DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 64 z 91
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 91
 #1062002  autor: juhuhu
 08 sty 2019, 20:59
2016grzegorz pisze:
07 sty 2019, 21:36
A spotkaliście się z takim złodziejstwem, że dane pobierane były od 00:10 do 07:00, przy włączonej opcji darmowych nocy w PInK, a system rozlicza dane na dwa sposoby, np. od 00:10 w ilości xxxxkB a potem drugi raz o np. 09:03 w ilości xxxkB, gdzie nic nie pobierało danych, bo nie było urządzeń podłączonych do internetu!!!
Tak ten system tak działa , jak rozłączysz sesje na kilka minut przed 9:00 to nalicza 500k po 9 , choć wtedy nie było, żadnego połączenia bo zmiana karty. Jest na to sposób zakończyć sesje około 8:50 i nie powinieneś nic mieć. Tak to działa tylko jak nie masz wykupionego dnia bez limitu, czy miesiąca bez limitu, bo jak masz to dodaje do całej sesji internetowej, aż do zakończenia połączenia.
 #1062995  autor: Majek7
 19 sty 2019, 23:01
Cześć, dziś po dwóch pakietach ze skarbonki z RBM5 przeszedłem wreszcie do używania neta z PiNK - kupiłem jeszcze w listopadzie na allegro stary starter, doładowałem dziś konto za jakieś 39zł - wcześniej za 5 dobiłem by "nie przepadł" i leżał 2 msce w szufladzie. No i jak sprawdziłem w play24, przy tej usłudze w PiNK napisane jest jak wół "Przetestuj usługę przez 30 dni gratis." - a mi pobrało te 45zł za aktywację pakietu z konta. Napisałem zgłoszenie poprzez panel w p24, myślicie że wróci kasa na konto główne czy będą się czymś zasłaniać? To była moja pierwsza aktywacja tej usługi w PiNK na tym numerze i starterze. Thx za odp.
 #1063339  autor: Miro-miro
 24 sty 2019, 01:45
Witam mam PINK i chciałbym was spytać o sytuację jaka mi się przydarzyła wczoraj:
1. Skończył się mi pakiet za 45zł - nie włączyłem następnego pakietu (bo zapomniałem) iiiii po korzystaniu z połączenia z internetem przez dzisiejszy dzień skasowało mi całą kasę z konta. Mam pytanie ? Czy to jest normalne (w Fakt mobile jest lejek który powoduje nie zjadanie kasy) Jak się przed tym zabezpieczyć tzn. aby mi kasy nie zabrali - może jest jakiś sposób.
2. Drugie pytanie jaką najkorzystniejszą kwotą doładować się aby dostać jak największą ilość dodatkowych GB
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz.
 #1063348  autor: darekka
 24 sty 2019, 09:24
Najprościej-włącz pakiet za 45zł. w wersji CYKLICZNEJ!
Ad.2 przejżyj tabelkę z wartościami bonusu GB przy danej kwocie doładowania. https://www.play.pl/pomoc/na-karte/bonu ... karte.html
Ważność konta zależnie od kwoty doładowania https://www.play.pl/pomoc/na-karte/wazn ... karte.html

