DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #994309  autor: Dorotea
 18 maja 2018, 21:34
Uwaga. Na nowych starterach jest domyślnie włączona usługa Granie na czekanie oraz Ciekawostki. Dezaktywacja kodami lub SMS-ami nie załatwia sprawy. Nawet przyszło mi potwierdzenie, że niby nieaktywne, a idiotyczne SMS-y dalej przychodzą. Nie są to usługi darmowe więc dopisuję się w tym wątku :D
 #994318  autor: adacomp
 18 maja 2018, 22:17
Dorotea pisze:Uwaga. Na nowych starterach jest domyślnie włączona usługa Granie na czekanie oraz Ciekawostki. Dezaktywacja kodami lub SMS-ami nie załatwia sprawy. Nawet przyszło mi potwierdzenie, że niby nieaktywne, a idiotyczne SMS-y dalej przychodzą. Nie są to usługi darmowe więc dopisuję się w tym wątku :D
http://www.t-mobile.pl/pl/zamow-bezplatny-starter
Trzeba uważać.
 #994343  autor: Dorotea
 19 maja 2018, 08:37
Super, ale nie chcę im dawać adresu do wysyłki, kupiłam w kiosku i już złożyłam wniosek o przeniesienie do a2mobile więc będę na plusie :)

Nowy starter jest z nieaktywnym No Limit 1zł/dzień, żeby nie gryzło się z Internet STRONG LTE (jak twierdzi konsultantka) i oczywiście jej info jest wierutną bzdurą, bo kod na uruchomienie STRONG nie wchodzi.

Czy w T-Mobile wszystko trzeba załatwiać przez BOK, nawet takie pierdółki? Choć trzeba przyznać, że szybko uwijają się ze zgłoszeniami.
 #994345  autor: biala1991
 19 maja 2018, 09:40
Dorotea, a skąd pewność, że kupiłaś starter z gołą taryfą Frii? :) Od jakiegoś czasu na wszystkich starterach domyślnie uruchamia się Nolimit za 1zł (ewentualnie Nolimit+10GB za 25zł na starterach dedykowanych do tej promocji). Przypuszczam, że na Twoim jednak zaskoczył ten Nolimit i dlatego nie możesz włączyć Stronga.

Dorotea pisze:Usługa Internet STRONG LTE nie może współistnieć z usługą No Limit 1zł/dzień" o czym nie ma ani słowa w żadnym regulaminie.
Czyli muszę pozbyć się tego RWK, żeby cieszyć się Internetem szybszym niż 15 Mb/s.
Nie jestem pewna ale czy w Strongach nie działa to tak, że jeśli masz aktywny pakiet to nie musisz się martwić ważnością konta? Daj znać jak to wygląda kiedy już uda Ci się go włączyć :)
 #994353  autor: Dorotea
 19 maja 2018, 10:41
Mam taki starter, taryfa Frii, nie jest domyślnie aktywne No Limit 1zł/dzień. Za to włączone są usługi płatne: Ciekawostki i Granie na czekanie.

Obrazek

Numer wczoraj zarejestrowałam, dziś widzę, że ważność konta ustawiła się na 25-05-2018. STRONG LTE udało się włączyć, tzn. nie próbowałam więcej jak pojawił się komunikat o błędzie, a dziś patrzę i pakiet jest włączony.

Na STRONG ograniczenie prędkości do 15 Mb/s zniknęło.

Obrazek
 #994361  autor: Dorotea
 19 maja 2018, 11:39
Właśnie dlatego chcę STRONG LTE, a nie inne pakiety, gdzie mam do 15 Mb/s. A może niepotrzebnie przepłacam i są jakieś startery lub pakiety, gdzie dostanę LTE bez włączonego hamulca ręcznego?
 #994568  autor: adacomp
 20 maja 2018, 18:58
Znowu zabugowany system T-M dał znać o sobie i jednak zeżarło mi 25zł z KG za odnowienie usługi z 90dnizadarmo.pl które miało być darmowe.
Głosiłem to do BOA konsul przyjął zlecenie i przekazał do technicznego.
Czas do 5dni. Skandal.
Powinienem grzecznie dostać z powrotem swoje 25zł a oni mi każą czekać.
 #994722  autor: adacomp
 21 maja 2018, 17:20
Taki_tam pisze:Tak to jest jak się szyje na kolanie takie promocje... Za to dzięki miłej obsłudze w reklamacjach masz szansę na kolejny bonus ;-)
Niech płacą jak maja taki syf i burdel w swoim systemie.
 #995037  autor: Dorotea
 23 maja 2018, 12:33
Nie mogę pozbyć się usługi o nazwie Ciekawostki. Próbowałam wyłączyć wysyłając SMS o treści CT ANULUJ na numer 8717 zgodnie z instrukcją: http://www.t-mobile.pl/pl/muzyka_i_rozr ... ka3?nrpg=3

Ponawiam dezaktywację, nie pomaga, dostaję SMS-a zwrotnego, że dostęp do usługi został już wcześniej anulowany, a uciążliwe, głupie SMS-y z "ciekawostkami" nadal przychodzą.

Z kolei inna niepotrzebna usługa, też domyślnie włączona (na odwrocie statera mam napisane, że mies. za darmo potem opłata), czyli Granie na czekanie: https://www.t-mobile-trendy.pl/bez-kate ... 40496.html

- nie daje żadnego zwrotnego info po wysłaniu SMS dezaktywacyjnego.
 #1065050  autor: dlasmieciroznych541185
 12 lut 2019, 02:36
Odświeżę wątek. Była tutaj często wspominana taryfa na kartę Tmobile Bez limitu za 1 zł dziennie. Pytanie, czy odbiór smsa czy połączenia głosowego też zabiera ową złotówkę, czy tylko ruch wychodzący? Drugie pytanie, czy nadal pojawiają się problemy ze złym rozliczaniem tej taryfy?
 #1065077  autor: unnameduser
 12 lut 2019, 16:22
dlasmieciroznych541185 pisze:
12 lut 2019, 02:36
Odświeżę wątek. Była tutaj często wspominana taryfa na kartę Tmobile Bez limitu za 1 zł dziennie. Pytanie, czy odbiór smsa czy połączenia głosowego też zabiera ową złotówkę, czy tylko ruch wychodzący? Drugie pytanie, czy nadal pojawiają się problemy ze złym rozliczaniem tej taryfy?
Z naliczaniem w ofercie Bez Limitu za 1 zł dziennie nie ma problemów. Problemy są w innej ofercie, gdzie dostaje się nie 300 MB, a nolimit internetu.

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.