DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 29 z 91
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 91
 #1072728  autor: biala1991
 28 maja 2019, 17:51
A jaki Nolimit za 5zł miałeś? w wersji darmowej czy płatnej? bo moim zdaniem to ma znaczenie. Gdybym pozwoliła na odnowienie się wersji płatnej wszystko byłoby ok, dostałabym RWK a po wyłączeniu usługi ważność konta uległaby skróceniu z 365dni do 30dni. Tak wynika z regulaminu PŁATNEGO Nolimitu.
Podejrzewam, że po wyłączeniu wersji darmowej ważność konta też ulegnie skróceniu a ponieważ teraz jest ważne nie 365 a 5dni (tyle co trwa cykl rozliczeniowy) z chwilą wyłączenia usługi po prostu stracę ważność.
 #1072739  autor: biala1991
 28 maja 2019, 19:00
Remington pisze:
28 maja 2019, 18:00
Nie pamiętam, raczej płatny.
Szkoda, potrzebuję kogoś kto dezaktywował przymusową wersję darmową :) I obawiam się, że nie znajdę, bo pewnie jedyni migranci to z Heyah a tam obowiązuje stary regulamin (z czasów przed wprowadzeniem Nolimitu za 5zł) więc po migracji z Heyah powinno przerzucić do gołej taryfy Frii. Pytanie czy rzeczywiście tak jest czy też na siłę uszczęśliwiają darmowym Nolimitem za 5zł? :)
 #1072758  autor: Remington
 28 maja 2019, 21:37
@biala1991,
na pewno za ten pakiet nie zapłaciłem ani grosza (był włączony po migracji z blueconnect na kartę), więc może to ten sam, o którym piszesz.
 #1072763  autor: biala1991
 28 maja 2019, 23:22
baranke pisze:
28 maja 2019, 20:30
Z tego co wiem wyłączenie no-limit tego na 5 dni to: *150*161*3#
@Baranke, co ja bym bez Ciebie zrobiła :D


@Remington,
to dlaczego od razu nie mówisz? :) Właśnie o ten darmowy Nolimit chodzi, po migracji z BC. Jak dokładnie go unieszkodliwiłeś? Wyłączyłeś NL za 5zł i włączyłeś NL za 1zł (nie tracąc ważności konta) czy z marszu włączyłeś NL za 1zł (i udało się to bez zawiechy systemu)?
 #1072786  autor: biala1991
 29 maja 2019, 11:40
Czyli w tej chwili masz na tym numerze Nolimit za 1zł (i nr był zasilany już po migracji) Jeśli to nie sprawi kłopotu mógłbyś wyłączyć na chwilę Nolimit i spróbować włączyć Darmowe rozmowy w sieci? Ciekawa jestem czy ta promocja jeszcze działa ale aktywacja wymaga zasilenia a ja planuję migrację do Heyah więc nie ma sensu, żebym teraz doładowywała. Poza zasileniem żadne koszty się z tym nie wiążą (a Ty już je wykonałeś), potem bez problemu będziesz mógł wrócić do Nolimitu za złotówkę
 #1072790  autor: Remington
 29 maja 2019, 12:28
Wyłączając skróci mi się ważność konta, nie wiem tylko na ile.

Na razie nie mam dostępu do tej karty, więc i tak nie mam jak sprawdzić. W ich super apce widzę tylko no limity za 5, 25 i 30 zł.
 #1072794  autor: biala1991
 29 maja 2019, 13:14
Po wyłączeniu Nolimitu za złotówkę ważność konta ustawia się na 30dni więc luzik (wielokrotnie testowane).
Darmowe rozmowy można włączyć przez Mój TMobile (www) tylko w moim przypadku wyświetla się: Nie możesz aktywować, doładuj konto :)
Nie wiem czy ta promocja działa na nowych numerach i chce to sprawdzić, może się okazać, że zasilenie wcale nie pomoże, stąd moja prośba :)
Oczywiście jeśli znajdziesz czas, nie chcę wywierać presji :)
 #1072807  autor: biala1991
 29 maja 2019, 16:15
Nie założyłeś sobie konta na adres mailowy do zarządzania tym numerem? W tym roku TM udostępnił tą opcję dla prepaida za co jestem im bardzo wdzięczna :) Sama mam kartę, którą zarządzam na odległość, bez Mój TM w wersji z hasłem byłoby to niemożliwe. Ale dzięki za chęci :)

