DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

Doładowanie cykliczne prepaid

Korzystam stale
8
36%
Może warto się zastanowić
9
41%
Bzdura
5
23%
 #1063079  autor: perxenat
 20 sty 2019, 22:28
Gdzie korzystacie z doładowań cyklicznych prepaidów? W "moim" banku wprowadzają nowy system transakcyjny - layout jak dla małpy ("mobilny responsywny" etc.) , 3/4 opcje wyrzucono - w tym najkorzystniejszą dla mnie - doładowań cyklicznych.
Jak zerknałem po kontach u banków od znajomych - nie znalazłem tej opcji u innych (getin, alior, bgz, millenium.. nie mają).
Jak Wy używacie? Dodaję sonda, bo może malo kto tego używa?

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1063373  autor: sylwekZolkusza
 24 sty 2019, 16:33
Używałem naprawdę bardzo dobra sprawa pomaga, człowiek miał wolną głowę bank pamiętał za nas o doładowaniu, pieniądze były zawsze rano przed gdz 6:00, niestety banki wycofują się z tej usługi, ustawiałem doładowanie wariant tygodniowy na przykład co 22 tygodnie 100 PLN .
 #1063374  autor: Remington
 24 sty 2019, 17:10
macc pisze:
21 sty 2019, 23:47
payu oferuje za darmo taką funkcję cyklicznego doładowania telefonu
https://www.payu.pl/blog/doladowanie-te ... za-miesiac

Z tego co kiedyś czytałem w żaden sposób nie można zmodyfikować ani usunąć tak ustawionych doładowań w PayU. Tzn można usunąć przez konsula.

Ze znanych mi banków cykliczne doładowania mają tylko ING i mBank.
 #1063450  autor: antekwars
 25 sty 2019, 18:41
Bank PKO BP ma taką funkcję mam ustawione tak autodoładowanie numeru w a2mobile ustawione oczywiście z listy wybrałem jako numer plusa bo nie ma tam a2mobile ale działa.
 #1063472  autor: macc
 25 sty 2019, 23:47
antekwars dzięki za ten post wyżej bo mimo to, że moja mama posiada konto w PKO BP to nigdy nie zaglądałem do zakładki doładowania w tym banku. Rzeczywiście można ustawić cykliczne doładowania telefonu. Ustawiłem sobie dwa na dwa numery telefonu.
 #1064905  autor: Hods
 09 lut 2019, 21:29
Remington pisze:
24 sty 2019, 17:10
macc pisze:
21 sty 2019, 23:47
payu oferuje za darmo taką funkcję cyklicznego doładowania telefonu
https://www.payu.pl/blog/doladowanie-te ... za-miesiac

Z tego co kiedyś czytałem w żaden sposób nie można zmodyfikować ani usunąć tak ustawionych doładowań w PayU. Tzn można usunąć przez konsula.

Ze znanych mi banków cykliczne doładowania mają tylko ING i mBank.
Niestety ING w nowym systemie transakcyjnym nie ma tej opcji :(
W T-Mobile Usługi Bankowe można ustawić doładowanie cykliczne, ale oczywiście tylko w T-Mobile/Heyah.
W nowym systemie Alior - nie da się. W starym była taka możliwość...

Ja osobiście korzystam przez Doładowania PayU. Niestety prawdą jest, że nie można nijak tym później zarządzać, tylko mailowo. Podobno "pracują nad tym".
 #1064909  autor: Remington
 09 lut 2019, 22:49
W PayU "pracują" nad tym chyba już 2 lata. To raczej tylko tekst na ich stronie, a nie faktyczna praca.

