DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #1064354  autor: jarekt
 04 lut 2019, 13:11
Pakiet jest dostępny tylko apce mobilnej P24 (lub kodem ale wtedy jest 2 razy mniej, 3x5GB). Pamiętaj aby pakiet uruchomić w taryfie z łatwym/tanim sposobem na wydłużenie ważności konta (albo zrób sobie odpowiednią ważność wcześniej). Po zmianie taryfy przez około 30-120 minut w apce widnieje jeszcze stara taryfa np. nie objęta promocją i nie można przez ten czas aktywować pakietu (nie ma go na liście).
 #1064788  autor: jarekt
 08 lut 2019, 12:39
Zgodnie z regulaminem po zmianie taryfy:
a) ani nie otrzymasz kolejnego 10GB,
b) ani nie będzie można aktywować kolejny raz promocji.

Ale czy w systemie nie ma jakiegoś błędu to dopiero za 3-4 tygodnie się przekonamy (punkt a.) lub od razu (punkt b.) jeśli ktoś spróbuje i napisze.
 #1065582  autor: PACYFIKATOR
 18 lut 2019, 20:03
https://www.play.pl/promocja/30GB/

Zauważył ktoś z was błąd na stronie?

Kto może skorzystać z promocji Darmowy internet 30 GB?

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy ofert:
Play na Kartę,
Play na Kartę Lubię to!,
Formuła Play na Kartę,
Play na Kartę Rok Ważności Konta,
Play na Kartę odNOWA,
RBM Energy na Kartę,
Internet na Kartę.

Chodzi o to ze w aplikacji mobilnej play24 nie widzę zakładki do włączenia tego internetu... (10Gb) lub (5Gb kodem), kod tez nie działa..
Możecie napisać jak jest u was ? Chodzi mi o taryfę RMBE
Ostatnio zmieniony 18 lut 2019, 20:07 przez PACYFIKATOR, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1065804  autor: goldenmen
 20 lut 2019, 16:21
miałem własnie się pytać was czy mozecie aktywować bonus w RBME bo na stronie jest ze oferta w tej taryfie występuje a mi wyskakuje komunikat poprzez aktywacje kodem ze usługa chwilowo nie dstąpna spróbuj pózniej i tak jest od kilku godz. Zdziwiony byłem tą informacją na stronie playa bo kojarzyłem ze w tej taryfie nie moge aktywowac promocji bo inaczej zrobił bym to juz dawno. Ale jak widac to jest bład na stronie

aktualizacja

sprawdziłem i juz na stronie nternetowej poprawili informacje czyli musza czytac forum
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7