DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1077995  autor: adacomp
 09 sie 2019, 01:38
forum_tg pisze:
04 sie 2019, 16:09

za 2 min odebrane otrzymujesz 1 min wychodzącą czyli darmową
Tylko że odebrana rozmowa musi pochodzić z poza sieci P4 i opów działających na P4 inaczej ZM się nie nabijają.
A po drugie w Play Fresh nie działa LTE nawet jak wymienisz kartę na nową. Sprawdzone dwukrotnie przeze mnie rok temu kiedy wymieniałem 2x karty miniSIM z PF na 3w1 czyli nanoSIM.
 #1077997  autor: forum_tg
 09 sie 2019, 07:09
Bo taryfa Play Fresh nie jest opłacalna do korzystania z Internetu. Jak wspomniałem wcześniej, jest to super rozwiązanie dla Starszych osób, ewentualnie Dual SIM (jedna karta do rozmów, druga do internetu) - ale jak dla mnie w chwili obecnej dedykowana jest dla starszych osób.
 #1078030  autor: 24bis24
 09 sie 2019, 11:26
Taryfy Play Fresh nie ma już od dawna, została zastąpiona PnkRWK, użytkownicy zostali zmigrowani do PnkRWK.
Proszę moderatora o usunięcie wątku albo o zmianę tytułu na właściwy.
Założyciel wątku doskonale o tym wie lecz na forum trzeba o czymś pisać, dyskutować nawet o tym czego nie ma.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1078047  autor: forum_tg
 09 sie 2019, 14:12
Użytkownicy logując się na Play24 dalej widza informację o tej taryfie więc nazwa jest porpawna!