Może jest ktoś na sali, kto mógłby to sprawdzić? czy na nowym numerze (musi być doładowany) da się włączyć Darmowe rozmowy w sieci?
 #1073072  autor: perxenat
 02 cze 2019, 20:51
Czy numer do T-Mobile Na Kartę można jakoś przenieść on-line, czy tylko w salonie?
Nie mogłem znaleźć formularzy na internecie do przeniesienia na karte, tylko abo.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1073100  autor: biala1991
 03 cze 2019, 15:40
Wygląda na to, że zlikwidowali taką możliwość.
Zmiany są też w Mój TM, zniknęły starsze pakiety internetowe, Darmowe rozmowy w sieci i opcje Frii. Słabo, teraz nawet nie ma jak sprawdzić czy Darmowe rozmowy są aktywne czy przypadkiem się nie wyłączyły :)
 #1073516  autor: biala1991
 08 cze 2019, 10:58
biala1991 pisze:po migracji z Heyah powinno przerzucić do gołej taryfy Frii. Pytanie czy rzeczywiście tak jest czy też na siłę uszczęśliwiają darmowym Nolimitem za 5zł?
Jednak wbrew regulaminowi NL za 5zł jest aktywowany z automatu a na powitanie przychodzi mylący sms o aktywacji NL za 1zł więc jak ktoś ma środki trzeba uważać na płatne odnowienie :) Osobiście jestem pozytywnie zaskoczona, bo po przejściu TM-Heyah-TM usługa Darmowe rozmowy i smsy w TM nadal działa (na numerze, na którym funkcjonowała przed migracją do Heyah więc narazie to tylko dobre rokowanie :) ). Czy Darmowe rozmowy nie zostały definitywnie wycofane będzie można dopiero sprawdzić na nowym numerze, np na starterze Heyah zmigrowanym do TM. Promocja urodzinowa w Heyah trochę trwa, może po wykorzystaniu bonusu nie wszyscy wyrzucają karty do kosza i ktoś już przeniósł się do TM i doładował konto minimalną kwotą? :)
 #1074030  autor: HankRearden91
 13 cze 2019, 16:20
Ile trwa rozwiązanie umowy mixa jeśli spłaciło się wszystkie doładowania? Rozwiązałem umowę niedawno, a dostałem informacje że przejście na kartę będzie trwało aż do początku sierpnia :evil:
 #1074431  autor: jarekt
 19 cze 2019, 19:33
Uwaga! Nowe szopki w T-Mobile, których wcześniej raczej nie było.

Po ostatniej aktualizacji apki kilka-klikanaście dni temu, nie można już za jej pomocą wyłączać (OFF) usług.
Włączyć można ale wyłączyć już nie. Sprawdziłem na kilkudziesięciu numerach na kilkunastu kontach. Oczywiście nie wszystkie warianty taryf i usług sprawdziłem (nawet jakbym miał czas i ochotę to sprawdzić, to mnie k.....a bierze jak mam cokolwiek w T-Mobile robić).
Nie wiem czy to zmiana na stałe, czy tylko kolejny błąd.

Także trzeba było się osobiście do numeru (w zasadzie numerów) pofatygować (część spadła na mnie, część na lokalnych ludków hehe, bo miałem za daleko, a nie miałem czasu).

Jeśli więc planujecie coś wyłączyć poprzez apkę (aby np. coś innego włączyć), to się przygotujcie zawczasu na wycieczkę, tam gdzie ten numer macie (albo przynajmniej na zdalne przeszkolenie kogoś). Można to ewentualnie połączyć z wycieczką nad morze, w góry i na Mazury :). Pogoda i czas sprzyjający (wakacje/urlopy)...
  • Strona 29 z 91
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 91
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 91