DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1074921  autor: Ulkaaa92
 26 cze 2019, 12:06
Witam. Zakładam temat odnośnie telefonu Huawei P20 PRO. Problem polega na tym, że przy pisaniu na Messenger czy SMS czy gdziekolwiek automatycznie wskakują mi kropki po większości wpisanych słów. To samo dzieje się przy klawiaturze Swiftkey i ściągniętej Gboard. W ustawieniach szukałam ale bez zmian. Dodam że nie robiłam aktualizacji na EMUI9 bo gdzies wyczytałam, że pogorszy się jakosc zdjęć po aktualizacji 🙄 Co w takim wypadku mogę zrobić? Pobrać ta aktualizacje czy jest moze jakis inny sposób bo nie ukrywam jest to dosyć irytujące? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 #1074973  autor: orson_dzi
 27 cze 2019, 00:21
W Gboardzie sprawdź ustawienia korekty. Ustawienia --> System --> Język i wprowadzenia --> Gboard --> Korekta Tam masz opcje wstawiania kropki. Może którą z nich odpalasz przypadkiem.
W SwiftKeyu podobnie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #1074989  autor: Ulkaaa92
 27 cze 2019, 11:13
Po części podziałało. Kropka dalej wskakuje ale już raczej rzadko dlatego nie jest to takie męczące i nie koliduje tak bardzo jak wcześniej. Dziękuję za odpowiedź 😉
 #1075071  autor: Eragon
 29 cze 2019, 00:17
Ewentualnie przywróć wszystkie ustawienia telefonu do zera. I od nowa zainstaluj klawiaturę.

:smt006
 #1075125  autor: Ulkaaa92
 29 cze 2019, 21:37
Zrobiłam tą aktualizacje. Kropki dalej wskakują ale już sporadycznie. Spróbuję jeszcze przywrócić ustawienia i zainstalować klawiaturę ponownie. Dzięki za pomoc 😉