DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1070602  autor: Window
 29 kwie 2019, 14:03
Od 29 kwietnia do 5 maja 2019 r. klienci Orange na kartę mogą włączyć usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+2 GB” za jedyne 2 zł!

Aby skorzystać z promocji należy:

posiadać na koncie głównym co najmniej 2 zł,
wysłać SMS-a o treści MAJOWKA pod nr 80111.
Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie zostanie wysłanie SMS-em.
źródło : https://biuroprasowe.orange.pl/blog/maj ... e-za-2-zl/
 #1070667  autor: jatu44
 30 kwie 2019, 11:59
Kupiłem na testy starter Orange na którym mam 6 GB na 14 dni, w moim przypadku do 10/05/2019. Czy jeśli odpalę ten pakiet to dane (6+2 GB) będą ważne do tego 10/05/2019 czy krócej? A może przepadnie to 2 GB a reszta będzie ważna do 10/05. Jak to działa w Orange? Dzięki!
 #1070673  autor: iphoneski
 30 kwie 2019, 13:00
Te pakiety są chyba na osobnych kontach z tego co pamiętam. Zobacz sobie w aplikacji czy wyświetlają się jako osobne pozycje czy razem zsumowane. Wg mnie te 6GB będzie do 10 a 2GB do 5 Maja.
 #1070788  autor: Karlos20
 01 maja 2019, 13:03
GB z "Majówki" lub innych pakietów no-limit z GB, będą schodzić dopiero po wykorzystaniu bonusowych GB z doładowań. W OFNK kaskada schodzenia środków wygląda tak (PRZYKŁAD: doładowałem konto za 5 zł poprzez stronkę Orange i chce korzystać z "Majówki"):
* Bonus 5GB ze strony doladowania.orange.pl > Bonus 2,5 GB z OFNK > 2GB z "Majówki" > LEJEK 64 kbps po wyczerpaniu wszystkich GB.
Uwaga, dane o wykorzystaniu poszczególnych pakietów, mogą być widoczne ze sporym opóźnieniem, więc jeśli w trakcie połączenia prędkość nagle zwolni, to oznacza, że zużyliśmy wszystko i wpadliśmy w lejek 64 kbps. Przypomnę, że gdy upłynie ważność ostatniego pakietu i/lub bonusu, Orange zacznie naliczać 1 gr/100 kB CENNIKOWO.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