DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1072081  autor: gniewtopora666846800
 18 maja 2019, 20:15
Witam.
Interesuje mnie kwestia płatności przez operatora w tej firmie. Np czy mając abonament u Virgina da się bezproblemowo kupić apkę lub bajery w grze dopisując je do rachunku? Co jeśli nie minął jeszcze miesiąc od zawiązania umowy, a co za tym idzie nic jeszcze nie opłacałem?
Pozdrawiam.
 #1072095  autor: pakierhakierxd
 19 maja 2019, 08:29
Skoro nie ma nawet volte,wifi calling itp to naprawdę wątpię ,nie mam karty Virgin na abo choc mysle czy nie wziac tam abonamentu za 14zł.

Pozdrawiam :)
 #1072112  autor: gniewtopora666846800
 19 maja 2019, 14:22
Mógłbyś rozwinąć temat? W kwestii nowoczesnych metod płatności jestem ciemniakiem. To coś jak paypal? W czym jest to lepsze niż zwykła płatność visą z banku (z tego korzystam aktualnie)?
Dodam, że jest mi to potrzebne tylko do płatności za bajery w popularnych grach na komórkę, np FGO.
 #1072114  autor: pakierhakierxd
 19 maja 2019, 14:52
Chodzi o to że tworzysz konto i możesz w nim założyć kartę wirtualną lub fizyczną wpłacić środki ze swojego konta bankowego ;)
ja używam revoluta do netflix itp.
nie chcę podpinać głównej karty ;)
wolę wpłacić tam np. 20zł google payem na netflix i resztę środków co zostanie wpłacić na moje konto z powrotem aby nic więcej nie pobrało :)

Pozdrawiam :)
 #1072115  autor: Remington
 19 maja 2019, 14:59
Takich możliwości jest więcej: Curve (nie trzeba wysyłać im skanu dowodu ani w ogóle trzymać u nich pieniędzy, a na start dają kilka funtów) albo DiPocket (bardzo aktywnie działa w Polsce), da też alternatywy typy Paysafecard.