DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1075047  autor: Morricorne
 28 cze 2019, 15:54
Szukam odpowiedniej dla mnie oferty prepaid.
Obecnie korzystam z taryfy Nowy Plush na kartę.
Potrzebuję tak.
Jak najwięcej GB po każdym doładowaniu na jak najdłużej. Ładuje raz w miesiącu za kwotę 30 zł.
Możliwosci dokupienia GB za normalne pieniądze w dowolnej chwili. Czasami zdarza mi się pobierać duże rzeczy po LTE z internetu mobilnego.
Zdarza mi się dzwonić dużo i wysłać parę SMS w miesiącu, przeważnie do jednej osoby, ale też i do kilku. Różnie raz wydzwonie 30 minut, raz 130 minut.
Jak najdłuższa ważność środków z doładowan na koncie. Obecnie po aktywacji rwk mam w plush środki ważne do 2020 roku.
Stabilny zasięg i szybki internet LTE. W plusie podczas pobierania pliku mam transfery rzędu 5/6 mb/s
Kiedyś mając ten sam numer w Orange. Miałem prędkości pobierania na poziomie 1 mb/s nie więcej.

Znajdę taką taryfę jak szukam u jakiegoś operatora? Czy lepiej nie kombinować i zostać w nowym plush na kartę?
 #1075158  autor: Robin560
 30 cze 2019, 17:15
orange free na kartę i pakiety bez limitu przykładowo w opcji miesięcznej masz 30GB miesięcznie (w wakacje 45GB bo podwojony bonus za doładowanie) i bez limity rozmowy i sms. albo w opcji rocznej 1024GB + bonus za doładowanie. w obu przypadkach koszt wynosi 25zł miesięcznie w opcji rocznej płacisz za rok z góry.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen: