DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 130 z 179
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 179
 #1078143  autor: spotify
 10 sie 2019, 15:58
matek451 pisze:
10 sie 2019, 15:17
Dywagacje powyżej o pozwoleniach UKE i samym Sopotem pozostawiam ocenie czytających bo to jest kompromitacja po całości.
Skompromitowałeś się na maksa. Najpierw się dowiedz, gdzie są granice Sopotu. Masz nawet rozłożone procentowo, skoro kogoś posądzasz o braki w umiejętności matematyczne.
do btsearch.pl i danych z niego to póki co w miastach i tak są najbliższe rzeczywistości
A co powiesz na to, że na btsearch nie ma 4 nowych stacji Play w Gdyni? Jest na mapie ale wg UKE. Od razu napisałem w pierwszym poście wg pozwoleń (czyli wg UKE) a nie wg mapy. A Ty jak zwykle nie doczytałeś.
Nie zmienia to postaci rzeczy że obecne uruchomione zasoby radiowe Play w Trójmieście są dużo większe od Plusa i nikt ze stawiających śmiała tezę o podwojeniu ilości stacji Play nie przedstawił rzeczowych argumentów na jej potwierdzenie.
Trzeci raz Ci wkleje odpowiedź RicoExus
RicoExus pisze:
09 sie 2019, 23:46
Play dla czego 2x więcej stacji, nie bierzcie tego tak dosłownie miejscami pewnie tak.
Skoro Plus daje radę z 25Mhz to co Play musi zrobić, mając stacje na maksa wyposażone w LTE? Zwiększyć ilość stacji aby dostosować się do obciążenia. @Rico napisał wyraźnie,że nie wszędzie ale miejscami tak. Proste jak drut. A kogoś za brak logicznego myślenia osądzasz.....
 #1078167  autor: pakierhakierxd
 11 sie 2019, 09:13
no jakbym mial miec mobilny net to tylko z Play ;) ,na tmobilu sie juz przejechalem a orange podobnie ,plus to juz wogole szkoda gadac :P ,temu mam oprocz abo Orange Playa bo mnie wkurza ze chce wyslac sms i brak zasiegu :D ,mieszkam przy początku Supraśla ;) ,2 km od nadajnika :D ,potrafi tu nawet każda sieć zrzucać do 2g ;P

Pozdrawiam :)
 #1078168  autor: iphoneski
 11 sie 2019, 09:26
spotify pisze:
09 sie 2019, 19:41
Dlatego w Orange czy TM masz video bez limitu i możesz oglądać co chcesz i ile chcesz. Mnie tam nie potrzebne w sumie ale chciałem tylko zwrócić uwagę, że coś takiego istnieje.
Dalej nie rozumiem ludzi którzy TV na telefonie oglądają.
Nie oglądam na telefonie tylko na Apple TV. Czesto śpię w hotelach, podpinam to do telewizora i oglądam na dużym ekranie. Korzystam ze swojego neta bo te otwarte wifi wiadomo jak działają a raczej jak próbują udawać działanie. W tych bez limitu masz tylko WP pilot w T a w O nie ma usług tv bez limitu tylko serwisy Video.
 #1078169  autor: piotrzet
 11 sie 2019, 09:34
WP Pilot to i tak o wiele większy wybór kanałów niż Play Now. Oczywiście dla jednych Play Now będzie lepszy dla innych WP Pilot.
Ale patrząc na porównanie oferty to Supernet oferuje więcej.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1078170  autor: Kryniczanin
 11 sie 2019, 10:24
WP Pilot zużywa dane, PlayNow nie.

W ofercie za 30GB jak ja mam nie ma to większego znaczenia. W Ofertach choćby T-Mobile z 5gb ma to olbrzymie znaczenie.
 #1078172  autor: piotrzet
 11 sie 2019, 10:33
Kwestia ile kto ogląda. Tym bardziej, że Supernet Video nie tylko ma Wp Pilot ale i yt z którego korzysta o wiele więcej osób.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1078176  autor: spotify
 11 sie 2019, 11:54
iphoneski pisze:
11 sie 2019, 09:26
W tych bez limitu masz tylko WP pilot w T a w O nie ma usług tv bez limitu tylko serwisy Video.
Nie oglądam wcale TV poza czasami coś sportowymi wydarzeniami. Ewentualnie jakiś kanał muzyczny leci w tle.
Chciałem tylko zwrócić uwagę, że inni mają VIDEO bez limitu.
Orange ma serwisy i gdybym gdzieś wyjechał to wolałbym oglądać HBO Netflix itd niż tą bzdurną telewizję z TVN POlsatem i TVP na czele ;)

Przy okazji
Telko.in spekuluje o kupnie Vectry i UPC. Jestem ciekaw, kto to zrobi i którego operatora?
Wolałbym UPC kupionego przez TM a Vectrę przez Play. Ale czas i rynek pokaże.
A najlepiej by suma sumarum został na rynku tylko Orange i CP ;)
https://www.telko.in/spekulacje-o-ma-cz ... iema-playa
 #1078178  autor: iphoneski
 11 sie 2019, 12:25
W Play Now nie ma Polsatu i całej reszty syfu. Osobiście oglądam sport w Eleven, programy przyrodnicze i seriale kryminalne.
@Piotrzet Ale w WP nie masz oglądania do 7 dni wstecz. Na żywo włączam tylko sport a reszta to programy które leciały wcześniej żeby przesuwać reklamy.
 #1078179  autor: piotrzet
 11 sie 2019, 12:28
Nie masz ale masz większy wybór kanałów. Coś za coś. Jak widać nie ma idealnego rozwiązania. I każdy wybierze to co mu lepiej odpowiada. Ja jeżeli miałbym wybierać wolę większy wybór kanałów. Chodź nie ukrywam w telefonie w ogóle tv nie oglądam.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1078180  autor: spotify
 11 sie 2019, 12:44
iphoneski pisze:
11 sie 2019, 12:25
W Play Now nie ma Polsatu i całej reszty syfu. Osobiście oglądam sport w Eleven, programy przyrodnicze i seriale kryminalne.
PlayNow dla mnie jest ciekawszym rozwiązaniem, niż WPPilot. WP Pilot to taki OrangeTV GO, który też też można mieć bez limitu w Orange. Oczywiście nie 1:1 jeśli chodzi o bazę kanałów.
A jaki koszt teraz tego PlayNOW i WP Pilot (z czego WP Pilot zjada dane)?
W Play obecnie chyba PlayNOW chyba został okrojony a za cos ciekawszego trzeba płacić?

