DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 124
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 124
 #1071989  autor: Robin560
 17 maja 2019, 17:29
opisałem w tym wątku jak się przechodzi z orange free. a wrażenia pozytywne tylko nieco większy pakiet internetu by się przydał.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1071995  autor: macqmacq
 17 maja 2019, 19:18
Robin560 pisze:
17 maja 2019, 17:29
opisałem w tym wątku jak się przechodzi z orange free. a wrażenia pozytywne tylko nieco większy pakiet internetu by się przydał.
Wrażenia pozytywne? Czyli co??? Samo przejście? Mama wrażenie, że super tylko nie wiadomo co i dla kogo!... :smt005
 #1072402  autor: HappyBoy
 23 maja 2019, 04:03
Wosiu96 pisze:
17 maja 2019, 11:05
Ktoś korzysta z flexa? Jak wrażenia i przechodzenie na samą platformę ?
Korzystam. Wrażenia pozytywne. Jeśli chodzi o migrację to spoko (eko - bez papierów i podpisów / Next kilka kartek, teczka i jeden podpis... tylko po co :| ). Są jakieś małe niedociągnięcia ale można to im wybaczyć.

Przydała by się jakaś oferta np 10 zł i no limit rozmów do wszystkich sieci dla seniorów (bez passów czy neta).
Fajna alternatywa abo bez "kar umownych" :)

Mały minusik za weryfikację tylko przez selfie.

Robin560 pisze:
13 maja 2019, 20:42
prawdopodobnie jest tak samo jak w play że zawiesza się i zostaje w flex.
mi się podoba to że viedeo pass działa w routerach z drugą kartą.
Tak tylko na 6 miesięcy (w Next tylko na 3 miesiące). VideoPass działa :)
Ta dodatkowa karta jest fajnym rozwiązaniem na działkę. Można udostępnić neta bez drenażu baterii w telefonie i niskiej prędkości neta.
 #1072564  autor: Karlos20
 25 maja 2019, 21:15
Przechodząc z oferty abo lub prepaida Orange - wystarczy wybrać plan, podać swój nr PESEL i podpiąć kartę płatniczą. W 5 minut od tych operacji w apce Orange Flex - oferta jest już aktywna.
Więc kto nie chce wysyłać im foto dowodu osobistego i selfiacza, a chce testować ofertę na nowym numerze - najprostsza metoda to rejestracja karty z Orange np. aplikacją ze swojego banku, bądź SMSem, a potem kilka stuknięć w ekran w apce Flex.

Testuję ofertę już ponad tydzień, słucham dużo muzyki na Spotify (Darmowy Music Pass na 100 dni) i to cieszy, że pakiet GB na szybszego neta, pomimo, że jest skromny, zostaje na dłużej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1072567  autor: Remington
 25 maja 2019, 22:20
Karlos20 pisze:
25 maja 2019, 21:15
Przechodząc z oferty abo lub prepaida Orange - wystarczy wybrać plan, podać swój nr PESEL i podpiąć kartę płatniczą. W 5 minut od tych operacji w apce Orange Flex - oferta jest już aktywna.

Czyli to wyjątkowa wewnętrzna migracja z abo Orange, bo bez czekania na koniec okresu rozliczeniowego. Trzeba tylko wtedy pamiętać o upomnieniu się o zwrot niewykorzystanej kwoty abonamentu.
 #1072570  autor: Karlos20
 25 maja 2019, 23:08
Dokładnie tak, tylko takie koszta można odzyskać po migracji numeru do Flexa, reszta środków promocyjnych i pakietów jest tracona. W prepaidzie zasada jest ta sama, co przy migracji z prepaida Orange do NJU - środki na koncie i pakiety są anulowane.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1075711  autor: spotify
 08 lip 2019, 22:35
WellDone pisze:
12 maja 2019, 13:16
Świetna sprawa ten Flex. Taka jest przyszłość telekomów. Cena za komfort braku umowy, możliwość dowolnej konfiguracji pakietów + pełen zasób usług dodatkowych (dodatkowa karta, vowifi, etc.) jest dobra.
Również się zgadzam, że to przyszłość. Możliwość wyboru w każdej chwili.
Takie coś dzisiaj klienci potrzebują.
Oczywiście dla tzw Januszy to nie oferta bo nie jest tania.

Jak tylko skończy mi się umowa i Orange poprawi mi działanie sieci w domu (czekam na uruchomienie stacji TM, gdzie zaraz się O pojawi) to wracam do O właśnie do tej oferty.
Czekam na ruch T-Mobile ;)
Wątpie. Do dzisiaj nie odpowiedział na ofertę NJU co nawet taki skansen Plus zrobił Plusha.
A jeśli już to na pewno nie szybko w sieci magentowej.
Oni jakość sieci mobilnej mają ale oni nie rozumieją w ogóle polskiego rynku, gdzie klient albo chce wolność (umowy bezterminowe) albo wybiera oferty kalkulatorem (czyli koszty). A TMobile dzisiaj nie ma ani jednego ani drugiego.
 #1075712  autor: WellDone
 08 lip 2019, 22:39
A ja słyszałem od człowieka z starej "pecetowni", że jest plan na przerobienia Heyah w takie rozwiązanie ;) Na pewno nie w tym roku, bo teraz jest ciśnienie na konwergencję.