Co do TM Bankowe to mi się nawet nie udało cyklicznego TM ustawić, sprawdź, ale raczej dobrze próbowałem.
 #1064911  autor: macc
 09 lut 2019, 23:34
w nest banku również brak doładowań cyklicznych mimo tego, że od tego tygodnia jest nowa strona strona do obsługi swego konta.
 #1064913  autor: Hods
 10 lut 2019, 00:01
Remington pisze:
09 lut 2019, 22:49
Co do TM Bankowe to mi się nawet nie udało cyklicznego TM ustawić, sprawdź, ale raczej dobrze próbowałem.
Przykro mi, ale nie sprawdzę, (na szczęście) nie mam nic z T-Mobile :)
 #1064914  autor: jarekt
 10 lut 2019, 00:05
Remington pisze:
24 sty 2019, 17:10
Z tego co kiedyś czytałem w żaden sposób nie można zmodyfikować ani usunąć tak ustawionych doładowań w PayU. Tzn można usunąć przez konsula.

Zmodyfikować nie można, ale usunąć samemu można.
W mailu potwierdzającym uruchomienie cyklicznego doładowania, na samym jego końcu, jest tekst:

"Aby zrezygnować kliknij tutaj",

a słowo "tutaj" jest linkiem (w kolorze zielonym), po kliknięciu którego następuje od razu wyłączenie cyklicznych doładowań (bez żadnych dodatkowych pytań) - następuje przekierowanie na odpowiednią stronę z informacja o wyłączeniu cykliczności.

Korzystam z tego (włączania i od razu wyłączania poprzez właśnie ten link) dość obficie, bo za aktywację cykliczności są dodatkowe GB (w wariancie tej strony dla Play - to ten sam system co PayU tylko skórka jest glutowa, tzn. fioletowa).

Obrazek


Przy czym nie testowałem tego dla strony PayU, a tylko dla Play/PayU, ale zdziwiłbym się gdyby tego linka w mailu nie było.
 #1064915  autor: Hods
 10 lut 2019, 00:12
Sprawdziłem i link jest również w potwierdzeniu uruchomienia doładowania cyklicznego dla innej sieci, niż Play. Także możemy przyjąć, że opcja zarządzania autodoładowaniem jest tak w 50% - włącz/wyłącz, a każda modyfikacja jak np. zmiana karty, kwoty, dnia miesiąca musi się odbyć przez wyłączenie i ponowne uruchomienie. Problem jest wtedy, kiedy ktoś usunie tego maila :) wtedy trzeba pisać do BOK.
 #1065092  autor: wooke
 12 lut 2019, 19:04
W koncie Inteligo również można ustawić takie doładowania. Zaskoczyliście mnie tym, że wymienione przez was banki nie posiadają tak błahej usługi.
 #1065097  autor: macc
 12 lut 2019, 20:11
inteligo ma taką usługę bo to przecież pko bp
 #1066134  autor: piotr789
 24 lut 2019, 20:10
Doładowywałem dzisiaj dwa numery cyklicznie przez doładowania play (payu) i brak maila potwierdzającego cykliczność, jak to teraz wyłączyć, karte usunąłem z payu. Druga sprawa, brak bonusu GB na jednym numerze, ale to chyba przez to że pare minut wcześniej taryfę zmieniłem.
 #1068771  autor: zoltan666
 31 mar 2019, 11:46
Mając konto w T-Mobile Usługi Bankowe można zlecić doładowanie automatyczne numeru w sieci T-Mobile. Ustawiamy kwotę doładowania i wybieramy opcje "Utrzymaj ważność konta" lub "Minimalne saldo konta telefonicznego". Trzeba zaakceptować zgodę, aby bank miał dostęp do salda i ważności konta telefonicznego. Bank doładowuje numer w ostatnim dniu ważności konta lub gdy saldo konta spadnie poniżej wybranej przez nas kwoty. Dodatkowo otrzymujemy +20% kwoty doładowania na konto główne.
 #1070334  autor: perxenat
 26 kwie 2019, 20:39
Pytanie do użytkowników doładowań przez PayU:
ponieważ nie podajemy operatora - ten parametr jest ustalany przez jakąś "sztuczną inteligencję" - mieliście do czynienia z sytuacją, gdzie pieniążki nie dotarły tam, gdzie powinny?
Zwłaszcza w aspekcie tej sfory MVNO plusa-aero2-premium mobile etc..

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1096015  autor: TomLee
 25 maja 2020, 19:39
W Inteligo i Pko BP.