DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1060197  autor: jaxkub
 23 gru 2018, 22:57
Witam
Zaproponuję ktoś jakąś sensowną ofertę za 25-30zł?
Próbowałem już:
Orange 25zł za 1.6gb - dodatkowa dopłata za transfer w roamingu ~8zł za 1gb (więc wychodzi realnie 33zł za 1.6gb)
Lyca mobile 25zł za 1,75gb - nie działa 4g za granicą

Najlepiej napiszcie jak jest w innych sieciach plus, t-mobile itp
 #1069458  autor: andrewkaru
 12 kwie 2019, 13:33
Miałbym właśnie pytanie bo ja kompletnie tego nie rozumiem. Mam Orange Free na kartę, jestem w UK, kiedys było 1,2MB i się nie dopłacało nic. Jak to teraz jest ile dopłacam - Apka Orange pokazuje ze mam do wykorzystania 1840MB ale jak tu się wyznać, widzę ze mi są doliczane jakieś opłaty. Ile to realnie kosztuje i czy zwiewać do Play na kartę bo tam nie ma takich haczyków???
 #1069893  autor: Remington
 21 kwie 2019, 10:25
Wysokość dopłaty masz w poście powyżej. Obowiązuje ona wszystkich w prepaidzie Orange, ale za miesiąc zmaleje drastycznie.

Jednak uwaga: limit danych za granicą przysługuje tylko jeśli masz wykupiony krajowy pakiet (internetu lub internetu z inną usługą), tylko wtedy za każde ok. 20 zł wydane na pakiet przypada ok. 1GB za granicą.