DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #1066166  autor: mirekK
 25 lut 2019, 10:32
Czy w taryfie "Play Darmowe Rozmowy i Sms-y w Play" da sie uruchomić ten pakiet ? Po zalogowaniu do apki Play24 nie widzę, takiej opcji. W której zakładce powinna się pojawiać ?
Kodem narazie nie testowałem wolałbym 10 GB :)
 #1066479  autor: jarekt
 01 mar 2019, 13:50
@marcin19883, sprawdziłem sporo numerów dostających dzisiaj pakiet i wszystkie dostały kolejne 10GB no i skumulowały się z poprzednimi (jeśli były). Jak zwykle również ważność podstawowego konta i pakietu GB wydłużyła się kolejny raz o 30 dni (w odpowiednich taryfach).

Przy czym te dzisiejsze odnowienia są w taryfach PnKLT i OdN. W kolejnych dniach mam również odnowienia na numerach w rbmSMpl. Dam znać czy wszystko było OK ale nie spodziewam się problemów (to znaczy ja się zawsze spodziewam problemów, szczególnie w taryfach SM, ale na razie nic nie wskazuje na ich ewentualne pojawienie się).
 #1066598  autor: jarekt
 02 mar 2019, 16:33
Najpierw jej przyznali pakiet 1 lutego, a dopiero po 2 dniach (3 lutego) aktywowałeś promo???

Po drugie: pakiet nie jest przyznawany po 30 dniach, ani po 31 dniach, ani po 28, ani po 29.
Pakiet jest przyznawany po miesiącu zawsze tego samego dnia, czyli po różnej liczbie dni, bo miesiąc ma różne ilości dni. Jedyna wyjątkowa sytuacja jest wtedy, kiedy pakiet ma być przyznany w kolejnym miesiącu, w dniu, którego nie ma (a był w poprzednim), ale nie będę się o tym rozpisywał.
 #1066607  autor: jarekt
 02 mar 2019, 17:11
Na dzień dzisiejszy mogę tylko napisać, że usługa aktywowana 1 lutego, zgodnie z oczekiwaniami przyznała kolejny pakiet 1 marca, a aktywowana 2 lutego, przyznała dzisiaj, 2 marca. Nie mam akurat numerów z aktywacją usługi 3 lutego, ale mam w innych dniach lutego i spodziewam się przyznania tego samego dnia w marcu i w kolejnym miesiącu - w kwietniu. Jeśli coś nie będzie tak jak powinno, to na pewno napiszę.

Aktywacja usługi 3 lutego i przyznanie kolejnego pakietu 1 marca jest dla mnie bardzo dziwne i nie pamiętam takiej lub podobnej sytuacji, a przeleciało przez moje kontrolne rączki kilkanaście tysięcy przeróżnych pakietów cyklicznych (płatnych i darmowych).
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7