DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 5 z 16
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
 #1063360  autor: Marek_G
 24 sty 2019, 11:40
Ktoś parę stron temu pytał czy da się przedłużyć ten bonus (Internet i złotówki) i dostał odpowiedź, że nie.
Jeżeli chodzi o GB to nie wiem ale złotówki da się (albo u mnie jest jakiś błąd w systemie). Numer z VM przeniosłem 1 października i wtedy też aktywowałem BzP (w tej domyślnej taryfie którą miałem zaraz po przeniesieniu, to chyba ważne tutaj). Po aktywacji BzP przeniosłem kodem numer do mojej docelowej taryfy która chciałem czyli Formuła Play na Kartę. Jak wiadomo przy tej operacji przepadły GB ale konto główne i promocyjne zostało.
Teraz żeby promocyjne złotówki nie przepadły doładowuję konto w Play24 co 30 dni. Mamy już prawie luty a promocyjne złotówki jak były tak są.
Teraz pytanie do was. O ile to działa w Play to czy ktoś sprawdzał czy tak samo wygląda to w Fakt Mobile? Czyli przenoszę numer z innej sieci do FM, aktywuję BzP (500 zł), potem zmieniam kodem taryfę na np. Formuła Play na kartę i przedłużam sobie doładowaniem w Play24 ten bonus 500 zł?
Jestem ciekawy odpowiedzi, może lepszy o 300 zł interes bym zrobił przenosząc się najpierw do FM.
Po cichu liczę, że nasz forumowy znawca jarekt już to sprawdził.
 #1063364  autor: 24bis24
 24 sty 2019, 12:17
@Marek_G to co napisałeś było wielokrotnie omawiane w różnych wątkach więc jak ktoś czyta forum to z pewnością wie. Co do bonusu w Fakcie to muszę Cie zmartwić bonus po zmianie taryfy przepada. Pozostaje cieszyć się tylko tym, że nadal można go włączyć.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1064075  autor: jarekt
 01 lut 2019, 21:37
Po pierwsze: taryfa do której zostaniesz przeniesiony (PnK w wariancie Start czyli PnKStart) ma fabrycznie zawsze włączony SD.
Po drugie: SD nie przeszkadza w odebraniu BzP.
Po trzecie: BzP możesz odebrać w ciągu 30 dni od aktywacji startera MNP.
Po czwarte: starter MNP możesz aktywować w ciągu 3 lat od przeniesienia.
Po piąte: czy "przednie" to "przepadnie"? Jeśli tak, to patrz "po drugie".
 #1066164  autor: mirekK
 25 lut 2019, 10:08
"Po trzecie: BzP możesz odebrać w ciągu 30 dni od aktywacji startera MNP."
Kika dni temu konsultant BOK powidział mi, że nie ma terminu. Kiedyś pytałem dwóch innych i było niby 30 dni. Ktoś próbował wystartować BONUS po 30 dniach ?

"Czy ten bonus 200zł/20GB/60dni/RWK można włączyć kilkukrotnie na tym samym numerze przenosząc Play --> Plus --> Play"
Nie no bez takich... :) Oczywiście, że nie - przynajmniej tak mówiło dwóch konsultantów BOK.
 #1066180  autor: neotele
 25 lut 2019, 13:26
@ mirekK
Konsultanci, to czasami niedouczeni i słabo opłacani ignoranci, którzy czasami plotą od rzeczy.
30 dni na aktywację Bonusu jest zapisany w Regulaminie.

Jeśli chodzi o wielokrotne wycieczki: Play(+Bonus)->inny operator->Play(+Bouns) to dotychczas było to możliwe (choć Regulamin mówi: "Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu". Być może odejście z Play, a potem powrót, powodował/powoduje, że numer jest traktowany jako "nowy".)
 #1066436  autor: driver
 01 mar 2019, 10:51
Udało się.
Poprzednio przenosiłem nr do Play w grudniu 2017 r. i odebrałem ówczesny bonus 500 zł/50 GB/RWK.
Dzisiaj w nocy numer znowu wrócił do Play i odebrałem bonus 200 zł/20 GB/RWK.

Ciekawostka.
O 1.24 Orange, który oddawał numer, przysłał maila pt. Potwierdzenie rozpoczęcia świadczenia usług przez Orange Polska... Witamy w Orange!
Oj, Archeo, Archeo... :lol:

driver
 #1067680  autor: telefontosmycz
 15 mar 2019, 19:00
Po przeniesieniu numeru jest jeszcze jeden bonus:

Możesz sprawdzać stan konta, doładowywać się i aktywować pakiety w jeszcze łatwiejszy sposób. Wypróbuj aplikację Play24 w ciągu 7 dni, a na start dostaniesz 5 GB na 30 dni. Pobierz aplikację Play24 na: https://play24app.page.link/CKNy


po zalogowaniu kolejny sms:

Darmowy pakiet 5 GB zostal wlaczony, mozesz korzystac z przyznanych srodkow przez 30 dni. Regulamin pakietu na www.play.pl

:D
 #1067683  autor: marcin19883
 15 mar 2019, 20:50
driver pisze:
01 mar 2019, 10:51
O 1.24 Orange, który oddawał numer, przysłał maila pt. Potwierdzenie rozpoczęcia świadczenia usług przez Orange Polska... Witamy w Orange!
Też się z tego śmieje i tak jest już chyba od 2 lat :lol:
 #1067684  autor: playmax
 15 mar 2019, 21:20
Przeniosłem jakiś czas temu numer do PNK i odebrałem bonus, czy pozostałe pod koniec terminu GB można jakoś zmigrować do innej taryfy i przedłużyć ich ważność?
Promocyjne złotówki można przenieść do FPNK i przedłużać, chyba?
Z kolei po przejściu do LubięTo zostaje RWK z bonusu, o ile dobrze pamiętam?
 #1068340  autor: abrams
 25 mar 2019, 13:49
Powiedzcie mi jak to będzie z aktywacją bonusu 20G/200zł/60d w takim przypadku:
https://www.play.pl/resources/pdf/2018/ ... 012018.pdf
- 15.03.2019 przeniosłem kartę z TM do "Play na Kartę" i tego dnia ją aktywowałem
- uruchomiłem kodem 3x5GB (nie mam apki) do 30 kwietnia, uruchomiło się
- ważność na wychodzące (10 dni) mam do dzisiaj, 25.03.2019 do g. 23:59
- ważność na przyjmowanie przychodzących mam na 70 dni
- na uruchomienie bonusa za przeniesienie 20G/200zł/60d zgodnie z regulaminem mam 30 dni od aktywacji czyli do 14 kwietnia

I w tym ostatnim, 30 dniu, chciałbym dopiero bonus aktywować.
A. Czy jak dzisiaj go nie aktywuję (a nie chcę doładowywać) to go w ogóle go stracę ?
B1.Czy mogę go aktywować w 30 dniu, trwając tylko na 70 dniowej aktywności na przychodzące?
B2.Będę go mógł aktywować w 30 dniu, ale będę też musiał doładować konto za 5zł ?
Chcę odwlec wykorzystanie bonusa (zależy mi tylko na 20GB) jak dalej, bo do 30 kwietnia będę miał promo GB z innych kart Playa.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2019, 13:58 przez abrams, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 5 z 16
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16