DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 24 z 28
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 28
 #1068324  autor: abrams
 25 mar 2019, 10:28
w12 pisze:
21 mar 2019, 21:10
Nie ma tego już.
Chociaż mówiłem o bonusie w tej wyższej wersji.
Jakaś nadziej jednak jest :)
Przenosić i tak jest lepiej do Faktu lub RBM niż do Play bo Play ma ograniczenie prędkości do 7/1 i tam internet chodzi gorzej
W Pay faktycznie źle więc jak nie będzie 20/90 to, to będzie jakiś extra bonus
Te 10 kart przeniosłem do RBM bo kart Faktu brak.
Czyli ja zamówionej na infolini FM mogę się nie doczekać :( no ale to by świadczyło, że coś odpuszczają FM i może początek końca darmowych 10SMS/10min/50MB :?
 #1068397  autor: abrams
 25 mar 2019, 23:47
mateo1995 pisze:
21 mar 2019, 22:36
Czy jest opcja z rejestracją przez internet?
W Play przez internet tylko jeżeli masz konto w banku Milenium
https://www.play.pl/kampanie/rejestracja/#pl
u innych operatorów jest też taka możliwość ale zestaw banków jest różny, musisz sam sprawdzić wg. swoich potrzeb
 #1068429  autor: velox
 26 mar 2019, 20:18
prosze o informacje jak przeniesc numer z play na karte do fakt mobile i jak uruchomic bonus 200zl/20gb/60dni ?
 #1068432  autor: mateo1995
 26 mar 2019, 20:57
Bezpośrednio z Play do Fakt Mobile nie da się przenosić i uzyskać tego bonusu(FM to taryfa Playa i można to zmienić na Play24, w aplikacji i kodem USSD ale nie otrzymasz wtedy bonusu). Trzeba nr z Playa przenieść na kilka dni do innego operatora i znów przenieść do Play lub Fakt Mobile(w Play ten bonus też działa a startery FM do przeniesienia są ciężko dostępne ale można je zamawiać przez infolinię FM do wskazanego salonu).
Jeśli zależy ci jedynie na darmowych rozmowach i smsach(bez internetu) możesz przenieść nr z Play do Plusa do taryfy elastycznej gdzie masz za darmo 3 miesiące rozmowy i smsy
https://www.plus.pl/przenies
a potem przejdziesz znów do Play(lub FM)
 #1068457  autor: velox
 27 mar 2019, 03:16
"Trzeba nr z Playa przenieść na kilka dni do innego operatora i znów przenieść do Play lub Fakt Mobile(w Play ten bonus też działa"
Przeniosłem numer od innego operatora do PLAY-a.
W jaki sposob uruchomic bonus 200zl/20GB na starterze PLAY-a?
 #1068459  autor: darekka
 27 mar 2019, 07:17
Regulamin zmiany operatora dostępny na stronie Play wiele wyjaśnia ale prosze https://www.play.pl/resources/pdf/2018/ ... 012018.pdf

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1068488  autor: luck-d
 27 mar 2019, 17:59
Nie mogę aktywować bonusu 200zł+20GB+RWK na 60 dni, w aplikacji play24 mam dostępny ten bonus ale przy próbie aktywacji wyskakuje błąd i każe mi spróbować później. A może nie należy mi się on bo kupiłem kartę faktu i przeszedłem do rbm5, po zakończeniu dila wróciłem do faktu? Tylko dlaczego dostępny jest w aplikacji?
 #1068495  autor: luck-d
 27 mar 2019, 18:27
Po zakończeniu pakietu 20GB/10zł nic mnie już nie trzyma w fakcie, mam jeszcze 21zł na koncie, czy najlepsza opcja to przejście do siema pl i aktywacja darmowych pakietów 10GB a później 25GB/20zł?
 #1069248  autor: abrams
 08 kwie 2019, 10:19
adbadbad pisze:
03 kwie 2019, 12:50
Wczoraj przeniosłem numer z Orange do Fakt. W P24 do uruchomienia jest tylko BzP 200zl/20GB/60 dni. Nic wiecej. Pakietu 20GB dodatkowego nie dostalem.
To i tak dobrze, że trafiłeś na salon co miał starter FM na stanie. W moich nie było i zamówiłem przez infolinię do konkretnego salonu i jak przyjdzie to miał być SMS lub info telefoniczne. Zapowiadała, że będzie długo ale od 17 marca czekam i chyba się nie doczekam :(
ps1. przenosiłeś bezpośrednio Orange=>Fakt czy pośrednio Orange=>Play na kartę=>Fakt ?
ps2. jak ktoś tu podawał w FM i tak lepiej bo nie ma limitu prędkości 7MB/s/1MBs
 #1069249  autor: abrams
 08 kwie 2019, 10:24
luck-d pisze:
27 mar 2019, 18:27
Po zakończeniu pakietu 20GB/10zł nic mnie już nie trzyma w fakcie, mam jeszcze 21zł na koncie, czy najlepsza opcja to przejście do siema pl i aktywacja darmowych pakietów 10GB a później 25GB/20zł?
Ja mam trochę więcej kasy z DIL'a i lepszej opcji jak powyżej do tej pory nie znalazłem. Po 30 kwietnia wskoczę do Siema.pl
 #1069819  autor: mediolan
 19 kwie 2019, 12:23
Witam
przeniosłem 2 dni temu numer z Orange do Fakt Mobile
1. karty były salonie
2. niestety nie wiedziałem że bonus wyparował ( zmiana regulaminu), czytam telepolis od potrzeby zmiany operatora
3. nie ma w play24 bonusu 20GB/90 dni jest tylko 20 GB + 200 zł + Rwk
https://www.faktmobile.pl/download/regu ... obile..pdf

