DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1074806  autor: pillsxp
 25 cze 2019, 00:13
Aktualnie użytkuje Xiaomi Redmi 3s z baterią 4000 mAh która przy ekranie 5 cali już jest tak wyeksploatowana że telefon ładuje praktycznie co 5/7 godzin.
Szukam czegoś z większym ekranem 6.2 - 6.4 cala i z dużą baterią.
Zależy mi również na zdjęciach aby były lepsze niż w obecnym telefonie.
Kolejną ważną rzeczą na jakiej mi zależy to szybkie ładowanie, ale nie wiem czy będzie coś z dobrą baterią i szybkim ładowaniem.
Czy w ciągu najbliższych 2/3 miesięcy będzie coś ciekawego na rynku z dużą baterią i szybkim ładowaniem 25 - 45W.
Aktualnie patrząc na baterie to do wyboru mam Samsung Galaxy M20/30 Power którego jeszcze nie ma oficjalnej Polskiej dystrybucji, Asus Zenfone 6, Motorola Moto G7 Power, One Power.
Widziałem też Samsung Galaxy A50 który jednak ma mniejszą baterie 4000 mAh i pewnie będzie dużo słabszy od wyżej wymienionych.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.
 #1076101  autor: pillsxp
 13 lip 2019, 22:34
Ten Mi 9T nawet fajny i wg. specyfikacji procesora powinien wspierać ładowanie Quick Charge 4.0+ tak samo Mi 9 SE który za to jest kompaktowy.
Zresztą narazie nigdzie nie widziałem testów z ładowarką QC 4.0+.
Widziałem jeszcze Oppo Reno Z, ale nie wiem czy ma szybkie ładowanie.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.
 #1077684  autor: pillsxp
 02 sie 2019, 17:21
Czy Mi 9T ma wsparcie dla ładowarek 27W? bo mi się on nawet podoba i skusiłbym się na niego jakby miał takie ładowanie.
Czy znacie inne telefony z szybkim ładowaniem i baterią minimum 4000 mAh poza Huawei P30 Pro gdzie cena jest wg. mnie za duża.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.
 #1077686  autor: Eragon
 02 sie 2019, 20:02
pillsxp pisze:
02 sie 2019, 17:21
Czy Mi 9T ma wsparcie dla ładowarek 27W? bo mi się on nawet podoba i skusiłbym się na niego jakby miał takie ładowanie.
Poradziłem Ci oficjalnie, w Polsce. Odpowiadając - nie wspiera.

Ale, ten telefon ma bliźniaczą wersję, mocniejszą, pod nazwą Redmi K20 Pro - i ona wspiera takie ładowanie (ładowarkę kupujesz oddzielnie). Także... To już wymaga zakupów w Chinach i umiejętności wgrywania Xiaomi.eu.... Czego zapewne nie potrafisz, stąd poradziłem słabszą wersję.

:smt006