DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1077749  autor: xkedi
 04 sie 2019, 15:51
Witam, w tym miesiącu rezygnuję z neostrady do 10mb/s, ponieważ prędkość na poziomie 5/6mb jest dla mnie niewystarczająca. Zastanawiają mnie 2 oferty:
*Orange - internet domowy 4g 250gb danych
*T-mobile - internet domowy bez limitu

Czy ten no-limit w t-mobile jest rzeczywisty ? Na telefonie huawei mate 10 pro w orange na speedtescie osiągnąłem najwięcej 27mb/s downloadu i ok 10mb/s uploadu.
W t-mobile trochę mniej bo 23mb/s.
Największe prędkości mam w plusie, aczkolwiek tam nie mają ciekawych ofert.
Internet wykorzystywany jest głównie do social mediów, grania, youtube no i w miare często pobieranie sporych plików ~50gb.

Co wy byście wybrali i dlaczego. Miejscowość to Dąbrówki gmina Wasilków województwo Podlaskie.
 #1077757  autor: pakierhakierxd
 04 sie 2019, 19:22
tak jest naprawde bez limitu ;)
mi sie konczy umowa na tmobile 26 wrzesnia i wypowiadam bo w Supraślu tak to działa że masakra ...
na początku miałem ciągle 20-30 mb
potem przyspieszylo nawet do 50 ale co z tego skoro czesto zaczelo spadac do 512 kb :(

Pozdrawiam :)
 #1077758  autor: pakierhakierxd
 04 sie 2019, 19:23
a pobieralem 300-800gb
zmienilem z powrotem na neostrade do 20 (pakiet uslug Orange Love).

Pozdrawiam :)
 #1077764  autor: xkedi
 04 sie 2019, 20:22
Czyli dalej nie wiem co wybrać, mam niby światłowód, ale aktywacja 300zł + firma bez dobrych opinii, niby nawet blokują porty internetowe. Podprowadzony mam światłowód koby. aczkolwiek nie wiadomo kiedy zaczną go podłączać, na infolinii nic nie wiedzą, jedynie mówią że inwestycja ma skończyć się w 2020r. Ewentualnie widzialem na allegro pakiety internetu orange na karte 1000gb za 150zł, może na tym się przemęczyć ?
 #1077809  autor: TomLee
 05 sie 2019, 20:36
Taka karta orange to dobry pomysł. Taniej nie znajdziesz. Przyjmując nawet, że za 100 Gb w plushu płacisz 25 zł/miesiąc, to oferta orange wypada korzystniej.