DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 92 z 179
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 179
 #1064997  autor: piotrzet
 11 lut 2019, 12:01
https://mobile.twitter.com/RzecznikPlay ... 8592349184
Żenady ciąg dalszy. :lol: Jak tak chcecie żeby już patrzeć na te wyniki bez RK to wyłączcie wszystkim RK wtedy będzie to bardziej wiarygodne. Chodź i tak dalej będzie to ciekawostka, a nie faktyczny stan sieci.
T-Mobile oczywiście od rana również się spuszcza nad 1 miejscem :lol:
Ostatnio zmieniony 11 lut 2019, 14:17 przez piotrzet, łącznie zmieniany 1 raz.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1064999  autor: JFK2016
 11 lut 2019, 13:07
piotrzet pisze:
11 lut 2019, 12:01
https://mobile.twitter.com/RzecznikPlay ... 8592349184
Żenady ciąg dalszy. :lol: Jak tak chcecie żeby już patrzeć na te wyniki bez RK to wyłączcie wszystkim RK wtedy będzie to bardziej wiarygodne. Chodź i tak dalej będzie to ciekawostka, a nie faktyczny stan sieci.
Oczywistym jest że o jakości/prędkości konkretnej sieci można pisać opierając się na jej infrastrukturze, a nie na RK. Po prostu nie możesz się przyzwyczaić/jak wielu że P4 ma najbardziej spójną i wydajną sieć na dzień dzisiejszy, po wyłączeniu patologii z darmowym netem w RBM i rozbudowie sieci będą cały czas walczyć o 1 na podium (podobnie jak inni hejterzy próbujący manipulować wynikami T-Mobile opierając się na nadajnikach z działającym wyłącznie LTE800, rynek jest nasycony i mimo tego że oferta no-limit jest dostępna od 1,5 roku to nie zachwiało to siecią).
 #1065004  autor: jarekt
 11 lut 2019, 14:00
Jak Play był 3 lub 4 (albo jest), bo mu "doliczano" roaming krajowy w postaci limitu 2Mbit/s czy obecnie 3Mbit/s (bo nikt z benchmarkowców nie pokazywał ile naprawdę sieć własna Play wyciąga, tak jak to pokazywali dla Orange, Plusa i T-M), to ten troll trąbił w kółko o speedtestach, że są OK, że T-Mobile pierwszy, że lider, że najlepsza sieć, że oferta neta domowego bezkonkurencyjna ("znajdź lepszą, pokaż mi"), bla, bla, bla.

Jak Play od kilku miesięcy jest #1, to również trąbi w kółko o speedtestach, ale że niemiarodajne, że do d@@y, że trzeba zaniżyć wyniki i uwzględnić RK i tylko takie prezentować, bla, bla, bla.

Wieczny ból tyłka we wszystkich tematach i we wszystkich internetach.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2019, 10:22 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano. Aktualizacja treści by zachować sens wypowiedzi.
 #1065078  autor: spotify
 12 lut 2019, 16:44
JFK2016 pisze:
11 lut 2019, 13:07
Po prostu nie możesz się przyzwyczaić/jak wielu że P4 ma najbardziej spójną i wydajną sieć na dzień dzisiejszy, po wyłączeniu patologii z darmowym netem w RBM i rozbudowie sieci będą cały czas walczyć o 1 na podium (podobnie jak inni hejterzy próbujący manipulować wynikami T-Mobile opierając się na nadajnikach z działającym wyłącznie LTE800, rynek jest nasycony i mimo tego że oferta no-limit jest dostępna od 1,5 roku to nie zachwiało to siecią).
Ale wymyslasz teraz. Zauważ, że jak W3 ogarnia od lat sieci mobilne na wioskach i Play nie było to z reguły mają prędkości dość średnia. Pojawi się Play, którego nie było. Pojawi się Play po którym lata wiatr jeszcze bo nikt nie ich nie obciąża. Wtedy jest jasne, że ok 2500 stacji postawionych w ciągu ostatnich dwóch lat, głównie na terenach na których nie istnieli wcześniej powoduje zawyżenie prędkości. To jest normalne. Masz np w słynnym przytaczaniu przez @piotrzet w Krakowie 2Mb/s w Play + wioska, gdzie nowa nie śmigana i nie obciążona stacja wyciąga grubo ponad 100Mb/s. Więc jaka z tego jest średnia?
