DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1067918  autor: Czarnulkaa
 20 mar 2019, 01:42
Witam, temat dotyczy kary umownej która została nałożona na mnie za brak płatności (Play)
Tak się zaczęłam zastanawiać czy to jest zgodne z prawem? Takie nakładanie kar za brak płatności? Gdzieś w internecie wyczytałam, że operator ma prawo (niby) tylko do naliczenia odsetek za zwłokę..(coś takiego nawet wyszło z sądu bodajże w Tychach w 2013r)
Rozumiem regulować opłaty związane z abonamentem ale jeśli chodzi o sytuację w której się znajduje zastanawia mnie czy gdybym chciała anulować te karę czy coś by to dało..zapewne jakieś pismo trzeba by było napisać do Play..może ktoś tu na forum miał podobną sytuację i jest mi w stanie odpowiedzieć..kwota zadłużenia w tej chwili to ok.5tys z karą z odsetkami..spłacam to co miesiąc ale nie ukrywam że anulowanie tej kary dużo by zmieniło. Czy ktoś wgl ma pojęcie czy Play na takie coś się godzi po wystosowaniu pisma o anulowanie kary? Dzięki za każdą odpowiedź
 #1067925  autor: Play_Polska
 20 mar 2019, 09:44
@Czarnulkaa, niestety, za pośrednictwem forum nie mamy możliwości udzielenia Ci wyjaśnień. Zapraszamy Cię do kontaktu z Obsługą Klienta, która mając wgląd w dane dotyczące Twojego konta, będzie w stanie odnieść się do opisanej sytuacji i udzielić Ci możliwych informacji. Możesz to zrobić jednym z kanałów, które wymieniamy na stronie https://www.play.pl/pomoc/kontakt.html.
 #1067926  autor: Remington
 20 mar 2019, 10:03
Uwaga! Powyższy wpis pochodzi z konta, które nie zostało zweryfikowane jako autentycznie reprezentujące operatora. Jak tylko uda się tego dokonać, zamieścimy stosowną informację.