DAJ CYNK
  • Dylematy przy zakupie, dyskusje o wyższości jednych telefonów i marek nad drugimi.
Dylematy przy zakupie, dyskusje o wyższości jednych telefonów i marek nad drugimi.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.
4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1064703  autor: lastro2
 07 lut 2019, 17:39
Mam okazje kupić w dobrej cenie dwumiesięczną Nokie(jakies 700zł) - Podoba mi sie jej design i ekran chyba też dobry a wiec 2 z 3 rzeczy na ktorych mi zależy są na plus. Aczkolwiek mam wątpliwosci co do najwazniejszego czyl aparatu. W dzień jest dobrze jak chyba w kazdym telefonie, ale za to w nocy wydaje sie, ze jest słabo  https://youtu.be/K7z1QOp35VA?t=325 Ktoś wie, czy moge tu zainstalować Gcam? Moze to rozwiązaloby moj problem.

Niecałe 100zł tnaiej moge kupić 10 miesięczny LG g6 ktory wydaje sie byc najlepsza opcją jesli chodzi o aparat, ma stabilizacje, no i szeroki kąt - fajna sprawa. Aczkolwiek designem i ekranem pewnie przegrywa z Nokią, no i ma 10 miesięcy

Kolejną opcją jest dwumiesieczna Motorole g6plus. W kwestii aparatu wydaje sie też niezły, chyba nawet lepszy od Nokii w nocnych warunkach, https://youtu.be/5jviilincZE?t=275 na plus też większy ekran względem LG

Najchętniej wzialbym tą Nokie ze wzgledu na wygląd i ekran, wydajnosc chyba tez wystarczająca(nie gram w gry) ale wlasnie ten aparat... Gcam załatwi sprawe? Jesli nie to lepiej brać 10miesięczny LG czy dwu miesieczną Motorole? A może zenfone 4 554kl?  Mozliwe ze moglbym go kupić okazyjnie nowego za okolo 600zł, ale nie wiem czy to dobra opcja zważajac na brak aktualizacji i troche rpzestarzaly front)pasy startowe), no i czytajac opinie na ceneo chyba ma jakis wyjatkowo słaby mikrofon do rozmów...
 #1065085  autor: FKS_91
 12 lut 2019, 18:19
Nokia ma słabą baterie, brak szybkiego ładowania (chyba). LG G6 pod względem wydajności oraz aparatu lepiej wygląda od konkurentów. Minusem jest, że jest już dwuletnim telefonem, który dostanie aktualkę jeszcze do andorida 9.0. Ja chyba wybrał bym LG.
 #1065090  autor: Lawrence72
 12 lut 2019, 19:03
Gscam powinien spokojnie podejść na tego andka ale pytanie czy będzie tego jakiś wymierny efekt. Pod względem samego aparatu dosyć optymalnie wypada G6: aparat z szerokim kątem, matryca od Sony, jakość zdjęć jest dobra nawet po zmroku i w gorszych warunkach oświetleniowych.