DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1076787  autor: Karlos20
 23 lip 2019, 05:25
Albo Premium Mobile (Freedom 1 za 16,70 z ww. warunkami) - albo Otvarta za 17,99 (tańsza opcja za 13,99 ma płatne SMSy).
Rozważ też umowę na 6 miesięcy w Lajt Mobile - abo 10 zł z minutami, SMS, MMS i 10GB.
Wszystkie sieci działają na zasięgu Plusa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1076854  autor: jacek1998
 23 lip 2019, 18:12
Czy w przypadku Lajt Mobile zadziała to tak, że można podpisać umowę i w piątym miesiącu zlecić przeniesienie nr do Play z dniem na koniec umowy (nie zapłacę żadnej kary jak również nie policzą mi następnego rachunku nie promocyjnego?) pod koniec darmowych mc w Play znów przenoszę nr do Lajt i korzystam z 10zł/mc
 #1076856  autor: Karlos20
 23 lip 2019, 18:21
jacek1998: Teoretycznie jest taka opcja, ale dokładnie sprawdź regulamin oferty Lajt Mobile.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1076886  autor: Karlos20
 23 lip 2019, 23:18
Niestety, nie ma co cebulować, za rozmowy, smsy i trochę neta trzeba zapłacić - i to więcej niż te 15 zł. Ja tak mam w Play na abo, lecz to oferta dla stałych klientów (15 zł za minuty+SMS+MMS+10GB z lejkiem 1 mbps + 10 zł za tv Play Now).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1076929  autor: Karlos20
 24 lip 2019, 14:55
Trzeba też dodać, że w ofercie "Strzał w 10" abonament za 10 zł jest przez pół roku, gdy nie zrezygnujemy z umowy, przejdzie na czas nieokreślony z wyższą opłatą 29,99.
Dodam jeszcze ofertę Otvarta za 14 zł, ale jak chyba wspomniałem brakuje w ofercie SMSów.
No i abonament na czas bezterminowy w Virgin Mobile z bazową stawką 14 zł/mc, za rozmowy i SMSy bez limitu. Możesz elastycznie korzystać z internetu w specjalnych aktywowanych paczkach po 0,5GB za dodatkowe 50 groszy. Od Ciebie by zależało ile zużyjesz neta - nie użyjesz to dopłata wyniesie 0 zł, zużyjesz 1GB to dopłacisz 1 zł, zużyjesz 15GB (max limit) to max rachunek wyniesie 29 zł. Więcej na ich stronie internetowej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