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1063350  autor: bolek2004
 24 sty 2019, 10:03
Mam takie pytanie odnośnie ważności wychodzących, bo w starym regulaminie pinka z 2014 roku (to jest chyba pierwsza taryfa pink po play online) jest takie doładowanie za 301zł, ale tylko kartą zdrapką co daje ważność na rok. Ciekawe czy to by zadziałało.
No bo tak licząc te kilka miesięcy po 45zł to nawet dla samego rwk opłacało by się doładować tą kwotą. Ciekawe czy ta zdrapka jest gdzieś dostępna i by to zadziałało bo jakoś w regulaminach z późniejszego okresu tej kwoty nigdzie nie ma z takim doładowaniem. Może się play już dawno z tego wycofał?
Tutaj link do tego regulaminu Tabela nr5 na 4 stronie.
 #1063409  autor: pablo82
 25 sty 2019, 09:39
@bolek2004 kartę zdrapkę w kwocie 301zł można zakupić tylko w salonach Play i to najczęściej trzeba pytać o jej zamówienie przez salon. Gdyż często nawet pracownicy Play nie wiedzą, że taka zdrapka istnieje. Co do samej kwoty doładowania 301zł, to daje ona rok ważności konta, czyli 25zł miesięcznie za utrzymanie numeru. Taki sam efekt w postaci utrzymania numeru PInK za 25zł miesięcznie daje doładowanie elektroniczne w kwocie 125zł na 5 miesięcy. Wówczas otrzymuje się też najlepszy bonus w postaci dodatkowych GB, o które wcześniej ktoś tu pytał. Wg mnie najlepszym doładowaniem dla taryfy PInK jest właśnie to za 125zł co 5 miesięcy. Przy czym to jest tylko moje prywatne zdanie i dla kogoś innego inna kwota doładowania może być satysfakcjonująca. Pzdr Pablo82.
 #1063415  autor: bolek2004
 25 sty 2019, 11:55
Dzięki z info. Obecnie nie ma za bardzo lepszej alternatywy tak jak w moim przypadku bo do kabla nie chcę wracać więc w moim przypadku takie doładowanie miałoby sens.
Odnośnie tego doładowania to mi chodzi o to bardziej że jeśli ktoś cały czas korzysta z no limit za 45zł czyli ładuje przypuszczalnie co miesiąc za 50zł co daje 60 dni na wychodzące, to można doładować te 301zł i mieć te 6 no limitów za 45zł do tego rwk. A przy włączaniu no limit co miesiąc liczba GB za doładowanie nie ma znaczenia tak naprawdę.
Obawiam się tylko jednego że w salonach będą robić wielkie oczy i będzie duży problem z zamówieniem takiej zdrapki w ogóle, popytam z ciekawości w salonach.
 #1063662  autor: bolek2004
 28 sty 2019, 17:35
No niestety. Wiedza w salonach Play jest zerowa. Wszyscy stawiają oczy w słup.
Salon 1 zostawiłem numer, nawet nie raczyli oddzwonić, zaszedłem kolejnym razem, odpowiedź: nie ma możliwości zamówienia
Salon 2 nie mamy w ogóle zdrapek od dłuższego czasu, a zamówić to mogę tylko telefon do salonu
Salon 3 powołują się na tą wypowiedź z forum play.
Popytajcie w salonach u siebie i napiszcie tu czy ta zdrapka w ogóle istnieje i można nią pinka doładować bo na Taśmową nie chce mi się jechać:)
Jeśli rzeczywiście ta zdrapka istnieje (fizycznie) to chętnie bym ją kupił i poszedł do każdego z tych salonów i udowodnił tym baranom że się mylą:)
 #1064154  autor: jarekt
 02 lut 2019, 14:07
24bis24 pisze:
02 lut 2019, 13:30
Dorotea pisze:
02 lut 2019, 11:51
każdy zdąży nabyć nim zdrożeją.
i pozakładają lejki :-)
Jeśli ściągniesz kilkaset GB w godzinach szczytu (czy nawet tylko te 150-200GB) i jednak dostaniesz to ograniczenie prędkości (lejek) do 2Mbit/s na ostatnie kilka dni miesiąca (np. od 26 do 30), to i tak możesz nawet Netflixa dalej oglądać w jakości HD, a na takim "lejku" 2Mbit/s można pobrać 600GB (sześćest GB) przez 30dni.
 #1064159  autor: jarekt
 02 lut 2019, 14:33
Napisałeś tak, jakby karty PInK były obecnie tanie w zakupie, ale po zakupie operator może na nie założyć jakieś dożywotnie i niskie lejki i karty będą nie do użycia, a pieniądze wyrzucone w błoto.

Tymczasem "lejek" jest bardzo szybki (najszybszy - niektórzy nawet takiej prędkości 2Mbit/s normalnie nie mają), nie zawsze jest nakładany (nawet gdy ściągasz TeraBajty danych w godzinach szczytu), a poza tym zakładany jest tylko do końca miesiąca i z reguły pod jego koniec czyli 26. lub 28. dnia, także tylko na kilka dni.

I teraz: wiele osób czyta forum, ale prawie nikt nie pisze. I ja dla tych czytających dałem tam takie małe sprostowanie, a nie dla Ciebie (bo często mącisz i początkujący czy nie obeznani nawet nie rozumieją co napisałaś, a już na pewno co sobie pomyślałeś i jaki miałeś cel w takim pisaniu).
  • Strona 64 z 91
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 91
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 91