W każdym razie pod wzgledem nielimitowanego GB, najlepszym rozwiązaniem jest TM (tam jest tego najwięcej ale bez HBO GO). Mnie starczyłby w Orange bo jest YT, Netflix i HBO GO. I trzeba pamiętać, że oni dopiero z tą usługa zaczęli. TM również od razu takiej bazy nie miał. Do dzisiaj w TM brak Spotify i Deezer.
Oczywiście, wszystkie serwisy (poza YT) i tak trzeba jeszcze oddzielnie płacić ;)

Może ktoś z Was by się pokusił porównania? Ja odpadam bo nigdy TV na telefonie się nie interesowałem, więc jestem w tym raczkujący ;)

PS Jak w Hotelach się łączysz pod duży ekran? Skoro przeważnie tam mają TV w pokojach z demobilu?
 #1078204  autor: iphoneski
 11 sie 2019, 18:36
@spotify
W hotelu udostępniam net do A TV i po HDMI do telewizora. W Play Now masz darmowy pakiet kanałów i tam są jakieś muzyczne, 2 Eleveny, kilka z filmami i coś tamjeszcze ale nie ma kanałów podstawowych typu jedynka czy Polsat. Za te lepsze programy typu Fox musisz dopłacić, ja wykupuję tylko w tych miesiącach w których jeżdżę i wiem że będę miał czas oglądać.
 #1078211  autor: spotify
 11 sie 2019, 21:32
JFK2016 pisze:
11 sie 2019, 17:05
I po co te badziewia?! :-D Wystarczy Ipla dla klientów Plusa :-D , transmisja bez limitu przy aktywnym pakiecie, dostępne HBO, Cinemax, kanały sportowe, muzyczne, przyrodnicze i bajki dla dzieci.
:mrgreen: :mrgreen:
Badziew to jest IPLA. Już elaboraty z neta znam jak to działa przy większej oglądalności.
A dla tych kanałow to lepiej mieć kablówkę np z UPC i Horizon GO

@iphoneski
Każdy wybiera co chce. Myślę, że gdybyś tego nie dostał w abo w Play to byś nawet nie korzystał :) Na pewno wolałbyś coś ciekawszego ;)
 #1078213  autor: f0ku5
 11 sie 2019, 21:47
Przeniosłem tutaj spam z wątku poświęconego rozbudowie sieci P4. Parę osób otrzymało ostrzeżenia.
W przypadku dalszego spamu w nieodpowiednich wątkach będą podejmowane odpowiednie konsekwencje.
 #1078218  autor: iphoneski
 11 sie 2019, 22:37
spotify pisze:
11 sie 2019, 21:32
JFK2016 pisze:
11 sie 2019, 17:05
I po co te badziewia?! :-D Wystarczy Ipla dla klientów Plusa :-D , transmisja bez limitu przy aktywnym pakiecie, dostępne HBO, Cinemax, kanały sportowe, muzyczne, przyrodnicze i bajki dla dzieci.
:mrgreen: :mrgreen:
Badziew to jest IPLA. Już elaboraty z neta znam jak to działa przy większej oglądalności.
A dla tych kanałow to lepiej mieć kablówkę np z UPC i Horizon GO

@iphoneski
Każdy wybiera co chce. Myślę, że gdybyś tego nie dostał w abo w Play to byś nawet nie korzystał :) Na pewno wolałbyś coś ciekawszego ;)
Gdyby nie dali w abonamencie to sam z siebie na pewno bym nie kupił. Ale jakbym miał teraz tego nie mieć to by było ciężko się przyzwyczaić.
 #1078220  autor: spotify
 11 sie 2019, 22:51
habish pisze:
11 sie 2019, 22:04
spotify pisze:
11 sie 2019, 21:32
Badziew to jest IPLA. Już elaboraty z neta znam jak to działa przy większej oglądalności.
Polecam samemu sprawdzić działanie.
Mam dwóch kolegów, którzy z tego korzystają. Żaden nie poleca.
Mnie właśnie to nie podoba się głównie w Magenta1, że korzystają z tego.
Nie ma problemów przy normalnym oglądaniu. Ale jak jest jakiś mecz, który ma dużą oglądalność, to się robi sieczka. Może inni mają lepsze doświadczenia.
Ogólnie z vod poza Netflixem i HBO mnie nic nie interesuje. Resztę mam z kablówki ;)

@iphoneski
Nie pitol :mrgreen: Jest taki wybór, że na pewno znajdziesz coś ciekawszego i szybko byś o tym zapomniał.
 #1078247  autor: iphoneski
 12 sie 2019, 11:09
@spotify
Może będę musiał zapomnieć. Dziś wyszła aktualizacja Flex. 30 zł za no limit, roaming bez dopłat i 30 giga neta prezentuje się ciekawie.
  • Strona 130 z 179
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 179
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 179