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1075716  autor: Karlos20
 08 lip 2019, 22:51
Testowałem równo 14 dni. Całkowicie za darmo, bo w 14 dniu zwrócili 31 zł na konto, a zużyłem cały pakiet 6 GB + 2x tyle zużyłem na social media i Spotify, które były zerowane. Fajna sprawa, bo dla porównania w Play abo bardzo szybko uciekają GB przy takim samym czasu użycia, aż do włączenia się lejka 1 mbps.
Szczerze mówiąc ludzie twierdzą, że oferta jest droższa. A ja myślę inaczej: za 25 zł w abo mam te 10 GB, po których mam lejek 1 mega, w lejek wpadam już w 2 tygodnie. Jeśli chce podwoić pakiet - można kupić 10 GB za 15 zł. To już 40 zł. Tanio już nie jest.
We Flex najtańszy pakiet to 31 zł z 6 GB. Social Media są darmowe i nie zjadają GB z pakietu. Do tego Music Pass na 100 dni za darmo. Więc na 3m można dołożyć te 9 zł i mieć tyle samo co w Play, ale net zostanie na cały miesiąc. A po 3 miesiącach mogę zmniejszyć pakiet do kwoty 35 zł (10 GB) ale pozostawić Music Passa za 5 zł/mies. A Spotify czy inne serwisy potrafią mnóstwo danych zjeść, tym bardziej, jeśli przewijasz wiele nowych utworów czy playlist. 100% Elastyczności, a GB zostają na dłużej. Po prostu oferta skrojona na moje potrzeby.
Kto lubi filmy, to Video Pass jest super (5 serwisów z YT na czele!), no i jest lepsze od Play (mają tylko 3 serwisy za 15 zł).

Gdyby nie Play Now i wysoki lejek u fioletowych - wybór byłby dla mnie jasny... Też bez zabawy w doładowania i liczenia czy chomikowania GB, których nie wykorzystam.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1075719  autor: f0ku5
 08 lip 2019, 22:55
Ja mam praktycznie od samego początku i sobie chwalę. Jest parę śmiesznych bugów + jeden poważny dotyczący okresów rozliczeniowych "pakietu" i video pass'a. Oprócz tego jestem bardzo zadowolony :)
 #1075721  autor: spotify
 08 lip 2019, 22:59
WellDone pisze:
08 lip 2019, 22:39
A ja słyszałem od człowieka z starej "pecetowni", że jest plan na przerobienia Heyah w takie rozwiązanie ;) Na pewno nie w tym roku, bo teraz jest ciśnienie na konwergencję.
Ostatnio słyszałem od kolegi który pracuje w TM, ze Heyah to raczej projekt upadły.
Jakoś nie wierzę w TMobile aby z czymś takim wystartowali.
Pojawił się tylko nowy prezesio i już oferty bezterminowe zniknęły z oferty TM jak i Heyah.
Oferta Magenta też furory nie zrobi moim zdaniem.
Więc albo w końcu różowi pójdą po rozum do głowy albo......powoli będą się pakować z polskiego rynku i będziemy mieli jak w UK - EE.
Pożyjemy zobaczymy :-)
Mam jeszcze rok umowy w TM. I czekam - na ruch TM i na poprawę O w moim domu. Kto odrobi lepiej zadanie domowe tego wybiorę :-)
f0ku5 pisze:
08 lip 2019, 22:55
Ja mam praktycznie od samego początku i sobie chwalę.
Pamiętam naszą rozmowę. Chciałeś takie coś w TMobile ale się spóźniłeś. Teraz tam wszystko dopłata po 10zł.
Więc teraz musisz być zadowolony bo za 55zł masz social media pass, musis pass i 50GB neta. W TMobile o takim czymś możesz pomarzyć.
Lub mniej złociszy jesli potrzebujesz mniej GB.
I do tego umowa bezterminowa.
 #1075746  autor: spotify
 09 lip 2019, 11:40
Najważniejsze, że jesteś zadowolony. I właśnie o to w tej ofercie chodzi. Dopasować sobie wszystko pod siebie.
W moim przypadku 20GB byłoby aż nadto bo rzadko YT oglądam a tym bardziej inne "dziadostwa" Video. Nie lubie na telefonie.
Wystarczyłoby social media i music pass. I gra gitara.
f0ku5 pisze:
08 lip 2019, 22:55
Jest parę śmiesznych bugów + jeden poważny dotyczący okresów rozliczeniowych "pakietu" i video pass'a.
Możesz trochę rozjaśnić o jakich bugach wspominasz i co to za błąd rozliczeniowy?
  • Strona 5 z 124
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 124
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 124