DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1062194  autor: Jungle
 10 sty 2019, 18:19
Hej, szukam nowego telefonu o poniższych cechach:
- wejście słuchawkowe mini Jack
- dobra bateria (min. dzień przy intensywnym użytkowaniu typu kilka h muzyki)
- dobra jakość odtwarzanej muzyki (teraz mam xiaomi redmi 3s i jest ok ale mogłoby być lepiej)
- ekran najlepiej ok 5-6 cali
- przyzwoity aparat
- android (miui mile widziane)
- musi być dostepny w Polsce w oficjalnej dystrybucji

Faworytem był xiaomi mi 6 ale dyskwalifikuje go brak mini jacka wiec obecnie chodzi mi po głowie pocophone F1 ale nie wiem jak tam z jakością audio. Ktoś wie albo ma inne sugestie?

Dzieki
 #1062246  autor: vonski
 11 sty 2019, 08:49
Któryś LG z porządnym DAC'em.
Na przykład V30.
Dobrym wyborem będą też flagowe HTC.
 #1063210  autor: Po3marcin
 22 sty 2019, 17:42
LG V30 wymiata pod tym względem. Wiele recenzji oglądałem i każdy się zachwyca jakością na słuchawkach. Słuchawki z zestawu też są bardzo dobrej jakości.
 #1063236  autor: FKS_91
 22 sty 2019, 21:56
Moim zdaniem fajnym wyborem będzie też LG G7. W sferis do wyjęcia za ok 1900 zł. G7 ma również bardzo dobry system audio. Bateria tylko 3000mAh ale wydaje mi się że 1 dzień powinien wytrzymać :)
 #1063402  autor: FKS_91
 25 sty 2019, 00:00
Inną bardzo ciekawą opcją byłby Xiaomi Mi Mix 2s. Fajny aparat z optyczną stabilizacją obrazu, Telefon mega wydajny ze snapdragonem 845 i 6 GB RAM, aluminiowa obudowa i cena ok 1700 zł lecz niestety nie ma wyjścia słuchawkowego.