DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 673 z 692
  • 1
  • 671
  • 672
  • 673
  • 674
  • 675
  • 692
 #1065885  autor: piotrzet
 21 lut 2019, 14:04
Wiadomo wszystko zależy od tego kto ma jaki zasięg. Ale niestety jeśli porównujemy samą ofertę a ktoś potrzebuje dużo netu to ta oferta nawet nie ma statu do oferty MegentaBiznes. Tam i telefon i karta sim ma internet bez limitu od ceny zależy tylko ograniczenie prędkości.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1065906  autor: umcusumc
 21 lut 2019, 17:24
Porównujemy oferty. TM nie dość, że droższa, to gorsza. W telefonie mam też no-limit, choć nigdy nikt nie przekroczył 10 GB, a teraz będzie 2 raz więcej do lejka. W karcie internetowej z kolei limit 20 Mbps jest... zwyczajnie słaby. Przy wyższych prędkościach cena idzie za bardzo w górę. Nawet jeśli pominiemy te ułomności oferty, to pozostaje kwestia świętego spokoju. Przygody firmy kolegi, który przeniósł się do Play po wielu, wielu latach właśnie z TM raczej nie zachęcają mnie do TM. Czyli ani tanio, ani bezproblemowo. To ja jednak zostanę przy sprawdzonym opie. Nie wykluczam, że w końcu Play znajdzie powód, żeby go zmienić. Ale póki co, alternatywy nie ma. A juz na pewno nie na gorszą opcję.
 #1065909  autor: T-mati1
 21 lut 2019, 17:37
właśnie oprócz ceny play nie ma nic do zaoferowania lepszego niż konkurencja. Jakość połączeń stoi na bardzo niskim poziomie, internet też działa jak chce. Sztuczne wydłużanie umowy do 28 miesięcy i łaskawe 4 miesiące gratis też nie są zbytnio atrakcyjne

THUNDER UP!!!
 #1065913  autor: birkut
 21 lut 2019, 18:27
Dostałem dzisiaj smsa : "przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę ze specjalnymi rabatami na smartfony dostępnymi TYLKO dla stałych klientów!"
że jestem na kupnie smartfona skontaktowałem się.

Oferta faktycznie specjalna - za ten abonament, który obecnie płacę 25 zł miało być 80 zł i umowa na 25 miesięcy.
W I opcji za cały okres 625 zł, w II 2000 zł. Zaproponowali mi smartfona za 59zł, który w stacjonarnym sklepie kosztuje 969 zł
I- (625+969)1594 zł II- (2000+59) 2059 zł
za identycznie to samo wychodzi w play 465 zł drożej
Czy oni mają nas za mają za kompletnych idiotów???
Jakimś półgłówką w swoich reklamach płaca milinoy, a nas dy.ają na maksa

Jeszcze Pani mnie przekonywała, że telefon kosztuje 720 zł

wspomnę jeszcze ze w playu jestem ponad 10 lat
Ostatnio zmieniony 21 lut 2019, 18:30 przez birkut, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1065915  autor: umcusumc
 21 lut 2019, 18:30
Do jakości połączeń nie mogę się przyczepić. Po wprowadzeniu VoLTE to już lepiej być nie może. Internet? SOA#1. Zarówno pod względem szybkości jak i niezawodności narzekać nie mogę, N! tylko w Warszawie działa szybciej. Co nie przeszkadza Netflixa czy HBO oglądać. Skoro oferta Play nie jest atrakcyjna, to o TM nawet nie ma co zaczynać rozmowy - drożej i gorzej. W takim razie co: Plus czy Orange ma lepszą ofertę? Choć w kwestiach poza ofertowych zarówno Plus jak i Orange są u mnie skreśleni. Ale każdy może mieć inne zdanie, tak jak pisałem, dla mnie święty spokój jest najważniejszy. Niestety żaden z pozostałych operatorów nie wykazał się w tym punkcie. A Play po prostu działa.
 #1065930  autor: T-mati1
 21 lut 2019, 20:04
umcusumc pisze:Do jakości połączeń nie mogę się przyczepić. Po wprowadzeniu VoLTE to już lepiej być nie może. Internet? SOA#1. Zarówno pod względem szybkości jak i niezawodności narzekać nie mogę, N! tylko w Warszawie działa szybciej. Co nie przeszkadza Netflixa czy HBO oglądać. Skoro oferta Play nie jest atrakcyjna, to o TM nawet nie ma co zaczynać rozmowy - drożej i gorzej. W takim razie co: Plus czy Orange ma lepszą ofertę? Choć w kwestiach poza ofertowych zarówno Plus jak i Orange są u mnie skreśleni. Ale każdy może mieć inne zdanie, tak jak pisałem, dla mnie święty spokój jest najważniejszy. Niestety żaden z pozostałych operatorów nie wykazał się w tym punkcie. A Play po prostu działa.
Kolega chyba nie wierzy w co sam pisze albo jest jakimś fanatykiem/pracownikiem. Nie widzę sensu kontynuowania tej zbędnej rozmowy na temat jakości usług play, bo sama z siebie opinia o najgorszej jakości usług się nie wyrobiła

