DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 135 z 136
  • 1
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
 #1068907  autor: szyman12
 02 kwie 2019, 12:31
Cześć
Chciałbym ofertę na kartę lub abonament (abo wyłącznie na czas nieokreślony) ze stawką do 25 zł miesięcznie, który miałby normalne warunki roamingowe. Normalne warunki, czyli noł limit na rozmowy/SMSy i jakąś część danych do wykorzystania w ramach UE. Z tego co wiem, to Plush na kartę i abo dają taką ofertę, a czy ktoś jeszcze? (szczególnie jakiś operator nie z grupy CP/Polkomtel).
 #1068908  autor: piotrzet
 02 kwie 2019, 12:51
W każdej sieci masz FUP więc bez limitu jest tylko na jakiś czas później płacisz.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1068993  autor: szyman12
 03 kwie 2019, 09:34
No tak nie do końca.

Z tego co się dowiedziałem, to w Virgin, Viking oraz T-Mobile musisz płacisz dodatkowo poza pakietem za rozmowy/smsy i za Internet. W Playu dają tylko w taryfie za 30 zł pakiet mini, czyli 100 min, 50 SMS, 500 MB.
Natomiast w Orange oferują ten najbardziej korzystny FUP, czyli rozmowy/smsy bez limitu oraz część pakietu danych do wykorzystania w UE.
Nie mogę znaleźć jak ta sprawa wygląda w Plusie.
 #1069016  autor: Kamil7878
 03 kwie 2019, 17:30
@szyman12 możesz udostępnić źródło informacji, dotyczącej FUP w Orange?Do dzisiaj sądziłem że Orange ma najgorszą ofertę roamingu Eu!
Moim zdaniem najlepszą ofertę do dzisiaj, ma a2mobile lub lycamobile.
 #1069020  autor: Robin560
 03 kwie 2019, 17:59
może autorowi chodziło o oferty abo w tym nju z rachunkiem.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1069040  autor: szyman12
 03 kwie 2019, 21:17
@Kamil7878 No właśnie sam już nie wiem. Jeszcze raz sprawdziłem i wg oferty na stronie głównej (tutaj) piszę, że pakiet działa w roamingu.
W podstawowych informacjach: "Dzięki usłudze masz nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce i w Unii Europejskiej, a do tego gigantyczny pakiet danych"; a w regulaminie promocji: "Usługa działa na terenie Polski oraz w roamingu w ramach Strefy 1 i ze Strefy 1 do Polski zgodnie z
Cennikiem usług w roamingu dla Abonentów ofert na kartę".
Więc sam nie wiem, ale chyba wychodzi na to że obowiązuje i w roamingu bez dopłat.

Do tego sprawdziłem Plusha na kartę i tam wszystkie pakiety są tylko w ofercie krajowej.

EDIT: Zadzwoniłem na inforlinię Orange i tam poinformowano mnie, że
faktycznie są dopłaty. A 2,1GB w roamingu to znaczy, że do 2GB płacimy 7zł/1GB, a od 2GB 30 zł/1GB. Szczerze to uważam, że info na stronie wprowadzają mocno w błąd.
 #1069558  autor: Zephon
 14 kwie 2019, 16:08
Witam,

Właśnie kończy mi sie umowa z Orange i powiem szczerze, że mam dość ratalnego systemu kupna telefonów. Wole jednorazowo zapłacić wiekszą kwotę, dlatego noszę się z zamiarem przejścia gdzie indziej i tutaj potrzebuję Waszej pomocy.
Szukam abonamentu z telefonem ~80zł lub bez telefonu ~40-50zł w jednej z głównych sieci. Czy może mi ktos poradzić która z nich będzie miała najlepszą jakość połączeń i przede wszystkim internetu (często używam jako źródła dla VPN do pracy) w obrębie małopolski i podkarpacia? Póki co wszysko przemawia za T-mobile, ale proszę o opinie.

Samsung R200s=>Siemens A52=>Nokia 6020=>Siemens CX65=>Sony Ericsson D750i=>Nokia N73 ME=>Samsung D900i=>Motorola E8=>Nokia C5=>Sony Ericsson Xperia Arc S=>Samsung Galaxy S III=> HTC One m7=> HTC 10=> HTC U12+
 #1069570  autor: mateo1995
 14 kwie 2019, 20:31
Potrzebuję darmowych do Play i kilkunastu minut do innych sieci, czy jest coś bardziej atrakcyjnego niż 30min/6zł + SD + RWK z BzP? Mozna w ogóle gdzieś to uzyskać?
Czy najkorzystniej w takim przypadku będzie Play OdNowa SD + 0,29zł/min.
 #1069573  autor: mateo1995
 14 kwie 2019, 21:26
A no tak bo te pakiety w OdNowa nie przepadają, ok wielkie dzięki. Tylko jeszcze drobna sprawa czy ten pakiet, gdy nie będzie innych opłat, a wystarczy na powiedzmy 5 mc spełni warunek 2zł/mc?
 #1070493  autor: grifith500
 28 kwie 2019, 14:47
Witam,
Żonie kończy się a w zasadzie skończyła się umowa na 3 numery i dwa telefonyw T-mobile.