Dajcie im chwile i zobaczymy jak będzie nowo budowana sieć (jak to piszesz najbardziej wydajna) np rok po rozbudowie.
I od razu uczulam bo czytam tez ciekawe wpisy - że Play ma najwięcej ludzi bo tak podaje w raportach. Tylko nikt nie bierze pod uwagę, ze ok 2,5mln to SIMy martwe z ich ponad 15mln
jarekt pisze:
11 lut 2019, 14:00
Jak Play od kilku miesięcy jest #1, to również trąbi w kółko o speedtestach, ale że niemiarodajne, że do d@@y, że trzeba zaniżyć wyniki i uwzględnić RK i tylko takie prezentować, bla, bla, bla.
Kolejny mądry. Od jakich kilku? 2 może 3 miesiące.
Kolejna sprawa, gdzie wszyscy byli jak Play był ostatni? Nikt nie pamięta, jak na telepolis kiedys co wynik Play był pierwszy. Wtedy Gruszka się podniecał. Później jak spadli za N! to nabrał wody w usta.

W każdym razie śmiać mi się chce z tych rankingów. Nigdy tego pod uwagę nie biorę jak również moi znajomi.
A RK powinien być uwzględniony ale dla informacji. Bo sieć Play nadal bez RK nie istnieje. Jeśli pozbędą się RK to będę mogli się tym chwalić jaką mają sieć. Obecnie to śmiech na sali co ich marketing wyprawia. Chyba obecnie najmniej koloryzuje marketing Orange.
 #1065082  autor: piotrzet
 12 lut 2019, 18:06
spotify
Ale ja nie twierdzę, że wioski chodzą w Play wolno. Właśnie tam są piękne prędkości ponad 100 Mb/s a nawet i ponad 200 Mb/s, a centrum Krakowa czy Warszawy to dno i metr mułu poniżej 5 Mb/s bardzo często w okolicach 1-2 Mb/s. To jest dla mnie śmieszne, bo o ile na wsi można mówić, że im się nie opłaca o tyle w mieście powinno to chodzić min te 30-40 Mb/s cały dzień.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1065103  autor: umcusumc
 12 lut 2019, 20:46
spotify pisze:
12 lut 2019, 16:44
Dajcie im chwile i zobaczymy jak będzie nowo budowana sieć (jak to piszesz najbardziej wydajna) np rok po rozbudowie.
Ja tak właśnie obserwuję jeden nadajnik - w grudniu '18 miał rocznicę. Jest spadek prędkości, tam gdzie kiedyś dochodziło do 150 Mbps, teraz max to 140 Mbps. W szczycie zamiast 120 Mbps jest 100. Myślę, że trzeba by poczekać jeszcze 2 lata, że by dać szansę ludziom na przejście do Play, żeby odbiło się to bardziej na sieci.
spotify pisze:
12 lut 2019, 16:44
I od razu uczulam bo czytam tez ciekawe wpisy - że Play ma najwięcej ludzi bo tak podaje w raportach. Tylko nikt nie bierze pod uwagę, ze ok 2,5mln to SIMy martwe z ich ponad 15mln
Żeby nie być stronniczym, należy również uczulić, że pozostali operatorzy nie dzielą się równie ochoczo swoimi martwymi duszami. Każdy może sobie z tego wyciągnąć wniosek jaki uważa za stosowny, niekoniecznie zbieżny z moją teorią spiskową ;)

A w świetle tego, jakie psy wiesza się zazwyczaj na Plusie, ja jestem zadowolony. Od ponad 5 lat średnio ciągle mam 50 Mbps, minimalnie w szczycie 30 Mb/s, a maksymalnie 80 Mbps. Żyć nie umierać. Tylko ten nieszczęsny FUP załączający się od razu po przekroczeniu limitu ;)
 #1065352  autor: JFK2016
 16 lut 2019, 14:03
spotify pisze:
12 lut 2019, 16:44
Zauważ, że jak W3 ogarnia od lat sieci mobilne na wioskach i Play nie było to z reguły mają prędkości dość średnia. Pojawi się Play, którego nie było. Pojawi się Play po którym lata wiatr jeszcze bo nikt nie ich nie obciąża. Wtedy jest jasne, że ok 2500 stacji postawionych w ciągu ostatnich dwóch lat, głównie na terenach na których nie istnieli wcześniej powoduje zawyżenie prędkości.
