DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1070442  autor: biala1991
 27 kwie 2019, 22:57
Oczywiste? Mam rozumieć, że to nie jest jakiś błąd u mnie, tylko nie ma możliwości bezpośredniej migracji z Faktu do Siema PL a jedyny sposób to przejście przez Play?
Nie wiem jak można przemilczeć ten szczegół, skoro wyraźnie piszę, że próbuję migrować z Faktu do Siema Pl z pominięciem Play, czyli.. usiłuje dokonać rzeczy niemożliwej :D
Mniejsza o to, zmiana taryfy nie poprawi mojej sytuacji :)
 #1070444  autor: marcin19883
 27 kwie 2019, 23:01
biala1991 pisze:
27 kwie 2019, 22:57
próbuję migrować z Faktu do Siema Pl z pominięciem Play, czyli.. usiłuje dokonać rzeczy niemożliwej :D
A jaki to problem? I tak się traci wszystko po zmianie taryfy. No chyba, że zależy ci na RWK z Faktu, który przechodzi. Mała strata, bo można zasilić za 5zł i mieć dalej RWK w Siema PL
 #1070453  autor: biala1991
 27 kwie 2019, 23:45
Zależy mi na uzyskaniu stówki ale jej nie dostanę, bo nie przenosiłam numeru :) żeby było zabawniej po wbiciu kodu aktywującego promocję przychodzi odmowa z uzasadnieniem: Do bonusu uprawnione są numery aktywowane po 6 marca, jakby to miało jakieś znaczenie :)
 #1070870  autor: polsat090
 02 maja 2019, 16:09
Mógłby ktoś podpowiedzieć na jaką taryfę do Play a potem do Siema Pl z faktu . I na jaki okres ważny jest bonus bo zamierzam powoli przejść a w fakcie mam 09.06.19 . Czy bardziej opłaca się przejść do Plush-a i włączyć RWK 50 gb na miesiąc i 3 miesiące za darmo
 #1071617  autor: areksz
 12 maja 2019, 06:48
w jaki sposób przedłużyć ważność kontra promocyjnego w p4, nie tej promocji tylko samo promocyjne konto?
bo na jednym numerze miałem 20PLN z reklamacji na promocyjnym i aktywowałem ww pakiet 100zł i zsumowało się.... warto to byłoby jeszcze raz zrobić... dało to 3 miesiące
 #1072131  autor: slv_slv
 19 maja 2019, 20:12
Podobno doladowanie "5za10" wykonane w ostatnim dniu waznosci przedluza pozostale srodki na kolejny okres. Tak czytalem, moze ktos nas naprowadzi czy to prawda albo jak poprawnie ta sztuczke wykonac ;)