DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1073746  autor: martin87
 11 cze 2019, 08:15
Mam problemy z MMSami w sieci T-mobile (oferta na kartę za 25zł z no limitem +10GB, po przeniesieniu z lajtmobile, gdzie ten problem nie występował, ale po roku sama sieć zaczęła robić problemy, dlatego przeniosłem). Jakieś 10% wysyłanych MMSów lub odbieranych i kończy się niepowodzeniem. Muszę ponawiać próby i za którymś razem pobierze/wyśle tego mmsa. Problem występuje w jakiejś jednostce czasu.

Używam mood, ale na domyślnej aplikacji problem też występuje. Zgłaszałem do t-mobile i stwierdzili że wina, telefonu lub konfiguracji. Ale konfiguracja powinna działać albo nie, a nie w większości przypadków działa, a czasem nie xd. Skoro w Lajtmobile tel nie robił problemów to na t-mobile może nagle problemy robić? Telefon później był formatowany. W trakcie takiego wysyłania tel próbuje go wysłać przez ok minutę, potem zwraca błąd. Jakby serwer nie odpowiadał.

Telefon to Xiaomi Redmi Note 4 3/32 SD na Lineages OS 15.1, zalogowany na HDSPA (CDMA/EVDo/GSM/WCDMA)
 #1073757  autor: darekka
 11 cze 2019, 10:08
Na ELEPHONE P8MAX również wiem o takich problemach z MMSami na karcie T-mobile więc to chyba większy problem.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1073872  autor: martin87
 11 cze 2019, 22:15
tu raczej nie ma większej polityki, albo dane ustawienia są poprawne albo nie. Albo sie wysyłają zawsze albo wogóle. W logach pewnie mają każdą taką próbę nadania.