Co znowu fantazjujesz z tym zawyżaniem wyników na nowych stacjach-nie ma klientów nie ma testów (ja wiem że nie lubisz z kilkoma osobami na forum tego typu rankingów, zwłaszcza jak przegrywa N, a powtórzę się po raz kolejny czy to się komuś podoba czy nie tj. najbardziej miarodajny wskaźnik prędkości/jakości sieci w ujęciu ogólnokrajowym). Po za tym tak przy obciążeniu ruchem data, jak i wykonywaniu testów liczą się głównie klienci data-raz to oni generują ruch, dwa oni są w stanie robić testy ze względu na zawartość pakietu data (klienci voice przy kilku testach na dobrym telefonie i nie obciążonym nadajniku w ciągu kilku minut zużyją posiadany pakiet data).
spotify pisze:
12 lut 2019, 16:44
Masz np w słynnym przytaczaniu przez @piotrzet w Krakowie 2Mb/s w Play
Nie wierzę w takie testy, jak ktoś chce to je zrobi (mogę polecić jednego specjalistę od Plusa). U mnie sieć Play do 1.11.2018 w godzinach szczytu poza LTE2100 była nie używalna, po wyłączeniu patologi z DIL można używać sieci nawet w paśmie LTE800 i Play w okolicy nie uruchamiał żadnego nowego nadajnika. Także jak ktoś chce się bawić w takie testy to info: który nadajnik, jakie pasmo LTE/3G. To samo mogę napisać o tym jak co niektórzy "trzepali pianę" że T-Mobile w ciągu 0,5 roku zatka się z powodu oferty internetu domowego bez limitu, pisałem że tak się nie stanie to jest fakt (rynek jest nasycony i nie łatwo jest zdobyć klienta data, do tego jeszcze przybywa łącz światłowodowych i robi się nadpodaż usługi).
spotify pisze:
12 lut 2019, 16:44
I od razu uczulam bo czytam tez ciekawe wpisy - że Play ma najwięcej ludzi bo tak podaje w raportach. Tylko nikt nie bierze pod uwagę, ze ok 2,5mln to SIMy martwe z ich ponad 15mln
A tutaj to się z kolegą zgadzam w 100%, ba powiem więcej Play nie jest tanią siecią w voice-ratują ją reklamy, podobnie jak w przypadku internetu Plusa (w tym przypadku to mam wrażenie że mają one charakter prewencyjny...), klony działające na infrastrukturze Plusa zabijają cenowo wszystkich (dobrze że oni nie mają kasy na kampanie reklamowe).
spotify pisze:
12 lut 2019, 16:44
W każdym razie śmiać mi się chce z tych rankingów. Nigdy tego pod uwagę nie biorę jak również moi znajomi.
A RK powinien być uwzględniony ale dla informacji. Bo sieć Play nadal bez RK nie istnieje. Jeśli pozbędą się RK to będę mogli się tym chwalić jaką mają sieć. Obecnie to śmiech na sali co ich marketing wyprawia. Chyba obecnie najmniej koloryzuje marketing Orange.
Są dla ciebie nie wygodne dlatego tak piszesz, czy sieć Play istnieje czy nie bez RK, to w przypadku rankingów konkretnych sieci nie ma to żadnego znaczenia, może być oceniana tylko jej własna infrastruktura.
 #1065354  autor: piotrzet
 16 lut 2019, 14:34
JFK2016
Skoro dla ciebie takim wyznacznikiem jakości sieci są te speedtesty to gratuluję. Ale wiesz średnia pensja w Polsce to około 3500 ciekaw jestem ile osób zobaczy chociaż te 3000 na rękę. Widać nie wiesz co to jest średnia arytmetyczna. Skoro Play ma taką super sieć jak nam to tutaj prezentujesz to po co im dalej RK? Przecież to tylko strata kasy w tym momencie jeśli mają taką super sieć. Co do obciążonych i nieobciążonych lokalizacji. To tutaj kolega @spotify ma pełną rację. Koło mnie jest nadajnik, który ma komplet częstotliwości prędkości na sektorze który jest w moją stronę około 170 Mb/s dokładnie w tym samym miejscu N! z wspólnym 1800 prędkości cały dzień min 50 Mb/s. Więc widać, że po obu hula wiatr. Robiąc testy nawet kilka razy dziennie co bardziej podniesie średnią 50 Mb/s czy 170 Mb/s? Bo dla mnie to jest jasne. N! w żadnym wypadku nie doda kolejnych częstotliwości gdyż jest to po prostu zbędne.
