DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1076750  autor: Window
 22 lip 2019, 18:32
Miejmy nadzieje że nie usuną tego pakietu za 25 zł .
Ktoś się pytał na NO o popularność tamtej usługi i napisali że Ogromną :-) To obecnie nasza najpopularniejsza usługa. Niestety, nie możemy podzielić się szczegółami, ponieważ objęte są tajemnicą firmy.
Gdyby zlikwidowali ten pakiet za 25 zł to zamiast skorzystać z ZBN w Orange to bym prędzej poszedł do Plusha lub do A2mobile. Znika Skarbonka, Kredyt Bonusy po doładowaniu
Ciekawe czy Payback będzie działał?
 #1076756  autor: Tomkiz
 22 lip 2019, 19:35
Window pisze:
22 lip 2019, 18:32
Miejmy nadzieje że nie usuną tego pakietu za 25 zł .
Ktoś się pytał na NO o popularność tamtej usługi i napisali że Ogromną :-) To obecnie nasza najpopularniejsza usługa. Niestety, nie możemy podzielić się szczegółami, ponieważ objęte są tajemnicą firmy.
Gdyby zlikwidowali ten pakiet za 25 zł to zamiast skorzystać z ZBN w Orange to bym prędzej poszedł do Plusha lub do A2mobile. Znika Skarbonka, Kredyt Bonusy po doładowaniu
Ciekawe czy Payback będzie działał?
Jak to znika skarbonka i bonusy po doładowaniu?
 #1076781  autor: PACYFIKATOR
 23 lip 2019, 00:22
Sprawdzał ktoś czy promocyjne Gb danych przenoszą się do nowej taryfy?
Te z Goli np, mam kilka terabajtów :P i nie będę próbował :P

Play wzięło, Orange dało :P Nie żebym się chwalił, ale ostatnimi czasy to co straciłem w Play odzyskałem w Orange :P :P ciekawe czy tez ktoś na to wpadł ??
 #1076783  autor: PACYFIKATOR
 23 lip 2019, 00:31
A wiecie ze przejście na tą taryfę to już od dawna było wdrożone w systemie Orange, długo przed regulaminem i kodami na zmianę!!
Jak nie wiecie? to informuje :) ciekawe co koledzy tu jeszcze wymodzą :), czytanie regulaminu nie pomoże :P, ale lata doświadczeń z poprzednich numerów się przydały. Matrix z tym nie ma wiele wspólnego :P Ale tez podążałem za królikiem :)