Teraz za 3 abonamenty płaciłem razem 50 pln+80pln za telefony.
W abonamentach miałem internet po 5Gb a reszta nie limitowana.
Na chwilę obecną dają 3 numery po 35 pln (oferta rodzinna) gdzie są nielimitowane rozmowy,sms-y,mms-y i nielimitowany internet. Jakbym dobrał dwa telefony to dają dwa Huawei P-smart razem z abonamentami za 160 pln (nie pamiętam dokładnie ale nie więcej).
Czy jest możliwość abym gdzie indziej dostał więcej lub taniej?
Najbardziej zależy mi na nielimitowanych rozmowach razem z numerami stacjonarnymi,sms,mms i internet min 10Gb.
Chcemy przedłużyć ale nie wiem czy dalej być w T-mobile czy gdzie indziej dostanę więcej.
 #1073509  autor: Chochlik
 08 cze 2019, 10:23
Cześć,

Aktualnie mam ABO w Plush. Generalnie jestem zadowolony bo jest tanio a mam w zasadzie wszystko - W ramach abonamentu darmowe rozmowy (także stacjonarne o ile się nie mylę), sms i pakiet internetu. Za dwa numery płacę 40 zł / mc na firmę. To jest do przebicia?

Myślę, że GB mi wystarczy na miesiąc.

Scyzoryki i noże Victorinox, wyposażenie kuchni, dekoracja wnętrz, dom i ogród:
https://www.hebito.com
http://www.wikidot.com/user:info/indigoblue
 #1073511  autor: iphoneski
 08 cze 2019, 10:36
Znajdziesz taniej ale pytanie czy za 10 zł jest sens. T-Mobile ma dobry zasięg i przeważnie dobrą jakość usług także już sam musisz zdecydować co dla ciebie ważniejsze.
 #1073920  autor: anakonda100
 12 cze 2019, 11:59
a po co ci oferta na abonament i to jak mówisz za 40/50 zł
w abonamencie za te pieniądze dostaniesz to samo co w ofercie na kartę za 25-zł, więc po co przepłacać?

1. prepaid to wielka wygoda (po aktywacji karty SIM włączasz pakiet (odniesienie włączenia taryfy w abonamencie). Pakiet sam będzie się odnawiał co miesiąc tak jak odnawia się taryfa w abonamencie - więc w tym przedmiocie nie ma żadnej różnicy
2. co miesiąc musisz oplacać fv tutaj musisz zrobić co miesiąc doładowanie (dla zaoszczedzenia czasu mozesz zrobić doładowanie jak robisz inne comiesięczne przelewy). mozesz zlecic automatyczne doładowanie np. raz w miesiacu w swoim banku.
3. nie muszisz podposywać zgód marketingowych
4. nie otrzymujesz jakiegoś pseudo rabatu cenowego na ussługę abonamentu
5. nie masz żadnych kar umownych
6. nie musisz pamietać o dekatywacji usług dodatkowych które dostałeś za damo przy podpisywaniu umowy (muzyka na czekanie itp)
 #1074359  autor: Eragon
 18 cze 2019, 18:44
Heyka,
Szukam oferty (najlepiej w obrębie Tmobile, w drugiej kolejności - reszta) z naciskiem 100% na internet (10 GB) - jak najtaniej.
Internet mobilny. Żadne smsy, rozmowy, nie są potrzebne. Prawdopodobnie karta bo....
Specjalny wymóg: Doładować raz - i by starczyło na pół roku, lub pakiet sam się odnawiał. Bo oferta dla starszej osoby więc żeby co miesiąc nie musiała o to dbać.
Jakieś propozycje?

Po moim rozeznaniu, wydaje mi się że dobrym pomysłem będzie Orange Free, doładowanie 100zł, net na 5 miesięcy, a potem wykorzystanie tych 100zł na pakiety internetu - dobrze myślę? ;) Te 100zł z doładowania ważne rok? ;)

:smt006
 #1074364  autor: 3G
 18 cze 2019, 20:28
W Orange ważność konta głównego wraz z środkami można przedłużyć o rok wysyłając SMS o treści START pod nr. 8002 - koszt 3zł przy stażu < 93 dni, potem bezpłatnie. Ogólnie plan nie jest zły. Tylko Orange to nie T-mobile, ale niemal wszystkie lokalizacje operatorzy ci mają wspólne.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1074365  autor: Remington
 18 cze 2019, 20:34
a2mobile 9,90zł/mies.

Skoro jednak bierzesz pod uwagę kombinacje z aktywacją pakietów, to:
T-Mobile internet na kartę 100 zł da 50GB na 4 mies., potem darmowa zmiana na taryfę Frii i na 4 mies. odpalasz pakiet no limit po 25 zł
OFnK doładowanie 100 zł da 100GB na 5 mies. (ale tylko dzięki promocji wakacyjnej), płacisz z tego 30 zł za wydłużenie pakietu o rok i w sumie przez 10 mies. zużywasz pozostałe dane i jeszcze masz na koncie 70 zł
Plus Elastyczna 105zł da 50GB na 6mies., potem zmiana na Plusha (koszt 5 zł) i 4 miesiące no limitu po 25 zł
 #1074381  autor: Eragon
 19 cze 2019, 00:20
Aaaa zapomniałem dopisać że liczy się zasięg/prędkość LTE - stąd w praktyce Play/Plus raczej odpadają. Plus na pewno. A na sieci Play jest coś ciekawego?
Wychodzi że OFNK będzie najlepsze. @Rem, te 30zł zapłacę przy założeniu że przez te 5 msc nie zostanie zużyte te 100GB, no nie? ;) Czy już po zakupie? Bo własnie nie wiem jakie będzie ostateczne zużycie przez te 5 msc, więc wolałbym decyzję o przedłużeniu pakietu GB podjąć za 5 msc. A RWK wiadomo, od razu się odpali. Tak dla bezpieczeństwa.

Dzięki @3G

:smt006
  • Strona 135 z 136
  • 1
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 1
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136