Kolejna rzecz to zasięg Play w wielu lokalizacjach nie ma swojego zasięgu N! ma samą 800, co daje max 75 Mb/s realnie koło 20-30 jak nie mniej w Play żaden test niezostanie wykonany nie obniży średniej tutaj owszem. Pomijam już zapchane lokalizacje, bo takie w każdej sieci są. Kolejna sprawa to nadajniki N! po modernizacji najczęściej to komplet do tego 256QAM i czasem też MIMO 4x4 niestety ale żyjemy w takim kraju gdzie nie każdego stać na flagowca, który wspiera wszystkie możliwe technologie. Play również w 2600 ma 20 MHz N! w żadnej częstotliwości nie ma takiej szerokości pasma. Tutaj również może mieć to znaczenie w przypadku tańszych telefonów.
Jedynym wiarygodnym pomiarem jakości sieci są tzw test drive. Wykonywane w tym samym czasie, na tym samym urządzeniu w każdej sieci. Niestety nikt takich nie robi a ostatni wiarygodny test był w Warszawie kilka miesięcy temu robiony przez RFBenchmark i faktycznie na jego podstawie można oceniać jakość sieci, a nie śmiesznych testach, które są oparte na średniej arytmetycznej i to robione na urządzeniach najczęściej nie wspierających wszystkich nowych technologi co również zaniża wyniki. Także wypisuj dalej te bzdury jakie te testy są wiarygodne, a nikt tutaj po za tobą nie bierze ich na poważnie.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1065357  autor: JFK2016
 16 lut 2019, 15:11
piotrzet pisze:
16 lut 2019, 14:34
To tutaj kolega @spotify ma pełną rację. Koło mnie jest nadajnik, który ma komplet częstotliwości prędkości na sektorze który jest w moją stronę około 170 Mb/s dokładnie w tym samym miejscu N! z wspólnym 1800 prędkości cały dzień min 50 Mb/s. Więc widać, że po obu hula wiatr. Robiąc testy nawet kilka razy dziennie co bardziej podniesie średnią 50 Mb/s czy 170 Mb/s? Bo dla mnie to jest jasne. N! w żadnym wypadku nie doda kolejnych częstotliwości gdyż jest to po prostu zbędne.
Tu już nie chodzi o to żebyś Ty zrozumiał kogokolwiek co piszę niezgodnie z Twoim tokiem myślenia, Ty sam siebie nie rozumiesz i nie potrafisz przeliczyć prostych danych?! Wiesz ile zużyjesz pakietu gdy zrobisz test z wynikiem 170Mbps?! Dlatego ja nie przypadkowo piszę że liczą się tylko klienci data, którzy praktycznie w większości okresu rozliczeniowego są w stanie je zrobić tez lejków. I oczywiście na takich nowych stacjach Play pojawiają się tylko klienci z Iphone 8 +... i S8 +... .
piotrzet pisze:
16 lut 2019, 14:34
Jedynym wiarygodnym pomiarem jakości sieci są tzw test drive. Wykonywane w tym samym czasie, na tym samym urządzeniu w każdej sieci. Niestety nikt takich nie robi a ostatni wiarygodny test był w Warszawie kilka miesięcy temu robiony przez RFBenchmark i faktycznie na jego podstawie można oceniać jakość sieci, a nie śmiesznych testach, które są oparte na średniej arytmetycznej i to robione na urządzeniach najczęściej nie wspierających wszystkich nowych technologi co również zaniża wyniki. Także wypisuj dalej te bzdury jakie te testy są wiarygodne, a nikt tutaj po za tobą nie bierze ich na poważnie.
Ty będziesz decydował kto bierze je poważnie lub nie :lol: , I twoje drive są najważniejsze... :lol: . Bo przecież w Play abonenci robią testy tylko na Iphone od 8 w górę i Samsungach również od 8 w górę, a u pozostałych abonenci robią testy na Myphonach :lol: . Najważniejsze są tutaj użyte modemy w urządzeniach stacjonarnych, które w większości albo nie posiadają agregacji w ogóle, albo jak już to bez 256QAM.