THUNDER UP!!!
 #1065937  autor: umcusumc
 21 lut 2019, 20:42
Cóż, obawiam się, że to nie kwestia wiary. Może metoda zdartej płyty w końcu zadziała: Play zapewnia mi święty spokój i działa. W odróżnieniu od Plusa i Orange. TM odpada w przedbiegach - zwyczajnie nie zamierzam ryzykować wpadnięcia w takie bagno, w jakim był kolega. TM zrobił co mógł, żeby skutecznie zniechęcić do korzystania z ich usług. Żeby była jasność, robił to na wiele lat przed 31.01.19, reklamacja goniła reklamację, jak nie na wysokość rachunku, to na brak lub nadmiarowość usług, które same się włączały lub wyłączały. Po prostu magia :) Plus nie ma zasięgu w moich okolicach, a z Orange zerwałem umowę z powodu świadczenia usług w kratkę (przy czym dwa razy "zgubili" papier z moją rezygnacją i prawie mnie podali do sądu). Więc wybacz, jeśli mowa o jakości świadczonych usług, to mam jak najgorsze doświadczenia z pozostałymi operatorami. Ale fakt, mogłem mieć pecha i ogólnie W3 wymiata, a Play ssie. Może...
 #1065949  autor: piotrzet
 21 lut 2019, 22:57
umcusumc pisze:
21 lut 2019, 18:30
Do jakości połączeń nie mogę się przyczepić. Po wprowadzeniu VoLTE to już lepiej być nie może. Internet? SOA#1. Zarówno pod względem szybkości jak i niezawodności narzekać nie mogę, N! tylko w Warszawie działa szybciej. Co nie przeszkadza Netflixa czy HBO oglądać. Skoro oferta Play nie jest atrakcyjna, to o TM nawet nie ma co zaczynać rozmowy - drożej i gorzej. W takim razie co: Plus czy Orange ma lepszą ofertę? Choć w kwestiach poza ofertowych zarówno Plus jak i Orange są u mnie skreśleni. Ale każdy może mieć inne zdanie, tak jak pisałem, dla mnie święty spokój jest najważniejszy. Niestety żaden z pozostałych operatorów nie wykazał się w tym punkcie. A Play po prostu działa.
Jeśli internet bez limitu danych nazywasz gorzej i drożej to jak nazwać ofertę tą o której piszesz? Kpina? Drożyzna totalna?. Pokaż mi taka ofertę w Play taniej. Z chęcią się zapoznam. Po za tym gdzie w Play są minuty za granicę? Nigdzie. Każdy operator to ma nawet Plus. W Play nawet nie ma opcji dokupienia takich minut. Obecnie oferta Play dla biznesu jest najsłabsza i takie są fakty niestety. To że tobie starczy 20GB nie znaczy że każdemu są różne firmy które korzystają np z chmury w telefonie i im ten pakiet poszedł by w 2 dni albo 200 GB do biura? Co mi tutaj da pełna prędkość przy takiej małej paczce internetu? To kolejny żart i pokazuje słabość tej oferty.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1065951  autor: umcusumc
 22 lut 2019, 00:11
Też mam Internet bez limitu (oczywiście z mniejszym lejkiem niż w TM). Do tego na karcie internetowej zużywamy ok 100 GB. Dla mnie jednoznacznie wynika, że oferta TM jest gorsza (predkość) i droższa. Jeszcze nigdy nie dzwoniłem za granicę przez telefon. Każdy normalny kontrahent czy nawet rodzina używa różnej maści komunikatorów (chyba by mnie taki HP śmiechem zabił, jakbym chciał calla robić via telefon). Fakty są takie, że dla oferta dla biznesu od TM jest gorsza. Mówi to zarówno rachunek ekonomiczny jak i prędkość internetu. Takie są właśnie fakty :)

Trochę już firm przerobiłem. Nigdy nie widziałem żadnej chmury w telefonie i tym podobnych bajerów. Są z całą pewnością specyficzne firmy/zawody, gdzie bywają takie rozwiązania, jednak słowem kluczem jest "bywają".

