DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 8 z 25
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 25
 #1070886  autor: mikkel07
 02 maja 2019, 20:05
Teraz ja mam problem. Otóż w panelu coca coli dla oferty Play na Karte Surf pokazuje, że promocja nie jest dla tej taryfy. Tymczasem na stronie w FAQ i w regulaminie jest jak byk, że play na karte surf jest objęta promocją.
https://zapodaj.net/37cf44d0d62f1.png.html. Nr na dole jest PNK Surf a na górze FPNK. Jakieś pomysły? Jeszcze 2 dni temu Surf widziało dobrze. :o

P.S W jaki sposób nabijaliście w PNKRWK te "terabajty" (931Gb)? Wiem, że jakaś zajebista sztuczka mnie ominęła ale nie chce mi się pomyśleć co to było. Wiem tylko tyle, że naprawili to wtedy kiedy bis24bis się tym pochwalił. :)
 #1070918  autor: bolek2004
 03 maja 2019, 11:10
mikkel07 pisze:
02 maja 2019, 20:05
P.S W jaki sposób nabijaliście w PNKRWK te "terabajty" (931Gb)? Wiem, że jakaś zajebista sztuczka mnie ominęła ale nie chce mi się pomyśleć co to było. Wiem tylko tyle, że naprawili to wtedy kiedy bis24bis się tym pochwalił. :)
Wczoraj o to pytałem ale nikt nawet na pw się nie zająknął. Nie wiem co się stało z tym forum, chyba cisza jest bo robią różne karty i wrzucają na handel, więc można by komuś zepsuć interes.
Z tego co wywnioskowałem to chodziło o to że po wbiciu kodu z coli, gdzieś się pojawiał jako pakiet w usługach na play24 z możliwością "wielokrotnego" włączenia 999 razy bez użycia dodatkowych kodów.
 #1070944  autor: mikkel07
 03 maja 2019, 13:45
bolek2004 pisze:
Wczoraj o to pytałem ale nikt nawet na pw się nie zająknął. Nie wiem co się stało z tym forum, chyba cisza jest bo robią różne karty i wrzucają na handel, więc można by komuś zepsuć interes.
Z tego co wywnioskowałem to chodziło o to że po wbiciu kodu z coli, gdzieś się pojawiał jako pakiet w usługach na play24 z możliwością "wielokrotnego" włączenia 999 razy bez użycia dodatkowych kodów.
Z tego co wywnioskowałeś to jest to logiczne, że prawdopodobnie tak właśnie było. Prawdopodobnie na Play24 na platwormie desktopowej takie cuś było. Oczywiście w takim wypadku rozumiem ciszę na forum, gdyż jak ktoś był cwany mógł poświęcić dzień na stratę, zarejestrować, odpalając i nabijając kilkanaście Simek, nabić terabajta i sprzedawać na alledrogo, za co spokojnie mógł wziąć 250-300 zł od sztuki. Ponoć dostępne to było tylko w RWK. ja myslałem, że zaspałem ale mam po 2 simki w FPNK oraz PNKSurf i zaglądałem na platwormę play24 codziennie kombinując jak by turozkminić ten net z nakrętek i nic takiego się nie doszukałem więc było to chyba tylko w RWK i OdNowa. Ale z tego co mi wiadomo to chyba to naprawili i rozdzieli, także nawet jak ktoś nabił te 900Gb to nie był bym taki pewien czy zachowa bo już w OdNowa rozdzielone a i w RWK też jest już ponoć naprawione. Także nawet jak ktoś by chciał na tym zbić to reklamacje od kupujących potem będą :D
OdNowa i RWK podobno naprawili ale Surf zrąbali. W kwietniu spokojnie w Surfie przyjmowało kody i przyznawało pakiet na saldo *107#, sumowało i przedłużało z resztą jak w Formule. A nagle od 1-szego maja na stronce cocacoli PNKSurf nie bierze udziału w promocji? O co tu chodzi? :? :| :roll: Razem z bratem mamy w Surfie bo tam jest nadal ten intenet na rok za darmo i wystarczy utrzymywac ważność konta i nic już nie kupować bo ten 1GB co miesiąc wszystko sumowało i przedłużało.
 #1070947  autor: bolek2004
 03 maja 2019, 14:04
Mam potwierdzenie od osoby spoza forum która też interesuje się tematem, że tak właśnie było jak to opisałem. Co do taryf to prawdopodobnie pnk rwk, odnowa i formuła.
W połączeniu z niedawnym patentem na rwk całkiem nieźle to wygląda.
I nie chodzi żeby ktoś tu pisał dokładnie o co biega bo wiadomo play czyta i zaraz łata luki, no ale widzę że się pozmieniało. Jak ktoś coś wie i nie chce się dzielić to po co tu się przechwala i cwaniakuje że wie ale nie powie? Dowartościować się chce?
Niech lepiej zachowa dla siebie i korzysta póki może. Bug już załatany, a nawet nikt nie napisze na czym to polegało choćby na pw.
Żałosne się to forum zrobiło.
 #1070952  autor: mikkel07
 03 maja 2019, 14:29
To może naprawde zaspałem, bo Formułe mam i na desktopowej P24 nic takiego nie widziałem. Teraz już załatane, mleko się wylało a kto skorzystał niech się cieszy i oby mu nie przepadło bo teraz w Playu niczego nie można być pewnym. Gdzie się podziała ta platworma Playa z przed jeszcze 2-ch lat. Razem z Orange mieli najbardziej stabilną platworme bilingową, przewidywalną do bólu, niezawodną, a oferty Playa do DILa i Orange do Grunwaldu były bezkonkurencyjne jak dla mnie. Ale widocznie przynosiło straty więc trzeba było załatać. :) :roll: Teraz obecnie z najlepszych i najbardziej stabilnych zrobiły się to najbardziej nieprzewidywalne Oferty, nie wiadomo co w jakim dniu się jakich zmian spodziewać. Jeszcze w Playu nagminne łamanie swoich własnych regulaminów, w orange pakiet bonusowy schodzi przed kupnym. Mogło by się rzec... Kiedyś to było... :D
Byle by naprawili PNKSurfa i mogła brać dalej udział w promocji. Nic tak bardziej nie denerwuje jak zapewnienie na stronie i jasny zapis w regulaminie odnośnie jaka taryfa i na jakich zasadach bierze udział w promocji a później nie przestrzeganie tego. Poczekam parę dni. Jak nie to sprawę zgłoszę.
 #1070958  autor: marcz123456
 03 maja 2019, 15:17
Wystartowała coca cola, to może i jutuberzy wystartują?
bolek2004 pisze:
03 maja 2019, 14:04
W połączeniu z niedawnym patentem na rwk całkiem nieźle to wygląda.
Co? jakiś kolejny?
 #1070964  autor: TomLee
 03 maja 2019, 16:08
Według mnie to już przegięcie, że takie rzeczy można zrobić. Play i tak daje bardzo fajne promocje w postaci 3x10 GB a obecnie 3GB za kody z napojów. Te 3 GB dla wielu spokojnie wystarcza aby "przeżyć" cały miesiąc. Inne opy tego nie dają.
 #1070966  autor: marcz123456
 03 maja 2019, 16:14
Ale właśnie przez takich typów co bez opamiętania darli z dila, zarżnęli fajną ofertę. teraz będzie to samo z każdą kolejną luką.
 #1070967  autor: mikkel07
 03 maja 2019, 16:23
Może przesadziłem, bo oferta jest całkiem dobra. Ale ta nieprzewidywalność jak to będzie czy się nie pozmienia, regulaminy itd., taka wolna amerykanka się zrobiła. Co taryfa to większy bałagan się robi. Nie wiadomo czy przedłużać czy przepadnie. O to mi bardziej chodziło. Ba taryfa w sensie liczba GB w stosunku do ceny to Play (nowe Formuły) i orange np. po tym wprowadzeniu 1Tb za 300 zł na rok sa dobre. Ale wykorzystanie pakietów z bilingów oba te opy mają teraz w nieładzie i nieprzewidywalne.
P.S A z DiLa korzystałem dosłownie 2 miesiące w życiu. :roll:

Edit: A nie wie ktoś co z tym Surfem będzie? Czy w Surfie ta promocja też zostanie wznowiona? W kwietniu przyznawało a teraz nagle oferta nie bierze udziału... Co jest? O to mi właśnie chodzi. O tą nieprzewidywalność w kwietniu oferta jest dostępna w promocji a w maju już nie, regulaminy są po to by se były w pdfie.
Jeszcze raz wklejam. Nr na górze jst FPNK a na dole PNKSurf.
https://zapodaj.net/9a87c6ae29e1a.png.html
 #1070969  autor: bolek2004
 03 maja 2019, 16:58
marcz123456 pisze:
03 maja 2019, 15:17
Co? jakiś kolejny?
Niedawno przez chwilę każda zmiana taryfy pozostawiała ważność konta, więc można było sobie ustawić rwk w dowolnej taryfie.
 #1070974  autor: 24bis24
 03 maja 2019, 17:49
@marcz123456, Window zapomniał na końcu zdania postawić Twojego ``ulubionego`` znaku zapytania :) .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1071067  autor: Ryszard Lubicz
 05 maja 2019, 09:27
Byłem w kilku sklepach (żabka,biedra,interszajse, Carrefour) i nie mogę tego znaleźć.
Czy te butelki/puszki/nakrętki są jakoś oznaczone w tym roku? Czy ja źle patrzę?

Grażynko wybacz...
 #1071096  autor: 24bis24
 05 maja 2019, 14:11
wasylek pisze:
05 maja 2019, 13:12
ale na fanta i sprite jest tylko mała informacja o promocji, której od razu nie widać.
To opisz jak masz ochotę i poproś moderatora niech podepnie do pierwszego postu.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 8 z 25
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 25
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 25