 #1065358  autor: piotrzet
 16 lut 2019, 15:18
JFK2016
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Gdzie napisałem, że w Play robią tylko na flagowcach? Nigdzie. Napisałem, że żeby to było wiarygodne każdy musiałby mieć flagowca pokroju S9 żeby nie ograniczać prędkości z powodu urządzenia końcowego. I to nie tylko w Play ale i innych sieciach. No ja wiem, że tobie drive testy nie odpowiadają, bo tam oprócz parametru prędkości mierzone są także inne i w nich również Play wtedy słabo wypadł. Bo sieć mobilna to nie tylko internet ale i również połączenia. Co mi po super hiper prędkościach przy śmiesznych pakietach? Oprócz tego mierzona jest ilość dropów itd. Co mi po telefonie jak będą co chwile dropy, a internet będzie działał? Ja nie decyduję kto co bierze na poważnie a kto nie, ale jak na razie na forum to tylko ty się nimi podniecasz. ;)

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1065369  autor: iphoneski
 16 lut 2019, 18:18
A ja to mam takie pytanie. Bo skoro wyniki Play są tak dobre bo są robione na pustych stacjach to kto te testy robi skoro stacje są puste? Może krasnoludki te testy robią albo fanatycy Play szukają nowych stacji po kraju żeby zrobić tysiąc testów? Takie szukanie argumentów na siłę, bo N nie wygrywa to trzeba coś znaleźć i teraz jest argument pustych stacji, za rok będzie pewnie fałszowanie testów albo jeszcze coś ciekawszego.
 #1065373  autor: JFK2016
 16 lut 2019, 19:26
piotrzet pisze:
16 lut 2019, 15:18
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Gdzie napisałem, że w Play robią tylko na flagowcach?
Najpierw sam siebie zrozum a nie pouczaj kogoś, o jakiś powtarzalnych testach mogą mogą pisać klienci data, bo klienci voice z kilkoma GB danych, to osiągnięciu klika razy wyników 170Mbps mogą mieć zablokowany dostęp.
piotrzet pisze:
16 lut 2019, 15:18
Napisałem, że żeby to było wiarygodne każdy musiałby mieć flagowca pokroju S9 żeby nie ograniczać prędkości z powodu urządzenia końcowego.
Co Ty za bzdury wypisujesz, o jakości sieci nie decyduje sam speed-jest jej wartością dodaną w LTE-A kosztem jakości połączenia, opóźnień i wiadomo że żaden operator nie pozwoli w dzień na obciążenie sieci przez 1 usera na poziomie 170Mbps (albo nie zwróci na niego uwagi-bo i tak bardzo szybko wykorzysta dostępny pakiet, albo go przytnie swoimi mechanizmami FUP/QoS jeżeli pakiet jest nielimitowany).
piotrzet pisze:
16 lut 2019, 15:18
No ja wiem, że tobie drive testy nie odpowiadają, bo tam oprócz parametru prędkości mierzone są także inne i w nich również Play wtedy słabo wypadł.
Te Twoje drive testy-są nie wiele warte, obrazują jakiś promil sieci, równie dobrze każdy z nas może sobie zrobić lepszy drive u siebie w realu (i taki zawsze powinien robić przed zakupem abonamentu data).
piotrzet pisze:
16 lut 2019, 15:18
Bo sieć mobilna to nie tylko internet ale i również połączenia. Co mi po super hiper prędkościach przy śmiesznych pakietach?
Testy prędkości to ważna informacja dla abonentów data, zwłaszcza dla tych co się często poruszają po kraju. Pakietami w voice nikt się nie będzie przejmował-dziś te abonamenty są o połowę niższe od abonamentów data (podobnie jak usługami HD-voice, VoLTE, gdyż jak z pytamy abonentów to interesuje się nimi margines użytkowników sieci).
piotrzet pisze:
16 lut 2019, 15:18
Ja nie decyduję kto co bierze na poważnie a kto nie, ale jak na razie na forum to tylko ty się nimi podniecasz. ;)
Były fajne wyniki jak T-Mobile był pierwszy w testach, teraz już nie są fajne, ja się nimi tak jak Ty nie podniecam-nigdy ich wyników nie zamieszczałem, co nie zmienia faktu że są najbardziej miarodajne w ujęciu ogólnym, innych po prostu nie ma (są techniczne raporty UKE).
 #1065401  autor: piotrzet
 16 lut 2019, 23:04
JFK2016 pisze:
16 lut 2019, 19:26
Były fajne wyniki jak T-Mobile był pierwszy w testach, teraz już nie są fajne, ja się nimi tak jak Ty nie podniecam-nigdy ich wyników nie zamieszczałem, co nie zmienia faktu że są najbardziej miarodajne w ujęciu ogólnym, innych po prostu nie ma (są techniczne raporty UKE).