Żartem jest niestety oferta i jakość obsługi TM. Annopol to już tylko wisienka na torcie, takie creme de la creme.

I może tym smutnym podsumowaniem spuśćmy zasłonę milczenia na TM i zakończymy offtop.
 #1065993  autor: damdol5
 22 lut 2019, 16:23
Jest jeszcze coś takiego jak oferta specjalna a w niej można zrobić naprawdę fajne warianty dla klientów biznesowych. Zaczynając od przydzielenia dodatkowego rabatu na telefon, dodania do tego pakietu minut na połączenia międzynarodowe (100 minut bądź no limit) czy też karty Internetowej z 1 TB na pełnej prędkości i Net Boxem w zestawie - Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na priv :)
 #1066346  autor: pieta231
 27 lut 2019, 23:22
Witam. Za miesiąc kończy mi się umowa w play. Aktualnie place 25 zł za no limit rozmowy, SMS, MMS, 7gb internetu. Formuła Solo M Replay. Konsultanci dzwonili ze smiesznymi ofertami. Czy wypowiadając umowe jestem w stanie coś ugrać lepszego? Czy nie wykonując żadnych ruchów umowa z obecnymi warunkami przechodzi na czas nieokreślony?
 #1066355  autor: pakierhakierxd
 28 lut 2019, 12:21
Tak przechodzi
jest za 25/30 to samo co masz ale z 10 gb a potem lejek 1 mb -mojej siostrze podpisałem to na 24 mc ,mamie na 18 ,niby teraz najczęściej proponują 28 mc !
ja na taki czas się nie godzę i przejdę raczej na kartę za 30zł no limit rozmowy no limit sms 15 gb a potem 1 mb.

Pozdrawiam :)
 #1067258  autor: TomekO
 10 mar 2019, 19:49
Mam RBM za 49 zł. Interesuje mnie przedłużenie i zakup internetu mobilnego na drugiej karcie 200-300 GB ? Przedłużając umowę głosową dostanę rabat 10 zł na abonament internetowy ? Mam możliwość zmiany na ofertę dla firm. Znalazłem ofertę Biznes Ultra Box 6 miesięcy za 0 zł przy przeniesieniu numeru, dwie karty SIM, głosowa nielimitowane rozmowy, SMSy i 20 GB i druga karta 200 GB, wszystko za 50 zł. Nie wiem czy dobrze doczytałem, że jest możliwość przywrócenia limitu danych za 20 zł tylko nie wiem czy o 100 GB czy tyle ile jest w pakiecie 200 GB ? Wychodzi na to, że lepiej kombinować i przenosić numer niż przedłużać umowę ? Dostane lepszą ofertę przy przedłużeniu ? Oferta 1 TB w biznesie to pewnie okolice 200 zł ?
 #1067454  autor: s-bart
 13 mar 2019, 09:35
Witam.
Skończyła się umowa, rezygnacja złożona.
Co można ugrać jeżeli chciałbym wziąć telefon na abonament?
Do tej pory był sam abonament Formuła Solo L za 55 zł.
Można mieć jakąś zniżkę na abonament lub telefon? Interesowała by mnie taryfa Solo M.
Czy po złożeniu rezygnacji konsultanci zawsze dzwonią?
Na koncie pojawiła się informacja: "Przygodo trwaj! Sprawdź ofertę przedłużenia umowy, którą dla Ciebie przygotowaliśmy" oraz przycisk "przedłuż umowę". Warto to zobaczyć czy lepiej nie zawracać sobie tym głowy?

