DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1067477  autor: aseto
 13 mar 2019, 13:52
Dzień Dobry

Walcze od jakiegoś czasu ale bez efektu (nawet pracownicy T-mobile nie potrafią pomóc) Czy ktoś z doświadczonych formuowiczów posiada wiedzę nt. konfiguracji GPRSa. Dodam że jeśli jest ktoś kto posiada wiedzę na temat konfiguracji GPRS (dla nokii 6310i) w jakiejkolwiek innej polskiej sieci to też będę wdzięczny

Zdaje sobie sprawe że stron WAP już nie ma, ale chce sam sobie zrobić serwis po WAP który będzie mi podawał podstawowe informacje z mojej bazy danych

z góry dziękuję!
 #1067530  autor: aseto
 13 mar 2019, 23:54
Mogę dodać że udało mi się uruchomić transmisje GPRS dla WAP w sieci ORANGE

I rzeczywiscie strony w formiacie WML się wyświetlają :) wraz z grafiką w wbmp. Po dodaniu do tego backendu w php mam potrzebne funkcjonalnosci w telefonie z przed 15lat!

Poczta, newsy, statystyki z mojej firmy (uptime serwerow itd)
bez zbednej inwigilacji FB itp itd. Także to co chciałem osiągnąc. Dzwoni wysyła wiadomości (ma BT więc słuchawka działa) i ma dostęp do internetu w takim zakresie jaki potrzebuje, do tego działa tydzień bez ładowania

Natomiast ciekawi mnie czy GPRS dla WAP działa u innych operatorów czy tylko w Orange?