DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1065040  autor: harvy
 11 lut 2019, 22:22
Kończy mi się umowa na internet domowy LTE w Orange (150gb+100gb poza strefą). Teraz płacę 59,99 zł ale widzę że nie ma dobrej oferty dla przedłużających. Najgorsze że zadzwoniłem tydzień temu do nich zapytać czy jak nie podpiszę nowej umowy to wzrośnie mi cena internetu o 10 zł bo takie teraz mają oferty i konsultant nie potrafił mi odpowiedzieć :( Na wszelki więc wypadek wysłałem wypowiedzenie bo jako alternatywę mam LTE z T-Mobile za 65 zł. Bardzo proszę więc jeżeli ktoś wie napisać jakie teraz oferty są dla przedłużających umowę po wysłaniu wypowiedzenia w Orange? A może ktoś wie czy zostając z nimi na umowie bezterminowej cena abonamentu by mi wzrosła?

Bardzo dziękuję za odpowiedzi!
 #1065493  autor: harvy
 17 lut 2019, 21:00
ign123 pisze:
11 lut 2019, 23:44
Przeczytaj to: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... ta-suk-duk
Przeczytałem. No to faktycznie Orange niezłą lipę odstawia :(
A czy ktoś wie czy po upływie 24 miesięcznej promocji cena pozostaje bez zmian? Bo zawsze mogę wycofać wypowiedzenie ale w promocji miałem rabat 10 zł za zakup w e-sklepie i nie wiem czy ten rabat będzie obowiązywał po przekształceniu na umowę bezterminową. A może coś dodatkowo zaczną doliczać?

Dzięki za odpowiedzi!
Ostatnio zmieniony 24 lut 2019, 08:30 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano. Poprawione quote.