A od kiedy to T-Mobile nie jest pierwszy? :lol: Bo ja widzę, że co miesiąc dalej są na 1 miejscu lub wymieniają się z Orange czyli tak jak było do tej pory. Jednie dwa razy udało się być Playowi 1 w jednej kategorii. Po za tym Play ile razy był pierwszy, a ile T-Mobile? I dziwnym trafem od dawna tak piszę, że nie są wiarygodne ale ty oczywiście twierdzisz, że od czasu kiedy T-Mobile nie jest pierwszy tyle, że on dalej jest :lol:

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1065407  autor: Kryniczanin
 17 lut 2019, 05:59
Zauważ, że jak W3 ogarnia od lat sieci mobilne na wioskach i Play nie było to z reguły mają prędkości dość średnia. Pojawi się Play, którego nie było. Pojawi się Play po którym lata wiatr jeszcze bo nikt nie ich nie obciąża. Wtedy jest jasne, że ok 2500 stacji postawionych w ciągu ostatnich dwóch lat, głównie na terenach na których nie istnieli wcześniej powoduje zawyżenie prędkości.
Człowieku przykład z wczoraj wioska Łabowa - stacja Play maszt od 2010 bądź 2011 droga krajowa 75. Dołożone L2600 (sam bylem w szoku) na nim prędkość dl 130mb/s agregacja by pewnie w wersji B1+B3+B7 z 250mb/s pękło - nie sprawdzałem...Więc nie opowiadaj o tym, że ludzie nie wiedza co to Play jak prawie od dekady mają maszt.

A ja to mam takie pytanie. Bo skoro wyniki Play są tak dobre bo są robione na pustych stacjach to kto te testy robi skoro stacje są puste? Może krasnoludki te testy robią albo fanatycy Play szukają nowych stacji po kraju żeby zrobić tysiąc testów?
Play ma najwięcej testów a T najmniej idąc tym tokiem rozumowania T ma najmniej testów bo ich fanatycy boją się je wykonywać by T nie spadło za Plusa:-)

Tak też można to podsumować :-)
 #1065413  autor: piotrzet
 17 lut 2019, 09:35
Kryniczanin
Skoro Play ma najwięcej testów również można napisać, że ludzie, którzy mają prędkości ponad 100 Mb/s testują po kilka razy dziennie aby podbić średnią. ;)

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1065420  autor: Kryniczanin
 17 lut 2019, 11:43
Jasne, ale to tak samo wiarygodne jak to, że następna połowa testów w T-Mobile miała by 0,01 dl i 0,01 up prędkości. Czyli prędkości T należy podzielić przez 2.
 #1065424  autor: piotrzet
 17 lut 2019, 12:48
Te to wiadomo. Ale test drive przeprowadzane np już przez RFBenchmark są najbardziej wiarygodne. Szkoda tylko że nikt nie testuje sieci w innych miastach a tylko Warszawie.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1065426  autor: iphoneski
 17 lut 2019, 13:32
piotrzet pisze:
16 lut 2019, 23:04
JFK2016 pisze:
16 lut 2019, 19:26
Były fajne wyniki jak T-Mobile był pierwszy w testach, teraz już nie są fajne, ja się nimi tak jak Ty nie podniecam-nigdy ich wyników nie zamieszczałem, co nie zmienia faktu że są najbardziej miarodajne w ujęciu ogólnym, innych po prostu nie ma (są techniczne raporty UKE).
A od kiedy to T-Mobile nie jest pierwszy? :lol: Bo ja widzę, że co miesiąc dalej są na 1 miejscu lub wymieniają się z Orange czyli tak jak było do tej pory. Jednie dwa razy udało się być Playowi 1 w jednej kategorii. Po za tym Play ile razy był pierwszy, a ile T-Mobile? I dziwnym trafem od dawna tak piszę, że nie są wiarygodne ale ty oczywiście twierdzisz, że od czasu kiedy T-Mobile nie jest pierwszy tyle, że on dalej jest :lol:
Np w rankingu ogólnym speedtest gdy przesuniesz sieci stacjonarne i dojedziesz do mobilnych.
  • Strona 92 z 179
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 179
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 179