DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 123
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 123
 #1075774  autor: Karlos20
 09 lip 2019, 19:42
Remington:
Jeśli masz wykupiony pakiet od 31 zł/mies. masz gwarantowany miesiąc nielimitowanych minut, SMSów i MMSów w roamingu UE bez dopłat, jeśli zalogujesz się przypadkiem do innej sieci europejskiej spoza UE, masz automatyczną blokadę przed ekstra kosztami, będzie można doładować konto w portmonetce lub kupić specjalny pakiet. Rozwiązania pojawią się w apce, transmisja w ramach niej jest bezpłatna.
2. Połączenia międzynarodowe są standardowo zablokowane. Aby wykonać taką aktywność, musisz dokupić specjalny pakiet - wszystkie możliwości pojawią się w aplikacji.
Płatność oczywiście obciąży kartę płatniczą (prepaid/debetówka/kredytówka).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1075779  autor: f0ku5
 09 lip 2019, 20:31
spotify pisze:
09 lip 2019, 11:40
Możesz trochę rozjaśnić o jakich bugach wspominasz i co to za błąd rozliczeniowy?
Powiedzmy, że czasem transfer jest źle rozliczany na korzyść użytkownika... ;)
Jeżeli zaś chodzi o buga z okresem rozliczeniowym - tego samego dnia dołączyłem do Flexa (wykupiłem pakiet) i kupiłem cykliczny video pass. Za video pass są dodatkowe GB w roamingu. Przez pierwszy okres rozliczeniowy wszystko było OK.
Problem pojawił się od drugiego cyklu rozliczeniowego z racji faktu, że obecnie cykl rozliczeniowy pakietu trwa miesiąc, a video passa 30 dni.
Video pass odnowił mi się dzień przed odnowieniem mojego pakietu i dodatkowe GB w EU były ważne tylko przez ten jeden dzień. Następnego dnia odnowił się pakiet i dodatkowe GB w EU znikły.
Znają problem, podobno pracują nad rozwiązaniem... ;)
 #1075780  autor: Remington
 09 lip 2019, 20:38
Karlos,
dzięki za wyjaśnienie. W kwestii roamingu wygląda to świetnie, a dla połączeń międzynarodowych wręcz przeciwnie (konieczność zakupu pakietu nawet by wysłać 1 SMS do znajomego za granicę), bo lepszy byłby bezterminowy pakiet złotówek zasilany z karty.
 #1075781  autor: spotify
 09 lip 2019, 20:55
f0ku5 pisze:
09 lip 2019, 20:31
Powiedzmy, że czasem transfer jest źle rozliczany na korzyść użytkownika... ;)
Czyli tylko się cieszyć, że nie w drugą stronę :wink:
Znają problem, podobno pracują nad rozwiązaniem... ;)
I bardzo dobrze. Ponoć będą słuchać użytkowników, więc zobaczymy. I tak to dobrze działa jak na dzień dobry. TMobile do dzisiaj swojej aplikacji Moj Tmobile nie ogarnia.. :mrgreen:
I Orange potrafi kupić i wdrożyć nową platformę a TM nadal na starym rzęchu działa. Szkoda słów.
Remington pisze:
09 lip 2019, 20:38
W kwestii roamingu wygląda to świetnie, a dla połączeń międzynarodowych wręcz przeciwnie (konieczność zakupu pakietu nawet by wysłać 1 SMS do znajomego za granicę), bo lepszy byłby bezterminowy pakiet złotówek zasilany z karty.
Niestety wszystkiego mieć nie można i jeszcze się nikt nie narodził co by wszystkim dogodził.
Flex to nie projekt marazm. On się ma dalej rozwijać. Więc zobaczymy, może i takie coś się pojawi.
 #1077850  autor: Robin560
 06 sie 2019, 16:35
sam mam podpiętą kartę curve (też z brytyjskim numerem) i działa. można uzupełnić kartę z Gpay

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1078230  autor: Karlos20
 12 sie 2019, 06:07
I raczej nie będzie działać z powodu darmowego roamingu w UE + dodatkowych pakietów na połączenia międzynarodowe i roamingowe. Na czymś operator musi zarabiać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1078250  autor: Remington
 12 sie 2019, 11:34
Flex plasowany jako abonament (choć de facto nim nie jest) pod marką Orange był dobrym uzupełnieniem ich standardowych ofert abonamentowych. Teraz bardziej przypomina oferty prepaidowe i jeśli przebije się do świadomości ludzi jako abonament, skanibalizuje oferty abo wśród osób niepotrzebujących urządzenia.
 #1078253  autor: spotify
 12 sie 2019, 12:52
Karlos20 pisze:
12 sie 2019, 06:07
I raczej nie będzie działać z powodu darmowego roamingu w UE + dodatkowych pakietów na połączenia międzynarodowe i roamingowe. Na czymś operator musi zarabiać.
Wydaje mi się, że masz rację.
kovalskybobi pisze:
12 sie 2019, 10:58
o widzę, że flex potaniał. Jednak młodzież mądrzejsza niż przedstawiali w reklamach flexa i słabo się chyba sprzedawało
Mądrzejsza? :mrgreen:
Niech najlepiej za 10 zł dadzą 30GB!!!
Niektórzy naprawdę myslą, że operator to Caritas.
Każdy z Nas chce najwięcej zarabiać a nie chce dać zarobić innym. W taki sposób sami sobie szkodzimy.
"Jak chcesz zarobić, daj zarobić komuś innemu"

Dla mnie oferta została popsuta. Masz teraz tylko 4 taryfy a wcześniej było ich więcej.
Dla Januszy były inne oferty na rynku. Jak ktoś chciał więcej danych wybierał Flex.
Oferta była dobrze skrojona. Dawała więcej możliwości bo wybór jak również więcej możliwości od Play Next.
Orange nie idźcie tą drogą!
 #1078263  autor: iphoneski
 12 sie 2019, 14:33
Mi tam się podoba. Nie chodzi o Januszy, wcześniej było po prostu mało konkurencyjnie. Teraz zostały droższe oferty, ale są też tańsze tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
I mam jeszcze pytanie. Jakie z usług abonamentowych są dostępne w tej ofercie? Głównie chodzi mi o połączenia oczekujące, konferencyjne, przekierowania, VOLTE itp. Ma ktoś może taki wykaz?
 #1078266  autor: spotify
 12 sie 2019, 16:32
VoLTE działa.
Wg Antyweb w komentarzach z dzisiaj nad WoWifi pracują (Flex jest na nowej platformie inne od normalnego pre paid)
https://antyweb.pl/nowa-oferta-orange-f ... ju-mobile/
Co do reszty to @F0ku5 korzysta, więc pewnie udzieli informacji.
@Karlos również testował
@Remington też się pewnie skusi :P
 #1078284  autor: dulakkonrad762092
 12 sie 2019, 19:07
Powiedzcie mi jak jest teraz z usługami HD Voice,Wifi colling i LTE Advanced czy to wszystko jest dostępne w Orange Flex?
Oraz czy do wifi Colling muszę korzystać z dodatkowej aplikacji czy wystarczy telefon który to obsługuje ?
Obecnie mam inną sieć i wifi colling działa bez dodatkowych aplikacji z marketu.
  • Strona 6 z 123
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 123
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 123