4. nie aktualizujcie Play 24 (apka)bo się szata zmieniła i nie pokazuj GB

5. pytanie - teraz nie wiem co mam zrobić..? bo moi znajomi są raczej play ( rodzina) tam mam stan darmowy
w fakt minuta jest tańsza 0,15 zł wobec 0,29 zł a sms-za to droższe 0,15 wobec 0,09 zł chyba jakoś tak
nie aktywowałem na razie bonusa , czy przy migracji do play na kartę( jakaś tam taryfa) bonus zostaje za przeniesienie ?
w regulaminie pisze że nie da się uruchomić bonusu po zmianie taryfy !!! - ktoś potwierdzi
z Bonusu, o którym mowa w pkt III.1 nie mogą skorzystać Użytkownicy Play lub Red Bull Mobile,którzy zmienią ofertę na Fakt Mobile lub którzy przed aktywacją Bonusu zmienią ofertę Fakt Mobile na inną ofertę Play lub Red Bull Mobile.
 #1069947  autor: abrams
 22 kwie 2019, 15:22
@mediolan, moje niedługo dotrą do salonu i pomimo tego, że nie ma 20/90d to zostanę w FM i tu skonsumuję 20GB, bo oprócz zalet co podałeś, to w FM nie ma ograniczeń w szybkości transmisji Up=7/Dow=1 Mb/s a poza tym do wykorzystania kody na 10min/10SMS/50MB co tydzień (kumulują się). A co do przechodzenia to ewentualnie przez W3 i wtedy do Play z kolejnym bonusem m.in.20GB
 #1070192  autor: abrams
 25 kwie 2019, 13:01
abrams pisze:
25 mar 2019, 10:15
mateo1995 pisze:
21 mar 2019, 16:44
Przy okazji zamawiania kart FM do salonu zapytałem czy jest nadal możliwość aktywacji bonusu dla nowych użytkowników i dowiedziałem się, że ten bonus został wyłączony, obecnie można aktywować tylko 20GB za zarejestrowanie, czy ktoś może potwierdzić to info? Gdyby tak było nie będę się już upierał na przeniesienie nr do FM bo w play jest w takim razie to samo.
Telefonicznie tydzień temu złożyłem zamówienie na czerwoną SIM kartę FM do salonu. Jeszcze nie dotarła, więc nie potwierdzę. Jednak myślę, że to wersja oficjalna, ponieważ w P24 mam ciąglę info przy karcie FM (zakup w kiosku) że bonus 20G/90d został na niej uruchomiony. Gdyby to w ogóle skasowali to i takie info by zniknęło bo już niczemu nie sluży. Ponieważ do końca, aż do likwidacji tego promo, była reklama na ich stronie o 20G/90d to myśłę (i na to liczę), że jeszcze przez jakiś czas, ta funkcjonalność dla tych "ostatnich" będzie utrzymana. PS. mnie przekonywała, że będzie o wiele szybciej (i tu ma rację) jak przeniosę do Play na Kartę, bo bonus taki sam.
No więc po miesiącu karta (czerwona FM) dotarła do wskazanego punktu ale żadnego SMSa o tym fakcie mi wcześniej nie przysłali, sam się dowiadywałem :evil: Potwierdzam, że extra bonusu w Play24 (nie apka) już nie widać NIE MA (za to na innej karcie FM kupionej w kiosku w 08.2018 ciągle mam info o uruchomieniu takiego bonusu). Myślę, ze wywalili go przy wprowadzonej niedawno nowej internetowej szacie Play24.
No trudno :smt005

Zaletą przeniesienia do FM jest 15gr/min i to, że po aktywacji bonusa 200zł/20GB/60d szybkość transmisji danych mamy:
"w ramach usługi odbywa się z szacunkową maksymalną prędkością wynoszącą 70 Mb/s dla pobieranych danych oraz 20Mb/s dla wysyłanych danych."
https://www.faktmobile.pl/download/regu ... 2.2019.pdf
podczas gdy przy migracji do Play na Kartę (jest ten sam bonus) przycięcie jest większe:
"Korzystanie z transmisji danych w ramach usługi odbywa się z szacunkową maksymalną prędkością wynoszącą 7,2 Mb/s dla pobieranych danych oraz 1 Mb/s dla wysyłanych danych."
https://www.play.pl/resources/pdf/2018/ ... 012018.pdf
Ale jak ktoś ma tak w szczycie zapchanego BTSa jak ja, to żadnej różnicy nie odczuje :lol:
Poza tym:
- w FM na starcie otrzymujemy ważność konta na wychodzące 30 dni a nie jak w Play na kartę 10 dni, więc jest więcej czasu na własne regulacje w aktywacji bonusa po aktywacji karty
- w Play na Kartę aktywacja karty jest możliwa w ciągu 3 lat od momentu przeniesienia numeru a w FM "tylko" w ciągu 2 lat. W sumie nieistotne, bo bonusy i tu i tu raczej się tyle nie utrzymają :)

ps1. dzisiaj kartę aktywowałem (wysłany sms + krótkie połączenie głosowe) ale z aktywacją bonusu poczekam te max. regulaminowe 30 dni. Problem w tym, że wysłałem SMS (5x) na 4949 z kodem na promocyjne 10 min. a on mi zwrócił za każdym razem taki tekst:
"Twój numer nie może wykonywać połączeń. Skontaktuj się z obsługą klienta FM aby dowiedzieć się więcej"

Moje przypuszczenie na to "kłamstwo" (bo SMS i gadanie przecież było) jest takie, że karta aktywowane dzisiaj i może system jeszcze wszystkiego nie przetrawił, chyba, że się mylę ?
ps. infolinek wprowadził i zadziało od razu, potwierdził też moje przypuszczenie, że system play jeszcze to miele.
  • Strona 24 z 28
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 28
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 28