Pozdrawiam
Bartek
 #1067474  autor: pakierhakierxd
 13 mar 2019, 12:49
Dostaniesz propozycję bez telefonu na 25 mc na stronie
no limit rozmowy
no limit sms i mms
10 gb a potem lejek 1 mb lub 30 gb a potem 1 mb

50/60 mc bez telefonu !

z telefonem od 60zł mc to samo co bez za 50 i jakiś Y5 2018 za 89 outlet ;)

ja czekam na ofertę bez tel za 30 bo inaczej po wielu latach abonamentu w Play przejdę na prepaid w Play ;) ,telefon od dawna za gotówkę lub raty ,mam P20.

Pozdrawiam :)
 #1067631  autor: s-bart
 15 mar 2019, 10:11
pakierhakierxd pisze:
13 mar 2019, 12:49
Dostaniesz propozycję bez telefonu na 25 mc na stronie
no limit rozmowy
no limit sms i mms
10 gb a potem lejek 1 mb lub 30 gb a potem 1 mb

50/60 mc bez telefonu !

z telefonem od 60zł mc to samo co bez za 50 i jakiś Y5 2018 za 89 outlet ;)

ja czekam na ofertę bez tel za 30 bo inaczej po wielu latach abonamentu w Play przejdę na prepaid w Play ;) ,telefon od dawna za gotówkę lub raty ,mam P20.
Dokładnie taka jest oferta.

Przy wyborze abonamentu z urządzeniem można tylko ugrać 6 miesięcy abonamentu za darmo i być może -100 zł na telefon. Prawie się udało, konsultantka miała zadzwonić później ale zadzwonił inny konsultant do mojej siostry i zaproponował gorszy telefon mówiąc, że jest lepszy i ona się zgodziła :?
Anulowałem to zamówienie, ale później tylko proponowali to co jest na stronie Play.
Listownie przysłali potwierdzenie rezygnacji i ofertę za 30 zł miesięcznie replay solo z rabatem na abonament IV:
- no limit rozmowy
- no limit sms i mms
Ale bez internetu? Trochę słabo.
Konto chwilowo jest zablokowane. Konsultant mówił, że są dostępne oferty na koncie ale nie można zawrzeć nowej umowy. Oczywiście oferty takie jak na stronie z Play + abonament 0 zł na 6 miesięcy.
 #1067635  autor: marspam36
 15 mar 2019, 10:42
Witam serdecznie,

Posiadam teraz ofertę SIM Formuła BIZBOX - 3 numery, rozmowy i sms za darmo, 10GB wspolnego neta - 80 zl brutto. Dostałem ofertę teraz za 100zl netto - 20GB wspoldzielny internet, 200gb na karcie do neta, nielimitowane rozmowy + tidal 24m. Co można uzyskać w DUK? Obecna cena nie jest zachęcająca, w PLUS przy przeniesieniu jest ok 73zl brutto za to samo, bez dodatkowej karty do neta i tidala.
 #1067641  autor: pakierhakierxd
 15 mar 2019, 11:07
Po wysłaniu wypowiedzenia dali bez netu czy oni są śmieszni !
Do mnie tez ciągle komunikaty na Play24 itp i ten szajs proponują....

Chyba jednak przejde na ofertę na kartę 30zł mc + 5zł mms lub Redbull Mobile abonament na czas nieokreślony. Ale chyba wolę już kartę bo widzę jak szanują abonamentowców ! ,kiedyś Play miał lepsze oferty ,co raz bardziej schodzi na psy w abo. nie będe płacić 50zł abo aby mieć wszystko !!! ,tak jak teraz 55 -skoro w Redbull Mobile itp jest za 30 ;)

pozatem nie korzystam jakoś dużo aby dalej tyle płacic :(

Podsumowanie 01.02.2019 - 28.02.2019 Pokaż statystyki
Połączenia wychodzące Wiadomości SMS / MMS Transfer danych Zakupy mobilne Łączny koszt
80:09 min. 208 / 5 szt.
Łącznie 3,76 GB
Z pakietu
danych 3,76 GB
0 szt. 1,32 zł

Podsumowanie 01.03.2019 - 15.03.2019 Pokaż statystyki
Połączenia wychodzące Wiadomości SMS / MMS Transfer danych Zakupy mobilne Łączny koszt
12:30 min. 31 / 2 szt.
Łącznie 1,68 GB
Z pakietu
danych 1,68 GB
0 szt. 0 zł

Pozdrawiam :)
  • Strona 673 z 692
  • 1
  • 671
  • 672
  • 673
  • 674
  • 675
  • 692
  • 1
  • 671
  • 672
  • 673
  • 674
  • 675
  • 692