DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1068933  autor: maciex601
 02 kwie 2019, 17:06
Witam.
Jestem posiadaczem Galaxy S6 i wcześniej na różnych forach opisałem swój problem który polegał na tym, że miałem problemy z dzwonieniem i odbieraniem telefonów, jednakże to nie jest teraz najważniejszy problem, ludzie radzący mi polecieli abym wymienił w telefonie całego softa poprzez prgoram Odin i tak próbowałem zrobić, jednakże za pierwszym razem wyskoczyło fail i w sumie nic się nie stało więc spróbowałem jeszcze raz na innym sofcie(starszym) i wtedy poszło przez chwilę tylko i również wyskoczył fail lecz na telefonie już normalnie zaczęła iść kreska która pokazywała ile systemu się już wgrało. Aktualnie wyskakuje komunikat "An error has occurred while updating the device Software. Use the Emergency recovery function in the Smart Switch PC sofware" Dodam jeszcze, że Smart Switch nie widzi telefonu... co robić? jest jakiś ratunek?
 #1068934  autor: maciex601
 02 kwie 2019, 17:12
Chciałbym jeszcze dodać, że w Odinie wyskakuje taki komunikat:
<ID:0/007> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Binary Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/007> Odin engine v(ID:3.1100)..
<ID:0/007> File analysis..
<ID:0/007> SetupConnection..
<ID:0/007> Initialzation..
<ID:0/007> Get PIT for mapping..
<ID:0/007> Firmware update start..
<ID:0/007> SingleDownload.
<ID:0/007> boot.img
<ID:0/007> NAND Write Start!!
<ID:0/007> cache.img
<ID:0/007> cm.bin
<ID:0/007> FAIL!
<ID:0/007>
<ID:0/007> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)