jest gites ;)
 #1078307  autor: iphoneski
 12 sie 2019, 22:37
Nie wcześniej niż w lutym (umowa terminowa). No chyba, że Play coś poprawi alvo Orange zepsuje. Mam ich kartę także teraz przed każdym większym wyjazdem będę ją zasilał i testował. Gdy przejdę do drugiego slotu włożę chyba odnowe z Play bo środki nie przepadają.
 #1078338  autor: iphoneski
 13 sie 2019, 09:58
Przecież nie będę płacił za zerwanie umowy. Nie ja układałem miesiące, także nie moja wina, że luty mamy dopiero za pół roku. Nawet lepiej, bo mam odpowiednio dużo czasu na sprawdzenie sieci. Kiedyś przeniosłem jedyny numer z dnia na dzień i potem tego żałowałem.
Ciekawe tylko czy jak mam już numer w O to będę musiał się bawić w te zdjęcia dowodu.
 #1078349  autor: spotify
 13 sie 2019, 11:05
Nikt Ci nie karze zmienić teraz i zrywać umowę :)
iphoneski pisze:
13 sie 2019, 09:58
Kiedyś przeniosłem jedyny numer z dnia na dzień i potem tego żałowałem.
Niech zgadnę :D? Z niezadowolonego O do Play :P?
Ciekawe tylko czy jak mam już numer w O to będę musiał się bawić w te zdjęcia dowodu.
Nie wiem. Ale wydaje mi się, że tak. Przeniesienie dotyczy numeru a nie Twoich danych. Więc jeśli nr , który będziesz chciał przenieść nie jest w O (np zarejestrowany), to papierologia Cię jednak nie ominie.
PS Przy okazji - do Flexa możesz się przenieść na pół roku przed ;)
 #1078357  autor: iphoneski
 13 sie 2019, 11:15
Nie zgadłeś, z Plusa do Orange ;)
Najpierw nie przyznawali mi internetu za doładowanie i musiałem to wyjaśniać a potem była nieskończona seria awarii usług. Wytrzymałem pół roku i uciekłem do Play. Teraz niby już to wszystko naprawili i powinno działać. Od kilku dni korzystam z ich karty bo wyjechałem na urlop i nie będę się z RK męczyć.
@Remington
Rozwiniesz? Jak można zerwać umowę nie płacąc za jej zerwanie?
 #1078376  autor: spotify
 13 sie 2019, 12:42
iphoneski pisze:
13 sie 2019, 11:15
Najpierw nie przyznawali mi internetu za doładowanie i musiałem to wyjaśniać a potem była nieskończona seria awarii usług.
Ale to była oferta na kartę. Czmykasz nawet na drugi dzień gdzie indziej. To samo Flex, która jest ofertą prepaid.

Przeboje są w każdej sieci. Bez wyjątku.
 #1078384  autor: spotify
 13 sie 2019, 14:03
Każdy ma jakieś swoje przeboje. Ja miałem w Play na kartę dwa tygodnie. Nie działały mi zawsze smsy/mmsy. Po dwóch tygodniach miałem dość BOK.
O przebojach rodziców już pisałem.
Miałem przeboje w Plusie na służbowym, gdzie z BOK mnie traktowali z góry.
Miałem w Orange. Mam w TM. Wszędzie bez wyjątków. Ale mam już telefon komórkowy ponad 20 lat ;)

Co do Gruszki jeszcze bo z "nudów" wszedłem na jego ćwierkacza :)
https://twitter.com/Gruszka/status/1158372585794674693
"Jak to dobrze mieć zasięg" :mrgreen:
"Nigdy nie zmienie sieci" :mrgreen: (pewnie dożywotnio dostał za free :D)
"Prawie, ja ostatnio przebywamy w tym 0,01% widicznie" :mrgreen: :mrgreen: Widocznie ma pecha, ze tam gdzie przebywa nie ma P4 :mrgreen: :mrgreen:

No i najciekawszy wpis. Gruszka chyba jakiś nowy projekt zaczyna od września ;)
"No ciekawe będą te moje wybory we wrześniu"
https://twitter.com/Gruszka/status/1153673344199380992
 #1078385  autor: piotrzet
 13 sie 2019, 14:07
To, że pisze, że zawsze w Play itp to wcale nie znaczy, że tak będzie. W końcu "gwiazdy", które niby przechodziły do Play wcale tam nie przeszły.
Ciekawe czy Gruszka poszedłby na taką reklamę gdyby konkurencja zaproponowała :lol:

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1078388  autor: iphoneski
 13 sie 2019, 14:17
A Przyjezierze RK only. Chociaż karta Orange też się nie popisała, wczoraj wieczorem wyciągnąć 2 mega na 800 było wyczynem. Specjalnie kupiłem net na O bo myślałem że to przez RK nie mogę nic Live zobaczyć a na O też tylko buforowanie.
 #1078393  autor: spotify
 13 sie 2019, 14:24
Takie uroki okresu wakacyjnego. Zobacz sobie testy w Dąbki @dagon w odpowiednich tematach. Tam przynajmniej Play ma swój maszt a tak nie wyrabia. Orange niewiele lepiej.
A Ty jesteś, gdzie Play nie ma zasięgu i klienci siedzą albo na Orange w RK albo w Plusie RK (jeśli jest tam Plus) bo Ci dają im LTE w roamingu.
Pewnie dla samych klientów Orange jakoś by to chodziło (pewnie też bez rewelacji) ale jest jeszcze "pijawka" z RK.
Teraz masz przynajmniej na żywo co czują klienci sieci W3 w takich miejscach. Ja juz w swojej historii takie przeboje znam.

PS Operator nie postawi stacji w miejscu, gdzie ruch ma 2 miesiące w roku a potem bieda. Stacja musi na siebie zarabiać.

PS Sprawdziłem. Najbliższej Przyjezierza jest stacja (nie wiem czyja) gdzie jest Plus i N!. W Gaj jest tylko N!. A w Wilczyn na maszcie Plusa N!. Obok ma Play pozwolenie ale czy już stoi? Albo nie ma i nie możesz korzystać albo jest a azymuty z tej stacji nie sieją tam gdzie jesteś ;)
 #1078408  autor: iphoneski
 13 sie 2019, 17:21
Właśnie liczyłem na tą nową stację Play ale jeszcze nie działa. Sprawdzałem w różnych miejscach miejscowości i nic. Nie mam karty plusa ale w zeszłym roku było 1800, które w budynkach i tak wyrzucało w 3G. Co do Play na wymuszonym zasięgu można coś tam złapać ale to bardziej teoria niż praktyczne użycie sieci. Co do O nie ma cudów, 10 MHz na tyle ludzi nie jest w stanie zapewnić używalnej transmisji. Jak wstanę rano to te 15 mega jest. Pada wieczorem gdy wszyscy przy browarze chcą coś sobie włączyć. Wczoraj w pewnej chwili down 0,79 a up nie wystartował nawet.
 #1078409  autor: matek451
 13 sie 2019, 17:42
@Barciur to zmień operatora, zamiast męczyć się z T-mobile z BTS-a only 800/900MHz. tak samo jak ci wyznawcy T-mobile w okolicy, nie mają szans na normalny internet w najbliższym czasie, chyba że w Piasecznie dołożą coś do LTE1800NetWorks.
@iphoneski a gdzie takie problemy z Orange?
  • Strona 131 z 179
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 179
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 179