DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1065836  autor: Endas90
 20 lut 2019, 22:07
Szanowni Państwo,

Chciałbym zmienić operatora na T-MOBILE i zakupić taki pakiet usług:
- abonament telefoniczny (no limit wszystko + 10 lub 20 GB - w zależności, czy 20 GB jest możliwe);
- internet domowy 60;
- internet mobilny RELAX;

Jaka byłaby oferta za dany pakiet usług:
- za abonament telefoniczny (40 zł za 20 GB dałoby radę dla osoby przenoszącej numer?)
- internet domowy 60 (60 zł)
- internet mobilny RELAX (40 zł)
Łącznie: 140 zł.
Czy ktoś orientuje się może, czy dałoby się zniżyć pakiet lub otrzymać jakąś zniżkę na całkowity pakiet usług.

Pozdrawiam,
Andrzej
 #1065983  autor: piotrzet
 22 lut 2019, 14:01
Jest możliwe 20 GB wtedy miesięcznie cena wynosi 60 zł. Czyli wtedy miesięcznie 60zł za telefon, relax 39,99 i domowy 65zł miesięcznie daje 164,99zł. Chyba za ofertę telefony i internetu domowego będzie rabat czyli 154,99. Możesz zadzwonić też do BOK może np ten internet Relax dostaniesz taniej.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1066053  autor: Endas90
 23 lut 2019, 11:57
Ok, dzięki za odpowiedź Piotrze. Dokładnie tak było. Dostałem zniżkę 10 zł za pakiet abonament + internet domowy.
Ewentualnie otrzymałem informację o zniżkę 10 zł za przeniesienie, ale jak dobrze usłyszałem to oferta z telefonem. Jakby udało mi się coś innego 'wytargowac' to dam znać.
Zastanawia mnie inna opcja - abonament na 6 m-cy samego telefonu i 'przemęczyc' się ten okres z 2GB, a później po tym czasie 'renegocjowac' umowa o to wszystko, gdy JUŻ jestem 'oficjalnie' klientem, ale zobaczymy. Może inni operatorzy mi coś lepszego zaoferuje, ale jednak chciałbym T-MOBILE, bo po moich testach najlepiej wychodził z łączem w moim rejonie