DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 7 z 16
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 16
 #1073117  autor: jamto02
 03 cze 2019, 20:26
Dziś miałem niemiłą niespodziankę. Odpaliłem sima przeniesionego do Play i wywaliło mi komunikat że bonus już był aktywowany i lipa. Nr dłuższy czas był w Virgin co wcześniej z nim było nie pamiętam. Na pewno z rok był w Virgin aż skasowali Freemium. Co się mogło stać? Uszczelnili coś, ograniczyli? Były tu wpisy że ktoś na dwie trzy doby wychodził z Playa przenosił gdzieś wracał do Playa i bonus znów dostawał. Coś się zmieniło? Co ciekawe przeszedłem przez stronę Playowską do Fakt i tam mnie to spotkało. Nr ten raczej na pewno w Fakcie nie był ale głowy uciąć sobie nie dam....
 #1073335  autor: mateo1995
 05 cze 2019, 22:16
jamto02 pisze:
03 cze 2019, 20:26
Dziś miałem niemiłą niespodziankę. Odpaliłem sima przeniesionego do Play i wywaliło mi komunikat że bonus już był aktywowany i lipa. Nr dłuższy czas był w Virgin co wcześniej z nim było nie pamiętam. Na pewno z rok był w Virgin aż skasowali Freemium. Co się mogło stać? Uszczelnili coś, ograniczyli? Były tu wpisy że ktoś na dwie trzy doby wychodził z Playa przenosił gdzieś wracał do Playa i bonus znów dostawał. Coś się zmieniło? Co ciekawe przeszedłem przez stronę Playowską do Fakt i tam mnie to spotkało. Nr ten raczej na pewno w Fakcie nie był ale głowy uciąć sobie nie dam....
Miałem dwa numery dla internetu z BzP, przenosiłem je play - W3 - Play i ostatnio też już nie mogłem ponownie aktywować BzP.
 #1073395  autor: jamto02
 06 cze 2019, 19:04
Zatem kończy się Eldorado? :(
Co zatem zostaje?
Orange = 2gb
A2 = 10 zł (miesięczny net)
O ile tu nie ma ograniczeń dla już przenoszonego nr.....
Dalej Play ale trzeba kupić nowego sima "nie spalonego" i zamienić 5 zł na 200 zł, zawsze to coś....

Tak mnie jeszcze tchnęło w kwestii zgarniania bonusów za przeniesienie. Kolejny problem to wymiana dowodu. Mi się kończy ważność za 2 lata i..... Zaczną się jaja bo zmienia się seria i nr nowego dowodu więc ze starymi danymi się nie uda. Powiedzmy w Play czy Orange można to zmienić ale np W Rodzinie, Virgin? W systemie Play nie da się już sprawdzałem trzeba osobiście do salonu. Ale.... w Virgin np. nie widzę nr i serii dowodu w Play już tak. Teraz przenosiłem (poprzez www) do Orange i trzeba było te dane podać.
 #1073403  autor: TomLee
 06 cze 2019, 21:08
I tak długo to trwało. A wielu przesadnie to wykorzystywało i w końcu Play powiedział STOP. W końcu ma zarabiać a nie utrzymywać sporą rzeszę Januszy.
 #1075283  autor: jacek1998
 02 lip 2019, 22:47
Czy może ktoś jeszcze potwierdzić, że już nie można odebrać bonusu za przeniesienie na numerze, który już skorzystał z tego bonusu?
Jeśli można to czy korzystając z YouTube mając równocześnie aktywny BzP i 100GB na YouTube pomniejszane będzie 100GB.
 #1075704  autor: Karlos20
 08 lip 2019, 21:04
adbadbad: Niestety nie. Bonus będzie możliwy do włączenia tylko w otrzymanej ze starterem taryfie Play Na Kartę "Start" z darmowymi minutami i SMSami do Play w cenniku oferty, po zmianie taryfy tracimy przyznany bonus, albo stracimy możliwość włączenia BzP.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1076141  autor: Karlos20
 14 lip 2019, 22:56
Aby aktywować jakikolwiek pakiet / usługę, konto musi być ważne na połączenia wychodzące. Doładuj konto za 5 zł i włącz promocje. Trzeba też dodać, że od momentu przeniesienia numeru do Play w ofercie na kartę, regulaminowo jest 30 dni na odpalenie bonusu, później promocja staje się niemożliwa do włączenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1077123  autor: mediolan
 26 lip 2019, 15:38
przeniosłem numer do play..( z orange) a tutaj "aktywowałeś już pakiet bonusowy" - fakt miałem go w fakt mobile , czyli 1 raz na jedno życie karty dają teraz
  • Strona 7 z 16
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 16
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 16